Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вай Врадър 3 - простотия ли бе да я опишеш

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вай Врадър 3 - простотия ли бе да я опишеш

    Снощи си цъкаме Нова ТВ и гледам аз една кака с ей такива гърди пръскаща секс, рапарчето йоу йоу, "сичкото сиганско на дансинга" от Сливен, батето футболър дето къса пи.ки и ще си ги подмята от едната в другата ръка, каката де то ще ражда пред екрана, гларуса дето плющи и пак плющи, лапето танцьорче, ба’а ти Виолета дето вика "аре кво чакаш, събличай се", богослова и отшелника, жената мъж и гейчето, бат’ Рамбо Бобо, Неизвестния с качулка и може би пропускам някой, но да ме прощава.Това е пълна пародия и най ми е жал за децата, които ще се вълнуват от идиоти. Простотията яко залъха от синия екран. И затова, ако са обикаляли цяло лято

    #2
    Re: Вай Врадър 3 - простотия ли бе да я опишеш

    Mitko написа:
    doofiat написа:
    Снощи си цъкаме Нова ТВ и гледам аз една кака с ей такива гърди пръскаща секс, рапарчето йоу йоу, "сичкото сиганско на дансинга" от Сливен, батето футболър дето къса пи.ки и ще си ги подмята от едната в другата ръка, каката де то ще ражда пред екрана, гларуса дето плющи и пак плющи, лапето танцьорче, ба’а ти Виолета дето вика "аре кво чакаш, събличай се", богослова и отшелника, жената мъж и гейчето, бат’ Рамбо Бобо, Неизвестния с качулка и може би пропускам някой, но да ме прощава.Това е пълна пародия и най ми е жал за децата, които ще се вълнуват от идиоти. Простотията яко залъха от синия екран. И затова, ако са обикаляли цяло лято
    За мен Вай Врадър е като чалгата. Не е прост тоя дето продава такава продукция. Ще продава докато има кой да купува.
    Напълно споделям А конкуренцията от бТВ-то забелязахте ли с какво облъчваха по същото време Да, на Бай Брадър единствено Планета Пайнер Маанета е пряка конкуренция! Ех, какви времена бяха, преди година-две-три чалгата не беше пробила в основните телевизии, ама нека:"като ни видят еврипейците да кажат "машалла"!" :P
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    Коментар


      #3
      Аз си цъках Му онлине, но слушах ББ-а и си мисля, че ако тези хора там са извадка на обществото не вървим на добре - бах маму... Жените под всякаква критика, пълно малоумие, даже и грозни (но нали все ни учат да не гледаме външното) и всичките мразят да работят, търсят някой чичко с пари (ма нъцки аз вече съм женен :D ) - тъй де, те глупаците с парите в БГ сваршиха вече, а и да не са, ще си намерят нещо дето не изглежда като Змей-Горянин... За мъжете, ох.... Ми могат си направят Гей парад - само да не ми се обидят хората които си описват като гей, защото тези вътре и за това не стават... Онзи футбалера - ’скачал на бой за най - малкото’ - ДА!!! - и все бой е ял, какъвто е нежен, стил: "Азисе вземи ме", но и Азис вече неще...P.S. Все си мисля, обаче че не е толкова лошо положението, аз като си ходя по улиците - толкова дебили не съм срещал - тези вярно с кастинг ги избираха...

      Коментар


        #4
        Аз наблюдавах много странно явление по време на предишните сезони.Всеки казва, че не гледа, а всички знаят какво става и какви са клюките Ми те няма да викнат там обикновени хора от народа, които няма с какво да провокират... Нали това е целта в крайна сметка.Аз поне си признавам, че като се сетя пускам и гледам. Просто по това време обикновено ходя на тренировки...А относно чалгата - не съм й фен. Само че обяснете ми какво да слуша някой човечец, който цял ден е бачкал на строежа... Като се прибере и Моцарт ли да си пусне?!?!Като има купон и настроението е весело, музиката е чалга и поп.
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Mazgarev написа:
          Аз наблюдавах много странно явление по време на предишните сезони.Всеки казва, че не гледа, а всички знаят какво става и какви са клюките
          О! Не, не аз си гледах - то това изпуска ли се? Подобно шоу само на 4ти км. можеш да видиш...

          Коментар


            #6
            Идиотизъм в действие!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Опитали са се да набутат в къщата разнородни характери, ма като ги гледам половината са некви диви педери Накрая ще хванат да се ИЗПЛЮЩЯТ взаимно всичките ....Сървайвър май ще избие рибата за зрителите.

              Коментар


                #8
                "Бай Брадър" на "Господари на ефира" вече ще излишен.

                Коментар


                  #9
                  Re: Вай Врадър 3 - простотия ли бе да я опишеш

                  doofiat написа:
                  Снощи си цъкаме Нова ТВ и гледам аз една кака с ей такива гърди пръскаща секс, рапарчето йоу йоу, "сичкото сиганско на дансинга" от Сливен, батето футболър дето къса пи.ки и ще си ги подмята от едната в другата ръка, каката де то ще ражда пред екрана, гларуса дето плющи и пак плющи, лапето танцьорче, ба’а ти Виолета дето вика "аре кво чакаш, събличай се", богослова и отшелника, жената мъж и гейчето, бат’ Рамбо Бобо, Неизвестния с качулка и може би пропускам някой, но да ме прощава.Това е пълна пародия и най ми е жал за децата, които ще се вълнуват от идиоти. Простотията яко залъха от синия екран. И затова, ако са обикаляли цяло лято
                  Абсолютно съм съгласен! Явно българските продуценти разчитат единствено на интригите и секса в това "шоу"...Как пък няма един нормален човечец в това издание? Всички са някакви странни особняци, или надути пернати...
                  1997 Brava 1.6, 16V

                  Коментар


                    #10
                    Mitko написа:
                    Най-хубаво се отмаря с Metallica
                    Да бе и главата те заболи още толко Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #11
                      И кво стана то, първи ден вече секса не е мираж! Бре!!! Ама не го и дават! Нали уж това целят и това е интригата?! Че то по-добре да си пуснеш XXL - там поне го дават. Ба ти хората, как може Нова ТВ да пропада така, а се бия в гърдите,че били сериозна телевизия. Мани, мани!

                      Коментар


                        #12
                        Mitko написа:
                        Най-хубаво се отмаря с Metallica
                        А всичкото бай-брадъри -

                        Коментар

                        Working...
                        X