Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

SHOWROOМ - ново предаване за автомобили

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ако има някой запален модератор по ТВ предаванията ,може да се направи важна тема къде и кога има автомобилно предаване Пример : Събота 18:00 - Sat1 18:30 - Motoavangard - www.motoavangard.com Неделя 11:30 Раховец ТВ (за тези от Търново) - Скорост - www.scorost.com12:00 Нова ТВ - Motor Show - www.motorshow.bg16:00 БТВ - Showroom И всеки да допълва П.С да допълня , може и сайта им да се сложи Остава колегата да я постне някъде :D
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #17
      RoMeO_156_GTA написа:
      ако има някой запален модератор по ТВ предаванията ,може да се направи важна тема къде и кога има автомобилно предаване Пример : Събота 18:00 - Sat1 18:30 - Motoavangard Неделя 11:30 Раховец ТВ (за тези от Търново) - Скорост 12:00 Нова ТВ - Motor Show16:00 БТВ - ShowroomИ всеки да допълва
      Чудесна идея! Само, че не ми се иска да е в този раздел, че още малко и ще има цяла първа страница с важни теми - скоро ги чистих и пак съа много. По - скоро в раздел "Новини" примерно да се боцне една тема...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #18
        ShowRoom е пълна комедийна и бездарна пародия на TOPGEAR! Крадат като луди и конструкция и сценарий от популярната поредица на ВВС. Ама каквото и да правят не им се получава То такова предаване само с мисълта за хонорар не може да стане. Трябва и сърцето да ти бие за автомобилите
        Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
        Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
        BlueStorm transforms . . .
        . . . !!!

        Коментар


          #19
          RoMeO_156_GTA написа:
          blagun написа:
          Това ’дето е с Аспарух Минчев по ТВ7 ли?За това предаване ли говорите?
          Май говорят за това по БТВ ,тест пилот - Влади Кулев А това по ТВ7 и миналия път казаха хубави думи за Фиат Линеа и Алфа 159 ,а вчера имаше цяло предаване за Алфа Брера :D :DОпс колегата пак ме изпревари
          И на мен ми допада доста предаването на Аспарух Минчев и затова попитах дали за него става въпрос или за друго
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #20
            Предаването е боза, а за водещите, които се опитват да се правят на интересни... нямам думи! За пореден път се убеждавам, че хората, които одобряват новите предавания в bTV за нищо не стават!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #21
              Според мен , ако водещите са други а не тия двамата ..... ще се получи донякъде , пък ако имат и свестни сценаристи вече ще е ОК П.С. Много ако-та станаха ама ...
              ex : Bravo 1.6 16v 103hp
              now : Marea HLX 2.4 JTD

              Коментар


                #22
                Аз се чудя как не са го махнали. Толкова е нескопосано.Предаването на ТВ 7 за мен е много добро.

                Коментар


                  #23
                  blagun написа:
                  И на мен ми допада доста предаването на Аспарух Минчев..
                  и аз така Тай и тай разкрихте В. Кулев какво кара ,някой знае ли А. Минчев какво кара Според мен Турбо кола (залагам на Митсубиши 3000GT беше се вяснал на едно предаване с него )По БТВ го гледам главно заради новите коли които представят Ей да не забравите който има ТВ наоколо в 12:30 да пуска ТВ7 и да гледа красавицата Брера
                  Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                  Коментар


                    #24
                    Vladim написа:
                    Предаването е боза, а за водещите, които се опитват да се правят на интересни... нямам думи! За пореден път се убеждавам, че хората, които одобряват новите предавания в bTV за нищо не стават!
                    Абсолютно съм съгласен!!! Просто тея двамата си мисля че са ама възможно най-неподходящите за това предаване! Не знам дали сте гледали по BBC оригиналната версия на предването .. ама там с кеф го гледам.
                    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                    Коментар


                      #25
                      rustson написа:
                      Не знам дали сте гледали по BBC оригиналната версия на предването ...
                      колега някакъв линк знаеш ли за гледане на записи от това предаване :D Ще е интересно да направим сравнение
                      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                      Коментар


                        #26
                        Eто тук http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=206&bm=2 може да гледате предишните епизоди на Мотоавангард
                        >Keep Walking<

                        Коментар


                          #27
                          RoMeO_156_GTA написа:
                          rustson написа:
                          Не знам дали сте гледали по BBC оригиналната версия на предването ...
                          колега някакъв линк знаеш ли за гледане на записи от това предаване :D Ще е интересно да направим сравнение
                          Ами линк не знам но се казва Top Gear и го водят 3-ма зевзеци, единия от които води и по Дискавъри Brainiac !
                          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                          Коментар


                            #28
                            Топ Гиър май ще излиза на български (списанието). Интересно ми еда видя какво ще направят. Иначе вчера гледах едно предаване за коли (не обърнах внимание по кой канал), даваха за Пежо 207 кабрио. Ами не знам, жената която го водеше изобщо не и разбирах какво дума,едно мънкане, стоеше като препарирана, абе много зле.А мъжа който явно се явяваше тест пилот - нема такова дърво.А и сульо и пульо може да превърти гуми на пясък.Мотоавангарда е десет пъти по-интересен, макар че, да сипризная, много не го харесвам А.М.
                            Ex Fiat 126P
                            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                            Alfa Romeo 147 1.6 TS
                            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                            Коментар


                              #29
                              rustson написа:
                              RoMeO_156_GTA написа:
                              rustson написа:
                              Не знам дали сте гледали по BBC оригиналната версия на предването ...
                              колега някакъв линк знаеш ли за гледане на записи от това предаване :D Ще е интересно да направим сравнение
                              Ами линк не знам но се казва Top Gear и го водят 3-ма зевзеци, единия от които води и по Дискавъри Brainiac !
                              Ee... стига де, колега! Едното предаване няма НИЩО общо с другото! Като идея и структура са съвсем различни. Така, че не може да става въпрос за "оригинална версия"! Да не говорим, че не са купени права за да се прави нещо подобно! А "Пета предавка" http://fifthgear.five.tv/ за мен си е направо институция! С удоволствие го гледам, когато го засека. Предаването върси и по Viasat Explorer-ето ви програмата! http://www.viasatworld.com/nonstatic/index.phtml?c=bg
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар


                                #30
                                Преди не пропусках пета скорост по viasat, нямаше епизод който да не съм гледал, но като взеха да ги преповтарят за 5 път се отказах ако са пуснали нови серии споделете !

                                Коментар

                                Working...
                                X