Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен проблем с компютър - Помощ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странен проблем с компютър - Помощ

    Здравейте имам странен проблем с компютъра ... Примерно както си играя някаква игра и ми я минимизира само без да натискам нищо .... също като си чатя със някой било във феисбука или скайпа ми спира чата все едно цъкам извън прозореца на чата... Ако някой разбира да помогне МОЛЯЯ ( преинсталирвал съм го (XP пробвах ) , (Win 7 също ) няма разлика .... продължава да го прави и ме вбесява
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    #2
    Някои антивирусни, ако не са настроени както трябва, досаждат със съобщения за успешен/неуспешен ъпдейт и др. И може да се получи точно това, което си описал. Не казвам, че проблемът при теб идва непременно от антивирусната, но го имай предвид като възможна причина.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Дам ясно благодаря все пак, днеска пробвах едно нещо .... смених гнездото на рам платката и цял ден не правеше така обаче след като го изключих и преди малко включих пак почна така :@
      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

      Коментар


        #4
        има ли вариант да натискаш бутончето на клавиатурата намиращо се долу вляво между Fn и Alt,обозначено е с логото на уиндоус? Защото може да го правиш неволно по време на игра и това да се получи. Друго,с лаптоп ли си или стационарен. Ако си с лаптоп,гледай да не пипаш с длан неволно тъч пад-а ,защото аз правя точно това и се получава ефекта който описваш в скайп и при всякакво писане на текст. Аз си решавам проблема,като изключвам пад-а,но при теб едва ли е това причината. Прегледай си да не прегрява или да не се претоварва машината. А изключва ли се сам,или да се рестартира?
        ex.Мареа ТД100

        Коментар


          #5
          хах ами не това " копче " не го натискам просто не мога да си обясня какъв е проблема.. четох из разни форуми да си преинсталирам видео драйвера... и да видя дали ще има ефект офф не знам ама е адски дразнещо дори докато пиша сега трябва да натисна варху чата просто някак си изключва прозореца и трябва да кликна.. за да продължа да пиша свободно :/ П.С току що ги преинсталирах пак няма ефект ще полудея това взе да ми го прави от 1,2 седмици няма си и на идея от какво :@@ искрено се моля за помощ !! (
          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

          Коментар


            #6
            Ibiza написа:
            хах ами не това " копче " не го натискам просто не мога да си обясня какъв е проблема.. четох из разни форуми да си преинсталирам видео драйвера... и да видя дали ще има ефект офф не знам ама е адски дразнещо дори докато пиша сега трябва да натисна варху чата просто някак си изключва прозореца и трябва да кликна.. за да продължа да пиша свободно :/ П.С току що ги преинсталирах пак няма ефект ще полудея това взе да ми го прави от 1,2 седмици няма си и на идея от какво :@@ искрено се моля за помощ !! (
            Твоя въпрос ми звучи така : "Докторе, боли ме, какво да правя ? " Е да, ама каво те боли ? :D Я вземи напиши един списък, какви активни програми имаш в трея, каква антивирусна използваш, имаш ли разни бъзикни от типа на тея дето показват постоянно клко ти е натоварен компа, какъв е трафика през LAN -а ... Знаеш ли колко много неща могат да ти правят тези проблеми ? Последното нещо е хардуера. Евентуално и едва ли друго освен клавиатурата ще се гъбарка така с теб ( това от страна а хардуера ) .
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар


              #7
              http://dox.abv.bg/files/fdw?eid=92486624 Ето снимка на таск мениджъра аз не виждам нищо странно .. също имам и притурки за това колко е натоварен процесора и рам паметта и какво е времето... не ми се вярва да е от тези неща и преди сам ги имал а съм нямал подобен проблем ( бях и със ХР там въобще ги няма и пак го имаше това нещо )
              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

              Коментар


                #8
                Като начало си смени мишката и/или клавиатурата!
                Няма начин да няма начин!

                Коментар


                  #9
                  Пробвай както казва колегата с друга клавиатура, дори твоята да изглежда добре. Ако продължава да има проблем, пробвай и с друга мишка. Това като за начало.
                  Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                  Коментар


                    #10
                    Dido_Lyubenov написа:
                    Пробвай както казва колегата с друга клавиатура, дори твоята да изглежда добре. Ако продължава да има проблем, пробвай и с друга мишка. Това като за начало.
                    Най-добре да смени целия компютър, викам аз
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      jenshen73 написа:
                      Dido_Lyubenov написа:
                      Пробвай както казва колегата с друга клавиатура, дори твоята да изглежда добре. Ако продължава да има проблем, пробвай и с друга мишка. Това като за начало.
                      Най-добре да смени целия компютър, викам аз
                      това и аз мислех да кажа.. Разбрах от какво е проблема ( поне така мисля ) понеже съм със настолен компютър и бях и инсталирал драйвери за ( USB Wireless) а сега като съм със 7-ца тя си има вградена програма за такива устройства и нещо се дублира ли не знам... като спра тази инсталираната всичко спира изкарване от игри и чат и всичко на мен !! мерси все пак за указаната помощ хубава вечер на всички за ключ
                      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                      Коментар


                        #12
                        Ibiza написа:
                        jenshen73 написа:
                        Dido_Lyubenov написа:
                        Пробвай както казва колегата с друга клавиатура, дори твоята да изглежда добре. Ако продължава да има проблем, пробвай и с друга мишка. Това като за начало.
                        Най-добре да смени целия компютър, викам аз
                        това и аз мислех да кажа.. Разбрах от какво е проблема ( поне така мисля ) понеже съм със настолен компютър и бях и инсталирал драйвери за ( USB Wireless) а сега като съм със 7-ца тя си има вградена програма за такива устройства и нещо се дублира ли не знам... като спра тази инсталираната всичко спира изкарване от игри и чат и всичко на мен !! мерси все пак за указаната помощ хубава вечер на всички за ключ
                        Е нали и с ХР го правеше тоя проблем ? ... Ама то и ХР си има вградена поддръжка за wiless ... Нещо не ти схващам идеята . Май скапания тул за ви-фито ти прави проблема, ама нали както разбирам, обичаш да ти е шареничко ... :D Не е случайно, че попитах какви резидентни програми имаш
                        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                        Коментар

                        Working...
                        X