Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И моят рутер ми създава проблеми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Имат си гаранция Ако нещо не им работи ще се сменят няма проблеми :D
    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

    Коментар


      #17
      Да споделя как си разреших проблема...Смених рутера - като модел. Оказа се, че D-link DIR-645 не поддържа VPN. Сега съм с D-link DIR-657 и няма никакви проблеми (да чукна на дърво).Много съм благодарен на управителката и служителите в магазина, че без проблеми ми замениха машинката.
      FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
      LPG System BRC Just

      Коментар


        #18
        преди бях фен на Д-линк...бачкаха си доволно за парите...сега вече не искам да чуя за такъв да настройвам. И това само заради една партида в техномаркет бяха на 35 лв и се избиваха да ги купуват до преди две седмици...ужас. Това чудо като почнеш да теглиш каквотоо и да е,мине ли 700килобайта скоростта и умира. Спира всякаква негова връзка със света и се налага рестарт!
        ex.Мареа ТД100

        Коментар


          #19
          paralesa написа:
          преди бях фен на Д-линк...бачкаха си доволно за парите...сега вече не искам да чуя за такъв да настройвам. И това само заради една партида в техномаркет бяха на 35 лв и се избиваха да ги купуват до преди две седмици...ужас. Това чудо като почнеш да теглиш каквотоо и да е,мине ли 700килобайта скоростта и умира. Спира всякаква негова връзка със света и се налага рестарт!
          Ако умира по WiFi - е щото прегрява чипчето. Но до момента дори най-евтините рутери при мен си работят на жична връзка. Виж, ако се ползва само Wifi - някои умират и на 20 паралелни връзки отворени едновременно. Всичко е защото се гони цена, а не щото нещото е калпаво.
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            тоя има някакъв бъг...то едно е,че безжично никакъв го няма(в една стая рутер и лаптоп и лови сигнал само 4-5 мегабита ,а сигнал индикатора е на "две черти",това е пробвано в няколко клиента с различни рутери и лаптопи). Проблема обаче идва при данлоуд ,дори и жично през рутера,направи ли 600-700 килобайта и забива. Пък и това не е оправдание,цената имам предвид,защото тп-линк е на същата цена ,а се държи много прилично. Да не говорим,че тп-линка търпи ДДВРТ и като го флашна забравям за всякакви проблеми.
            ex.Мареа ТД100

            Коментар

            Working...
            X