Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще падна вече от смях.....КАТ щели да махат актовет!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще падна вече от смях.....КАТ щели да махат актовет!?

    http://pravda.bg/%D0%B2%D0%B0%D0%B6%...2%D0%BE%D0%B2/

    #2
    колега, не се засягай, но ти препоръчвам да спреш да четеш безумни неща
    Брава 1.6

    Коментар


      #3
      Вили, това са специализирани издания по случай първи април Ма той е още далеко да ги четем

      Коментар


        #4
        Колеежке тоя сайт дето четеш е като вестник Шок. Нищо вярно няма.
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          :D :D :D припадам от смях, спирам да го чета. ОБЕЩАНО!

          Коментар


            #6
            nedialko- написа:
            колега, не се засягай, но ти препоръчвам да спреш да четеш безумни неща
            Е все си има нещо вярно, за чий да ги пишат тия актове, като винаги падат в съда? идея си нямате какви пачки им падат сега с тия електронни фишове и ако някой каже, че не е плащал нищо, да знае, че тия дни ще му донесат нещо като поне 50 - 100 лв глоба
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #7
              http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1634032Статията и в 24 часа.Явно наистина се обмисля.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #8
                Вариращите глоби винаги са били най-идиотската част от закона. Ако ги фиксират, очаквам масово напускане на служители на КАТ В момента полицаите са стигнали до там, че теглят кредити, за да си платят рушвета, гарантиращ им място в КАТ :D
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  #9
                  dikanio написа:
                  В момента полицаите са стигнали до там, че теглят кредити, за да си платят рушвета, гарантиращ им място в КАТ :D
                  Не са лоши момчетата, мен ме пускат почти винаги без последствия, как иначе ще съм със златен талон?! Ама на който им се реже, че е мн велик няма как да не му го напраскат четвъртит.
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар


                    #10
                    Plastex написа:
                    dikanio написа:
                    В момента полицаите са стигнали до там, че теглят кредити, за да си платят рушвета, гарантиращ им място в КАТ :D
                    Не са лоши момчетата, мен ме пускат почти винаги без последствия, как иначе ще съм със златен талон?! Ама на който им се реже, че е мн велик няма как да не му го напраскат четвъртит.
                    По принцип е така.Но не всички са пекани,като онзи дето ме изпраска с 400лв за ГО ,хем не му се правих на отворен. След това ме спря друг няколко дни по-късно,стана дума за акта и той ми вика "този направо те е за клал,аз ако съм няма да ти го причиня,тва са 400лв..." това му бяха думите.Така че има пекани,има и заядливи без причина!А най-доброто средство за предпазване е спазване на правилата за движене.
                    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                    Коментар


                      #11
                      Хем искате да се оправим, хем не искате да ви глобяват като сте в нарушение..
                      Fiat Punto MK2 Sporting
                      Fiat Punto MK2 HGT

                      Коментар


                        #12
                        eusunt написа:
                        Хем искате да се оправим, хем не искате да ви глобяват като сте в нарушение..
                        Колега, 7 часа съм се мъкнал последния път от София до Варна, за да не правя нарушения. Е, малко се поразходихме из Търново, сигурно има 70 ограничения на скоростта до 60 км в час и да, 2 светофара... Трябва да си идиот, за да не пропуснеш някъде някое ограничение, те са безкрайно много и са поставени от формени слабоумници.
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                        Коментар


                          #13
                          eusunt написа:
                          Хем искате да се оправим, хем не искате да ви глобяват като сте в нарушение..
                          Нека ме глобяват, но защо за едно и също нещо глобата може варира от фиш за 30лв до следното: [(акт за поне 50лв) + (5-6 точки) + (висене по опашки поне два пъти) + (разкарване до родните места 2 пъти, защото акта пристига от друг град след 3 месеца, а НП излиза след 1, през това време трябва да си презаверявам копието)] ? Естествено, че докато имам избор, както е сега, предпочитам да му дам 20лв и всички печелят :D Ако са фиксирани глобите, няма за какво да се пазарим - аз си плащам глобата (и всички моралисти са доволни), а катаджията е прее.ан (и аз, и моралистите сме доволни :D ).
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            #14
                            Plastex написа:
                            eusunt написа:
                            Хем искате да се оправим, хем не искате да ви глобяват като сте в нарушение..
                            Колега, 7 часа съм се мъкнал последния път от София до Варна, за да не правя нарушения. Е, малко се поразходихме из Търново, сигурно има 70 ограничения на скоростта до 60 км в час и да, 2 светофара... Трябва да си идиот, за да не пропуснеш някъде някое ограничение, те са безкрайно много и са поставени от формени слабоумници.
                            напълно съм съгласен
                            Брава 1.6

                            Коментар


                              #15
                              Plastex написа:
                              eusunt написа:
                              Хем искате да се оправим, хем не искате да ви глобяват като сте в нарушение..
                              Колега, 7 часа съм се мъкнал последния път от София до Варна, за да не правя нарушения. Е, малко се поразходихме из Търново, сигурно има 70 ограничения на скоростта до 60 км в час и да, 2 светофара... Трябва да си идиот, за да не пропуснеш някъде някое ограничение, те са безкрайно много и са поставени от формени слабоумници.
                              Оставете, ограниченията на скоростта, те са ясни, но като цяло визираш слагането на колан, ГО, винетка, влизане в забранени улици или неправилно паркиране. Не може да искаш промяна към добро, като самия ти не правиш нищо по въпроса.Лично мнение е, че докато се мисли така:
                              Естествено, че докато имам избор, както е сега, предпочитам да му дам 20лв и всички печелят
                              няма как положението да се оправи.
                              Fiat Punto MK2 Sporting
                              Fiat Punto MK2 HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X