Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно Ubuntu ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е може сисадмина да го е направил и да е забравил да спре ъпдейтите и добрия,умен и схватлив юзър да пипне грешното копче
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #17
      veselin10 написа:
      Е може сисадмина да го е направил и да е забравил да спре ъпдейтите и добрия,умен и схватлив юзър да пипне грешното копче
      Може, но темата беше друга. И да затвърдим - Киро, не ъпгрейдвай ако не изпитваш някаква въйпиюща нужда да работиш с последния Гном-работен плот.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #18
        Ок. Няма да надграждам.Нямам време за този филм...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #19
          Надграждане на каквото и да е не правя.Преди време май точно с 10.04 имах проблем при надграждането...Само чиста преинсталация. Затова и си правя винаги /home да си ми е на отделен партишън.Така нищо не се губи.

          Коментар


            #20
            Immortal написа:
            Надграждане на каквото и да е не правя.Преди време май точно с 10.04 имах проблем при надграждането...Само чиста преинсталация. Затова и си правя винаги /home да си ми е на отделен партишън.Така нищо не се губи.
            Цъцъцъ, едно правилно едно неправилно. Искаш да ми кажеш, че сървърите ми, които са под линукс при всеки ъпгрейд трябва да ти преинсталирам? Цъцъцъ. /home е добре да е на отделен дял. Загуби при ъпгрейд - няма, освен ако няма някои съвсем изкилиферчени настройки. Аз загуби съм нямал дори на работна машина, камо ли на сървърите - там ако се случи нещо такова -направо се самоубивам.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #21
              При сървърите, ако трябва да се задълбаваме, е за предпочитане почти всичко да е на отделен партишън - /boot, /, /usr, /tmp, /home ..., най-малкото от съображения за сигурност. За една домашна/офис машина е достатъчно само / и /home да са отделно.Иначе напълно подкрепям колегата @jenshen73, че ако човек наистина знае какво прави , не е никакъв проблем да се надграждат версиите на който и да linux/unix.Най-малкото спестява доста по отношение на конфигуриране и настройки.

              Коментар

              Working...
              X