Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде се плаща глоба от КАТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Няма смисъл да плащаш аз имам 7 акта и нищо, след 3 години изтечат

    Коментар


      #17
      Nikcho написа:
      Ами опитвам се да спазвам законите..........
      Няма смисъл като ги спазваш нищо не печелиш само губиш
      ПРОДАВАМ ФИАТ БРАВА НА ЧАСТИ!!!!! тел: 0878807692 по всяко време

      Коментар


        #18
        Pinky написа:
        Няма смисъл да плащаш аз имам 7 акта и нищо, след 3 години изтечат
        и аз имам горе долу толкова половината все за без книжка
        ПРОДАВАМ ФИАТ БРАВА НА ЧАСТИ!!!!! тел: 0878807692 по всяко време

        Коментар


          #19
          за мен плащането на актове си е чисто лизане на гъзове

          Коментар


            #20
            Абе гъз гъз, ама като тръгнеш да излизаш извън България няма да те пуснат на границата, ако не им бутнеш.

            Коментар


              #21
              И друг път го бях писал това тук. Отивам да си плащам данъка на колата и онази там ми вика:Имаш акт от 2001, трябва да платиш 20лв. Не го платих щото и казах, че си нося точно само за данъка.Обаче ми е интересно - въпросния случай е че ми писаха фиш за 10лв., е как след 2-3 години стана 20лв. ?Някой ако е запознат да ми обясни, моля.п.с Тая година като си плащах данъка, никой не ме е притеснявал за тая глоба. Или я няма вече или не се плаща там.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #22
                trace написа:
                Обаче ми е интересно - въпросния случай е че ми писаха фиш за 10лв., е как след 2-3 години стана 20лв. ?Някой ако е запознат да ми обясни, моля.
                Глобила те е с още 10 лв общината за закъснението. Аз имам такъв случай. Извънсъдебно споразумение се водеха тези +10лв. Мойто беше за неправилно паркиране.Аз имам друг свързан въпрос. Какво влезе в сила сега - че лихви почват да текат от деня, в който пощальона ти го остави на адреса? Преди без обратна разписка не може да се докаже, че са те намерили, а сега нямало нужда да те откриват май, а? ... и ме плашат тук, че те потърсвали пак преди изтичането на срока за давност и се подновявал с още толкова години периода и продължавали да натрупват лихви ... айде вашата работа е 10-20 лв нищо не са им лихвите, ама аз имам глоба 500 ...
                Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                Коментар


                  #23
                  И аз имам една глоба от 500 лв, но не ми е наложена от КАТ а от съд-за шофиране след употреба на алкохолНатрупват ли се лихви и колко % са- някой знае ли ?не съм получил никакво известие или писмо да плащам задължението

                  Коментар


                    #24
                    Законите са направени достатъчно добре че дори и да се опитваш да ги спазваш да ги нарушаваш така че не виждам за какво се мъчиш.Забележи че трябва да минеш през 100 гишета докато си платиш глобата която ще е някъде около 3 пъти по-малко пари отколкото си загубил с висенето по опашките и т.н.Толкова като им трябват парите да дойдат и да кажат "добър ден, така и така...имате акт платете си го еди-къде си от еди колко си до еди колко си часът" и това е.Аз даже като попитах на гишето къде и как да си платя тази си се скара и ме изпъди...еми разбира се че няма да си го платя пък..а преди това исках да го платя........
                    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                    Коментар

                    Working...
                    X