Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кубик?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кубик?

    Когато ходя да купувам части за колата, ме питат колко кубика? Аз повтарям 1.8 115 коня? Кое са кубиците?
    Fiat Bravo 1.8 16V 96'

    #2
    ти сериозно ли? 1.8 са ти кубиците... литрите и т.н.

    Коментар


      #3
      Всъщност 1.8 литра е мотора... което ще рече че е 1800 кубика.
      Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
      Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

      Коментар


        #4
        Re: Кубик?

        qnkov написа:
        Когато ходя да купувам части за колата, ме питат колко кубика? Аз повтарям 1.8 115 коня? Кое са кубиците?
        Едно цяло и осем или хиляда и осемстотин, както и да го кажеш все ще те разберат

        Коментар


          #5
          Всъщност такава мярка "кубик" НЯМА.Има кубически сантиметър (см3) или кубически метър (м3), или кубически инч (cu.in.), но за мярка КУБИК все още не съм чувал.Та на всички тия, дето те питат "колко кубика" - питай ги какви кубици? Работният обем на двигателите се измерва или в литри (1.8 л), или в кубически сантиметри (1800 см3). 1 литър е равен на 1 куб. дециметър или на 1000 кубични сантиметра.И на това ли трябва да ви уча??!?? Какво сте учили в училище, по дяволите?!?!??!?!

          Коментар


            #6
            Immortal написа:
            Всъщност такава мярка "кубик" НЯМА.Има кубически сантиметър (см3) или кубически метър (м3), или кубически инч (cu.in.), но за мярка КУБИК все още не съм чувал.Та на всички тия, дето те питат "колко кубика" - питай ги какви кубици? Работният обем на двигателите се измерва или в литри (1.8 л), или в кубически сантиметри (1800 см3). 1 литър е равен на 1 куб. дециметър или на 1000 кубични сантиметра.И на това ли трябва да ви уча??!?? Какво сте учили в училище, по дяволите?!?!??!?!
            Азис, Глория, онази другата с големите ци*и и т.н. Аз ли трябва да те уча?
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              #7
              Мен като ме питат за кубици, първо се сещам за дърва (не знам защо), и после им викам "милиярду и деветстин" . За момент така ме гледат .
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #8
                Много сте отворени. По подразбиране си се знае за какво става на въпрос и за какво те питат в магазина.Друг е въпроса, че автора на темата не знае за какво го питат.

                Коментар


                  #9
                  chaveto написа:
                  Много сте отворени. По подразбиране си се знае за какво става на въпрос и за какво те питат в магазина.Друг е въпроса, че автора на темата не знае за какво го питат.
                  Едва ли в магазина го питат по тоя начин. Тва по-скоро ще е въпрос от някой омазан цървул в автоморга.
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                  Коментар


                    #10
                    avvasilev написа:
                    Immortal написа:
                    Всъщност такава мярка "кубик" НЯМА.Има кубически сантиметър (см3) или кубически метър (м3), или кубически инч (cu.in.), но за мярка КУБИК все още не съм чувал.Та на всички тия, дето те питат "колко кубика" - питай ги какви кубици? Работният обем на двигателите се измерва или в литри (1.8 л), или в кубически сантиметри (1800 см3). 1 литър е равен на 1 куб. дециметър или на 1000 кубични сантиметра.И на това ли трябва да ви уча??!?? Какво сте учили в училище, по дяволите?!?!??!?!
                    Азис, Глория, онази другата с големите ци*и и т.н. Аз ли трябва да те уча?
                    Какво сте учили къде? пп Модът, да не попържа в ефир
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #12
                        avvasilev написа:
                        Immortal написа:
                        Всъщност такава мярка "кубик" НЯМА.Има кубически сантиметър (см3) или кубически метър (м3), или кубически инч (cu.in.), но за мярка КУБИК все още не съм чувал.Та на всички тия, дето те питат "колко кубика" - питай ги какви кубици? Работният обем на двигателите се измерва или в литри (1.8 л), или в кубически сантиметри (1800 см3). 1 литър е равен на 1 куб. дециметър или на 1000 кубични сантиметра.И на това ли трябва да ви уча??!?? Какво сте учили в училище, по дяволите?!?!??!?!
                        Азис, Глория, онази другата с големите ци*и и т.н. Аз ли трябва да те уча?
                        Кажи му бре Василев...Кво ходи да се очудва...Младото поколение си е крайно малоумно, спор няма. Иначе тях ако ги питаш и на дявола г..за знаят.
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Plastex написа:
                          chaveto написа:
                          Много сте отворени. По подразбиране си се знае за какво става на въпрос и за какво те питат в магазина.Друг е въпроса, че автора на темата не знае за какво го питат.
                          Едва ли в магазина го питат по тоя начин. Тва по-скоро ще е въпрос от някой омазан цървул в автоморга.
                          Няма значение дали е омазан..... знае се за какво става на въпрос.Защото масово всички отворковци които правят забележки........ казват на 1 литър, че е кило и когато е в мл. отново го използват гр. кг....... това е по грешно от колкото като ходя да си купувам дърва и да казвам кубичен метър. Ясно е в какво се мерят дървата.

                          Коментар


                            #14
                            chaveto написа:
                            Ясно е в какво се мерят дървата.
                            В какво се мерят дървата?

                            Коментар


                              #15
                              Immortal написа:
                              chaveto написа:
                              Ясно е в какво се мерят дървата.
                              В какво се мерят дървата?
                              Кубик. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар

                              Working...
                              X