Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регистрация на кола нов внос от Австрия - документи?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Регистрация на кола нов внос от Австрия - документи?

    Евалла ! Значи има светлина в тунела !Благодаря за поясненията !
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    Коментар


      #17
      Аз точно по този начин съм минавал винаги - за превод изобщо не е ставало дума Не знам защо се превъзбуждат някои полицисти, та искат да се превежда документа, все едно може да пише нещо строго-секретно вътре

      Коментар


        #18
        Използвам темата да кажа, че от утре 10.12 екотаксата за автомобили става 132лв. Някой, ако има да прави да я прави днес!
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #19
          Тя и преди 2 г. беше м/у 90 и 140 лв. при автоджамбази,застрахователи и т.н.
          Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
          ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

          Коментар


            #20
            iliyan написа:
            Тя и преди 2 г. беше м/у 90 и 140 лв. при автоджамбази,застрахователи и т.н.
            Дамм, ама от утре трудно ще се намира под 132
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #21
              стига ве ,аз платих 74лв еко такса ама за немско возило(преди 2 седмици) .може би има значение кое евро има колата и коя година е де .
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #22
                Темата е идеална да попитам. И аз по тия дни имам идея да купувам кола внесена от Австрия , но колата е в Автокъща в БГ. ( в София ). Четох из нета че за коли внесени от Австрия се искали и голям и малък талон, и освен това трябвало да има две бележки ( жълти ) като квитанции , като при това те трябва да са с еднакъв номер или нещо от сорта с които се удостоверява че автомобила е отчислен от там. Без тия неща в КАТ се заядали и не искат да регистрират. И освен това като си вадя транзитни номера в София трябва ли задължително да са на мое име, а не примерно на човека от автокъщата. Питам защото колата трябва да се закара до друго населено място за да се регистрира. Освен това предполагам че гражданската и екотаксата ще ги платя още в София и така ще пътувам. Темата е полезна и се надявам да получа правилните отговори защото това за колата трябва да ми е ясно до края на седмицата , а техническия оглед не ме бърка достатъчно си чувам по колите. П.С. Вярно ли е че колите от Австрия са по-големи гнилочи от тези от Германия.
                не подценявайте италианските коли
                Tipo 1.6 (149.C2.046)

                Коментар

                Working...
                X