Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане към колегите със Стило-та

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане към колегите със Стило-та

    Колеги предлагат ми едно Фиат Стило 2002 година двуврато за 2300 лева с 1.6 мотор, обаче много малко ми се виждат парите Колата е на сестра ми на шефката и и заминава за чужбина, обаче въпреки това ми се струва нещо гнило Колата е с чисто нов воден радиатор и вече и със зимни гуми, колата се намира във София, ако някой колега иска може да кача снимки да я погледне
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    #2
    Абе ако мотора е читав - взимай, така или иначе и за 5000лв да го вземеш ще се запознаеш отблизо с него
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      emzo написа:
      Абе ако мотора е читав - взимай, така или иначе и за 5000лв да го вземеш ще се запознаеш отблизо с него
      Kakво значи да се запозная отблизо с него Обясни ми моляте Двигатела няма как да му чуя в момента, защото не съм от София ...
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        Модела като модел е проблемен, но има лек за всичко. Абе ще имаш няколко месеца занимавка
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          За таз цена според мен си заслужава.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            emzo написа:
            Модела като модел е проблемен, но има лек за всичко. Абе ще имаш няколко месеца занимавка
            Начи аз не съм казал, че ще го вземам, по принцип събирам пари за Голф GTI, обаче тази оферта ми се стори доста примамлива и реших да се консултирам с вас
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #7
              Ако си решил да си взимаш немеца, то тогава дай координати тук за Стилото.Със сигурност някой колега ще го вземе. За тези пари си е подарък П.П. Аз даже не бих се и замислил дали да го взема на твое място
              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

              Коментар


                #8
                Слав написа:
                П.П. Аз даже не бих се и замислил дали да го взема на твое място
                И Аз

                --------------------

                Коментар


                  #9
                  Huku написа:
                  Слав написа:
                  П.П. Аз даже не бих се и замислил дали да го взема на твое място
                  И Аз
                  И аз, и аз!
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Явка, май си препил, ти ? Бензин ?
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      Не мога да давам никакви координати, защото не я продавам АЗ колата и даже не знам дали е обявена някъде за продан... сестра ми ми звъни и ми праща някакви снимки по скайпа и ми казва 2500 обаче ще я даде и за 2300 Това беше цялата работа... И какво му е проблемното на този мотор 1.6 ?
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        #12
                        emzo написа:
                        Явка, май си препил, ти ? Бензин ?
                        За шурето бе...Той газ или нафта не ще. А и пари няма. Баш ще му е. Аз си точа зъбките на 200 нафтови магарета...
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Valiosport написа:
                          Не мога да давам никакви координати, защото не я продавам АЗ колата и даже не знам дали е обявена някъде за продан... сестра ми ми звъни и ми праща някакви снимки по скайпа и ми казва 2500 обаче ще я даде и за 2300 Това беше цялата работа... И какво му е проблемното на този мотор 1.6 ?
                          Нищо му няма. При стилото всичко е на късмет - може да не ти се развали никога, може и да е доста проблемно - зависи как се кара.
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            GTipo написа:
                            Valiosport написа:
                            Не мога да давам никакви координати, защото не я продавам АЗ колата и даже не знам дали е обявена някъде за продан... сестра ми ми звъни и ми праща някакви снимки по скайпа и ми казва 2500 обаче ще я даде и за 2300 Това беше цялата работа... И какво му е проблемното на този мотор 1.6 ?
                            Нищо му няма. При стилото всичко е на късмет - може да не ти се развали никога, може и да е доста проблемно - зависи как се кара.
                            Това не важи ли за всички 10+ дръголници? ))За 2500-2300лв ако не му е зверски изтърбушен салона вън бива и двигателя работи добре...си струва да го вземеш...дори 1000лв да налееш в него за ремонти пак си е далавера дори можеш да изкараш някой лев от него... Лично аз бих го купил само за това...за да го препродам...300-400лв горница да му направиш пак е нещо
                            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                            Коментар

                            Working...
                            X