Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с регистрация на вирт. карта в ПейПал.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с регистрация на вирт. карта в ПейПал.

    Или аз нещо не се справям, или има проблем с картата, т.е. банката МИ трябва да да я разреши за ползване. При въвеждане на исканите данни (в червено) ми дава гнусното надписче в синьо... Иначе виртуалната карта е активна - вкарал съм няколко евро там и си ги виждам. Някой нещо или утре да се засилвам в банката?
    Прикачени файлове
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    #2
    Или не въвеждаш нещо правилно, или няколкото евро не са достатъчно. Последно като регистрирах карта, банката ми спря почти 6 лева, от които пейпал дръпна 1.5 евро.а това заграденото в червно какво е?
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Re: Проблем с регистрация на вирт. карта в ПейПал.

      sok1 написа:
      Или аз нещо не се справям, или има проблем с картата, т.е. банката МИ трябва да да я разреши за ползване. При въвеждане на исканите данни (в червено) ми дава гнусното надписче в синьо... Иначе виртуалната карта е активна - вкарал съм няколко евро там и си ги виждам. Някой нещо или утре да се засилвам в банката?
      По-скоро тази карта НЕ става за пейпал. Има няколко такива банкови карти, които не могат да се регистрират в системата. В момента на въвеждане на номер/годност/CVV пейпал прави запитване дали картата е истинска. Съобщението е "общо" и няма как да виниш банката или нещо от сорта. Аз имах реална дебитна карта с CVV и прочие, която просто не минаваше през пейпал. В последствие се оказа, че просто тази карта на тази банка няма да я бъде. И си изкарах 2 дебитни карти на ЦКБ и ПИБ.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        става, става
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          Re: Проблем с регистрация на вирт. карта в ПейПал.

          sok1 написа:
          Или аз нещо не се справям, или има проблем с картата, т.е. банката МИ трябва да да я разреши за ползване. При въвеждане на исканите данни (в червено) ми дава гнусното надписче в синьо... Иначе виртуалната карта е активна - вкарал съм няколко евро там и си ги виждам. Някой нещо или утре да се засилвам в банката?
          Ако картата е от ОББ...НЕ СТАВА...) Имах си доста разправии с тях преди време точно със същия проблем...на Уникредит и на ФиБанк стават картите за ПейПал...
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #6
            Най-добре кажи каква е картата. Ако имаш истинска дебитна с виртуална, номерата не са същите. Трябва да въведеш номера на виртуалната. Така се беше объркал един приятел с карта на ДСК, че там имат някакви такива дебитна с виртуална, чиито номер обаче е различен.Препоръчвам http://virtualcard.ccbank.bg/ ако държиш да е виртуална. Веднага се отразява всичко.Почнах обаче често да си поръчвам по-скъпи неща и таксата стана дебела, затова си направих Виза електрон, която става точно за пейпал.

            Коментар


              #7
              PayPal работят с Виза, Мастеркард, Американ Експрес и Дискавъри. Ти каква карта точно опитваш да регистрираш? PayPal НЕ спират пари за регистрация, дори в началото ти дават някакви центове при проверката на акаунта.

              Коментар


                #8
                Re: Проблем с регистрация на вирт. карта в ПейПал.

                kiselo написа:
                sok1 написа:
                Или аз нещо не се справям, или има проблем с картата, т.е. банката МИ трябва да да я разреши за ползване. При въвеждане на исканите данни (в червено) ми дава гнусното надписче в синьо... Иначе виртуалната карта е активна - вкарал съм няколко евро там и си ги виждам. Някой нещо или утре да се засилвам в банката?
                Ако картата е от ОББ...НЕ СТАВА...) Имах си доста разправии с тях преди време точно със същия проблем...на Уникредит и на ФиБанк стават картите за ПейПал...
                Ти ще кажеш че не става, ползвам кредитна карта на ОББ от 2007 год ,никога не съм имал проблем с пейпал а и на всякъде! Ако е виртуална е по-сложна инициализацията към пейпал, понякога пише че картите не са валидни/активни !

                Коментар


                  #9
                  А и за какво са Ви карти разни, като може само с банковата сметка да си работите.

                  Коментар


                    #10
                    Ами по-лесно е. Само с три кликвания на мишката, зареждаш, плащаш и получаваш. По темата, виж дали картата ти се поддържа от Пейпал. По-нагоре в темата са дадени видовете карти, които се поддържат.

                    Коментар


                      #11
                      lametobg написа:
                      PayPal НЕ спират пари за регистрация, дори в началото ти дават някакви центове при проверката на акаунта.
                      С "Американ експрес" едно време на мен ми дръпнаха някакви пари, които после, след потвърждаване си ги възстановиха...
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        #12
                        Re: Проблем с регистрация на вирт. карта в ПейПал.

                        VIT написа:
                        kiselo написа:
                        sok1 написа:
                        Или аз нещо не се справям, или има проблем с картата, т.е. банката МИ трябва да да я разреши за ползване. При въвеждане на исканите данни (в червено) ми дава гнусното надписче в синьо... Иначе виртуалната карта е активна - вкарал съм няколко евро там и си ги виждам. Някой нещо или утре да се засилвам в банката?
                        Ако картата е от ОББ...НЕ СТАВА...) Имах си доста разправии с тях преди време точно със същия проблем...на Уникредит и на ФиБанк стават картите за ПейПал...
                        Ти ще кажеш че не става, ползвам кредитна карта на ОББ от 2007 год ,никога не съм имал проблем с пейпал а и на всякъде! Ако е виртуална е по-сложна инициализацията към пейпал, понякога пише че картите не са валидни/активни !
                        Предполагам знаеш, че кредитна и дебитна карта са две различни неща...та в случая аз говоря за дебитна...
                        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                        Коментар


                          #13
                          Картата е MasterCard Virtual от Пощенска банка. Имам си интернет банкиране там и си виждам всички сметки. Виждам и сметката на виртуалната карта. По този начин вкарах в нея 17 евро. Картата си има номер и CVC. Номерът пробвах да го вкарам така хххххххххххххххх и така хххх хххх хххх хххх, но безуспешно.
                          Stop giving directions, just say "Follow me."
                          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                          Коментар


                            #14
                            Не съм убеден, понеже аз имам сметка в долари, но не трябва ли и сметката да ти бъде в долари за да работиш с пейпал?

                            Коментар


                              #15
                              lametobg написа:
                              Не съм убеден, понеже аз имам сметка в долари, но не трябва ли и сметката да ти бъде в долари за да работиш с пейпал?
                              Не. Банката издател на картата си ги отразява в левове,а ти си плащаш във валута посочена от продавача.

                              Коментар

                              Working...
                              X