Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

SHOWROOМ - ново предаване за автомобили

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Откровено предаването им куцаше или по-точно воденето им куцаше, но не можем да очакваме още със старта да се доближат до нивото на топ гиър. Според мен за 1 сезон ще се ошлайфат и качеството ще се подобри. А относно мотоавангард, водещият като го видя само и ми идва да си изхвърля телевизора. Може ли да води толкова монотонно и без никакво чувство? Противен ми е и това си е. Надявам се шоуруум да качи левъл и най=накрая да си имаме бг авто предаване на ниво.
    Lancia Y, 1.2, 60

    Коментар


      #32
      Walker написа:
      Представиха kia seed, която ще им е и новата "състезателна" кола.На мен лично предаването ми харесва Yellow_Flash_Colorz_PDT_31
      Ама те верно сменили Дачия-та с Киа Сийд! Киа определено ми харесва повече от Дачия!
      Space Star 1.9 DID

      Коментар


        #33
        надявам се никой да ме изпревари с топлото инфо Следващия път щяло да има някаква кола от концерна VW за "стотици хилядите почитатели у нас" еи на това последното се пръснах от смях Сега наистина с Киата е по-добре
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар


          #34
          То просто няма база за сравнение...днес по Motor Show по НТВ споменаха, че от VW били много притеснени с конкуренцията на GOLF V и C`eed...

          Коментар


            #35
            Ще те набия накрая RoMeO_156_GTA, взема ми думите от клавиатурата..

            Коментар


              #36
              Тия са много зле, толкова нескопосано представиха Мерцедес C 220 CDI, че нямам думи. Колегите им от немските телевизии само, дето не разглобяват чар по чар колите, които представят, а нашите показаха колата два пъти на кръст колата отпред и отзад и това беше.И накрая ни пожелаха приятно изкарване в хубавото време. В София се съдра да вали, че дори и град, а те нашите... шегаджии

              Коментар


                #37
                а някой знае ли вчера дали са давали Мотоавангард ,че по обичайното време имаше мач Сега остава някой да представи най-накрая новото Браво :D :D ,други бараки още с пускането им и вече по предаванията
                Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                Коментар


                  #38
                  RoMeO_156_GTA написа:
                  а някой знае ли вчера дали са давали Мотоавангард ,че по обичайното време имаше мач Сега остава някой да представи най-накрая новото Браво :D :D ,други бараки още с пускането им и вече по предаванията
                  Да, даваха го от 19:30! Представи Хонда Леджънт! Готина кола, само дето гори 17/100 и е с 3.5 литров ДВГ!
                  Space Star 1.9 DID

                  Коментар


                    #39
                    Днес тоя малкия се изложи в предаването...

                    Коментар


                      #40
                      изпревари ме .... аз чаках да свърши предаването и да споделя мнение ... ама не дочаках че и фиатите не дадоха а Линеата напоследък не я и споменават по предавания
                      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                      Коментар


                        #41
                        какво е направил?
                        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                        Коментар


                          #42
                          Все едно гледам някои пубер на моята възраст...все пак тва е Национална Телевиция

                          Коментар


                            #43
                            coolboby написа:
                            Все едно гледам някои пубер на моята възраст...все пак тва е Национална Телевиция
                            Изключително точно определение! Ако беше близо до мен - бих му вързал два шамара... Аз се чудя БТВ как изобщо го пускат в ефир.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #44
                              С кое точно си съгласен с мен

                              Коментар


                                #45
                                И все пак , какво е направил ?!
                                ex : Bravo 1.6 16v 103hp
                                now : Marea HLX 2.4 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X