Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за транспорт на преден капак от Дупница до София.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за транспорт на преден капак от Дупница до София.

    Намерих и капарирах един преден капак за Купе, но буса с който имах идея да го докарам естествено се развали :D Дали случайно няма някой колега от форума който пътува по маршрута Благоевград-София с нещо товарно и е съгласен да ми транспортира капака до София?Засега с продавача не сме склонни да използваме куриери по разбираеми причини.

    #2
    Аз не разбирам причината. Купих си капак така от другия край на България. Доставката струваше смешните 15лв по спомен.

    Коментар


      #3
      Става въпрос за капак от фиат купе.
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #4
        Е да не е танк бе мама му стара. Куриера всичко доставя.

        Коментар


          #5
          Има ли шанс този капак да влезе в Либра комби, евентуално с пуснати седалки? Ако има, мога другата седмица да го пробвам. За справка съм возил таван за Капа - оле мале влезе.
          Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

          Коментар


            #6
            D. Stanev написа:
            Има ли шанс този капак да влезе в Либра комби, евентуално с пуснати седалки? Ако има, мога другата седмица да го пробвам. За справка съм возил таван за Капа - оле мале влезе.
            Либра и Мареа комбита са долу-горе еднакви. В Мареата НЕ влиза преден капак от Браво => съмнявам се да влезе капак от Купе в Либрата.
            Stop giving directions, just say "Follow me."
            Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
            Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

            Коментар


              #7
              sok1 написа:
              D. Stanev написа:
              Има ли шанс този капак да влезе в Либра комби, евентуално с пуснати седалки? Ако има, мога другата седмица да го пробвам. За справка съм возил таван за Капа - оле мале влезе.
              Либра и Мареа комбита са долу-горе еднакви. В Мареата НЕ влиза преден капак от Браво => съмнявам се да влезе капак от Купе в Либрата.
              Как еднакви бе? Мареа комби е в пъти по-голяма и широка от Либра комби.Возил съм багаж и с двете коли и знам от личен опит.Мареата е и с падаща броня отзад и се събират много по-лесно багажите.За капака от купе незнам дали ще се събере доста е широк,а и тежък колкото 2 нормални капака.По диагонал ако влезе замо в мареа комби.В Либра няма да влезе почти съм сигурен.А сега се сещам едвам вкарах по диагонал врата от браво,а тя е мноо по-тясна от капака.Следователно капака няма да влезе.
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                #8
                Здрасти Къци, в момента си подготвям буса за боя. Ако можеш да изчакаш 10 -тина дена може да прескочим до Дупница.

                Коментар


                  #9
                  И все пак, куриерите се движат най-малкото с бусчета, които събират доста.

                  Коментар


                    #10
                    lametobg написа:
                    Аз не разбирам причината. Купих си капак така от другия край на България. Доставката струваше смешните 15лв по спомен.
                    Причината не са парите! Просто куриерите(поне по голямата част от тях) хвърлят и мятат всичко както им дойде.
                    D. Stanev написа:
                    Има ли шанс този капак да влезе в Либра комби, евентуално с пуснати седалки? Ако има, мога другата седмица да го пробвам. За справка съм возил таван за Капа - оле мале влезе.
                    Благодаря за предложението, но точно капак от Купе няма да се побере в никое комби.
                    VET написа:
                    Здрасти Къци, в момента си подготвям буса за боя. Ако можеш да изчакаш 10 -тина дена може да прескочим до Дупница.
                    Ако не се оправя тази седмица с транспорта, ще разчитам на помощта ти.

                    Коментар


                      #11
                      Капака вече е доставен.Благодаря на всички които предложиха помощта си.Снимки ще има в темата за Купето.Темата може да се изтрие или заключи.

                      Коментар

                      Working...
                      X