Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кубик?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    chaveto написа:
    Plastex написа:
    chaveto написа:
    Много сте отворени. По подразбиране си се знае за какво става на въпрос и за какво те питат в магазина.Друг е въпроса, че автора на темата не знае за какво го питат.
    Едва ли в магазина го питат по тоя начин. Тва по-скоро ще е въпрос от някой омазан цървул в автоморга.
    Няма значение дали е омазан..... знае се за какво става на въпрос.Защото масово всички отворковци които правят забележки........ казват на 1 литър, че е кило и когато е в мл. отново го използват гр. кг....... това е по грешно от колкото като ходя да си купувам дърва и да казвам кубичен метър. Ясно е в какво се мерят дървата.
    Аз съм отворко и ЗНАМ, че когато се отнася за вода и течности с близка да нейната плътност, литърът е кило ...
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    Коментар


      #17
      avvasilev написа:
      Аз съм отворко и ЗНАМ, че когато се отнася за вода и течности с близка да нейната плътност, литърът е кило ...
      Я ме открехни ,аджеба тая песен "100 кила ракия давам" как се изразява в литръъъ,че не мо ги сметна ?
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #18
        krasio_79bs написа:
        avvasilev написа:
        Аз съм отворко и ЗНАМ, че когато се отнася за вода и течности с близка да нейната плътност, литърът е кило ...
        Я ме открехни ,аджеба тая песен "100 кила ракия давам" как се изразява в литръъъ,че не мо ги сметна ?
        На лични, ако обичаш ... или по-добре очи в очи
        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          #19
          Yavor написа:
          Кажи му бре Василев...Кво ходи да се очудва...Младото поколение си е крайно малоумно, спор няма. Иначе тях ако ги питаш и на дявола г..за знаят.
          Хокате младите, ама се пише Учудва. Правя си труда, защото напоследък тая дума беше объркана от различни хора в няколко теми. Другите не ми се занимава да ги поправям, ама модератор да сбърка - не можех да оставя така нещата :D p.s. Само на мен ли ми работи spell check-a?
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #20
            Глей ся.... тва са различни думи."Учудвам се" - това е когато нещо те накара да се замислиш изненадано"Очудвам се" - това е когато се ококорваш от изненада Идва от око - от латинското ocho.Тъй че модератор не греши! (Майтапче)

            Коментар


              #21
              dikanio написа:
              Yavor написа:
              Кажи му бре Василев...Кво ходи да се очудва...Младото поколение си е крайно малоумно, спор няма. Иначе тях ако ги питаш и на дявола г..за знаят.
              Хокате младите, ама се пише Учудва. Правя си труда, защото напоследък тая дума беше объркана от различни хора в няколко теми. Другите не ми се занимава да ги поправям, ама модератор да сбърка - не можех да оставя така нещата :D p.s. Само на мен ли ми работи spell check-a?
              И когато модератора направи ЕДНА неволна грешка му я навирате в очите нали?И да - спелчека на Мозилата не ми работи след като я обнових до последна версия.Мисля че многократно съм доказвал, че съм достатъчно грамотен, за да бъда модератор.Всеки бърка, даже и ти - Диканьо...
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #22
                Очевидно се пошегувах, а не се заяждам. Взимам си поука, добре е да се знае, кой модератор носи на майтап и кой не.Темата е изчерпана отдавна.
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар

                Working...
                X