Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

SHOWROOМ - ново предаване за автомобили

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    RumenMM написа:
    И все пак , какво е направил ?!
    Лигавеха се с единия оператор като 12-13 годишни! Айде за оператора - разбирам - щото го познавам момчето (от Кюстендил е и си е шматка ), ама ...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #47
      Бяха го изтипосали сам да води предаването..но тоя път не беше в Студиото..ами 1/3 от предаването се лигавеше и говореше за мацки в Автосалона...Да не говорим, че бяха излъчени някакви пиянки на някъкво рали състезание..

      Коментар


        #48
        kiro_of_the_day ... шматка, шматка..ама в се пак тва е национален ефир и не го оправдава.....неможе да се правиш на шут..все едно Ани Салич да почне да се лигави във вечерните новини...

        Коментар


          #49
          coolboby написа:
          kiro_of_the_day ... шматка, шматка..ама в се пак тва е национален ефир и не го оправдава.....неможе да се правиш на шут..все едно Ани Салич да почне да се лигави във вечерните новини...
          Това казвам и аз. Въпреки че, бих искал да го видя това с Ани Салич...
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #50
            За Коледа и Нова Година..БТВ винаги правят скечове с журналистите от Телевизията тогава ще имаш тази възможност

            Коментар


              #51
              на тоя точно 2 шамара трябва някой да му обърши и да не ходи с халче цяла зима !и да прекръстят предаването на ПУБЕР ,тц тц тц и хората дават пари за подобни предавания ,ако беше някоя засукана менекенка да ни е ясна работата ама ...
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #52
                tomazo написа:
                на тоя точно 2 шамара трябва някой да му обърши и да не ходи с халче цяла зима !и да прекръстят предаването на ПУБЕР ,тц тц тц и хората дават пари за подобни предавания ,ако беше някоя засукана менекенка да ни е ясна работата ама ...
                ... и да бъде с 90см. обиколка 1.20см. крака.......стига съм писал глупости, че накрая може и профила да ми затрият....

                Коментар


                  #53
                  coolboby написа:
                  Днес тоя малкия се изложи в предаването...
                  и днес време е вече да бъде сменен с манекенка
                  Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                  Коментар


                    #54
                    " иии сегааа майооор Костов" Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                    Коментар


                      #55
                      Тъй като и преди в тази тема говорихме за Мотоавангард, пак ще пиша тук.Днес предаването пак беше почти изцяло за италианските машини. Почти изцяло, защото Минчев представи Сузуки СХ - 4. Изкаванията му бяха доста добри по отношение на "малкия градски крос-овър". А освен Сузи-то, показаха как германците рекламират Фиат 500 в Берлин. Ако сте го пропуснали гледайте повторението в четвъртък вечерта от 23:30/40. Заслужава си да се види. http://www.motoavangard.com/?page_id=212
                      Space Star 1.9 DID

                      Коментар


                        #56
                        Случайно разбрах в предпоследния или последния брой че Мистър Влади Кулер кара ГоЛф 4 1.8турбо, и кво ли си помислих, до преди да науча това го уважавах доста, ама сега...нещо ми се поохладиха чувствата към него, макар че досега много фаувета не са показвали или аз не съм гледал, повече показват дъщерните за да може тия дет незнаят да си мислят че ги хвали заслужено
                        FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

                        Коментар


                          #57
                          ancho написа:
                          Случайно разбрах в предпоследния или последния брой че Мистър Влади Кулер кара ГоЛф 4 1.8турбо
                          Е то това се знае отдавна :D Даже в тази тема ,мисля че го пишеше също Но пък ми хареса как си призна , все едно се срамува от него
                          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                          Коментар


                            #58
                            срамува се от това че е в една голяма гилдия която е известна под името "комплексари"
                            FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

                            Коментар


                              #59
                              Много ме дразни тоя водещия на Мотто Авангард, има адски дразнещо излъчване.

                              Коментар

                              Working...
                              X