Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бракувана кола - как се пуска в движение после

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Kuku написа:
    Да, може би това би бил варианта - предприятието дарява на училище, а ти купуваш от училището, като правиш и малко дарение за услугата
    И после Б.Б. ще скастри директора,че продава имущество на училището.

    Коментар


      #17
      Ще обявят имуществото за негодно и ще извъртят нещата, че е по-добре да го продадат, вместо да го бракуват - поне да вземат някой лев от него

      Коментар


        #18
        Kuku написа:
        Ще обявят имуществото за негодно и ще извъртят нещата, че е по-добре да го продадат, вместо да го бракуват - поне да вземат някой лев от него
        Абсолютно е така, до сега не съм чул училище да му стигне бюджета.
        Fiat Coupe 1.8

        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

        Коментар


          #19
          Аз да задам подобен въпрос, ако някой знае нещо - да каже.Както сигурно знаете, Делтата отиде на части... преди да я разкостим, я бракувахме - със сдаване на номерата и перфориране на талона.Наскоро продадохме блока на двигателя, и преди няколко дни клиентът се обади, че му трябвал талона за да си узакони колата с новия блок.Казахме му да дойде и да го вземе, не е дошъл още, но предполагам, че ще дойде...Мисълта ми е - след като прочетох горните мнения - ще има ли проблем някакъв?А и каква е тая организация, дето да не може да си продава движимото имущество?!? Тя армията танковете си разпродаде на частни лица, че за една кола?!?

          Коментар


            #20
            Заверено копие ’Вярно с оригинала’ няма ли да му свърши работа?Разходете се с него до КАТ по-добре.

            Коментар


              #21
              Това с училището е по реалистичен вариант, но се съмнявам някой да се навие. Пък и в момента МПС-то е с малко проблеми.Искам да го имам мпс-то понеже е почти ново пък искат да го бракуват. Това да минава през училище ще оскъпи всичко много и ще стане безсмислено.Мислех си да си намеря същото мпс и да подменя всичко, но е много рядко и в сайтовете за коли открих само една такава обява, обаче човека иска много пари....
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #22
                Добре де, кажи, за каква кола става въпрос?Няма да ти я отмъкнем, обещавам

                Коментар


                  #23
                  Е щом според теб врътката през училището ще оскъпи много нещата, то значи колата ти я дават много евтино.Следователно взимай я и ще изчакаш удобен момент да си намериш донор. След като е бракувана няма нито да плащаш данък, застраховки и др. Ако имаш къде да я държиш "няма да ти иска нито хляб, нито вода" както казват старите хора.Аз така бих направил
                  == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                  На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                  Коментар

                  Working...
                  X