Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредното разхищение на държавни пари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    vvvasilev написа:
    Да беше там да видиш какво съм правил? Или какво съм говорил? Да ти покажа ли емейла който пратих на президента последно? Стойте там и мълчете и се радвайте на трохите. Знаеш ли - все повече и повече се убеждавам да кажа майната му на всичко там и да не си тровя нервите. Явно на повечето хора в България устите им могат да бъдат затворени с шницели ... Робски народ
    Бива ли такова изказване от интелигентен човек???Тя твоята стана "къде съм аз къде сте вий".Интересно ми е в мейла до президента такъв тон на общуване ли държиш?Имахме вече един ръководител които реши да събере преуспелите юпита от странство.И ни оправиха всички за едни 800 дни.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #32
      Eй ся ще ви обясня какво е прахосване на държавни пари. Точно до моя блок, построиха Булевард/ говоря за Младост1А/ ОБАЧЕточно един месец преди да почнат да копаят за булеварда абсолютно същия терен го заринаха защото завършиха метрото. , как да е още тре месеца прах и нямъне къде да се паркира. после, насипаха камъните, валираха и пак ги изринаха, /сетиха се че ще им трябва канализация/ , положиха тръбите и засипаха и пак опа /трябват ни шахти/направиха ги и тях. Сложиха бордюрите, и почнаха да асвалтират/ обаче им дойде тясно явно/ изстъргаха асвалта и преместиха бордюрите. Почнаха да асвалтират на ново с 5 слоя асвалт стана писта, ама пак изрязаха шахтите и им сложиха някакви пръстени чименти ала бала/ пак е писта/. та тъи за пътя, сега за тротоара Валираха, наредиха плочките, / опа няма лампи/ ари полувината плочки вън и вече сме с лампи , на следващия ден след като наредиха плочките, някой явно се е сетил че трябва да има по три реда червени плочки та по тоя повод пред три реда вънка , вчера минавам гледам имаме си и пейки вече, /сутринта едната вече я нямаше /обаче някой е прозрял простата истина че ония лампи дето бяхя преди малко за да светят трябва ток който минава по какво?, по кабел / та по цялата дължина на тротоара 6 реда плочки и 80см канал. А знаете ли къде отива булеварда ? - В една картофена нива в Младост 3 ТА НА ТОВА МУ ВИКАМ ХАРЧЕНЕ НА ДЪРЖАВНИ ПАРИ
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #33
        vvvasilev написа:
        Да беше там да видиш какво съм правил? Или какво съм говорил? Да ти покажа ли емейла който пратих на президента последно? Стойте там и мълчете и се радвайте на трохите. Знаеш ли - все повече и повече се убеждавам да кажа майната му на всичко там и да не си тровя нервите. Явно на повечето хора в България устите им могат да бъдат затворени с шницели ... Робски народ
        Я по-леко, я по-леко. Успелите българи не са само в чужбина. Пък ние не обичаме шницели, дай кюфтета. Иначе - предполагам че си запознат, че всяка държава сама отговаря за това как да раздава европейските пари. От предното правителствно има много напредък - по времето на Станишев бяха спрели фондовете. Познавам много хора, които взимат пари по програми, това че една програма не върви не значи, че всичко е потънало в калта. Разбира се, щеше да е много по-добре, ако усвоявахме на 100%, но погледнато цялостно, сега положението е направо розово. А замислял ли си се, че на човека не му се е занимавало с теб, щото не си нито толкова важен, нито толкова успял, затова така ти е отговорил уклончиво
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #34
          vvvasilev написа:
          Да беше там да видиш какво съм правил? Или какво съм говорил? Да ти покажа ли емейла който пратих на президента последно? Стойте там и мълчете и се радвайте на трохите. Знаеш ли - все повече и повече се убеждавам да кажа майната му на всичко там и да не си тровя нервите. Явно на повечето хора в България устите им могат да бъдат затворени с шницели ... Робски народ
          Не, че нещо, но имах по добро мнение за теб от постовете ти...Нещо доста си литнал в небесата или си мислиш, че в България всички кучета ги яли, а ти си хванал някой за долния край на шлифера...Успокой се малко и в България има успели хора. Това, че ти там вземаш заплата средна за техните стандарти не означава, че и тук ще е същото нали се сещаш...днеска имаш 200 утре 2...От къде мислиш в България толкова хора имат да тръшнат по 20000-30000-50000х.лв за автомобили жилища и т.н. да не са пасли по селата всичките. Мислех да пиша само по темата ама доста ме издразни с това си изказване...или иначе казано май си мислиш, че ти е "голяма пишката" ама дори не знаеш какви се крият по гащите на хората...Това, че са те поканили на "светско" събитие не е нищо особено...повярвай ми истински успелите хора извън България дори няма да се занимаят да прочетат поканата за подобен "коктейл"...Че е хубаво няма спор явно за зачели успехите които си постигнал за което ЕВАЛА, ама чак пък толкова високо да скачаш...някак не е много красиво...Като го препрочитам поста ти ми прилича на типичното Българско мнение...Вероятно, ако не те бяха поканили щяха да са хората които просто не са оценили високите ти постижения и успехи.
          Прикачени файлове
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #35
            Всъщност мисля, че колегата друго искаше да каже.

            Коментар


              #36
              Immortal написа:
              Всъщност мисля, че колегата друго искаше да каже.
              Толкова народ го разбрахме така, едва ли нещо друго е искал да каже.
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #37
                ele написа:
                Immortal написа:
                Всъщност мисля, че колегата друго искаше да каже.
                Толкова народ го разбрахме така, едва ли нещо друго е искал да каже.
                Добре де, вие прочетохте между редовете, а не прочетохте главното.А това е, че милите ни политици харчат луди пари за безсмислени събития, на практика с частен повод (изпращането на някаква), под предлог че е нещо обществено.Както казах и в първия си пост - много ми заприлича на "Мисия Лондон", само дето в случая е "Мисия Брюксел".А и, Ленче, това че мнозинството разбират нещо по един начин, никак не означава, че това нещо е както те са го разбрали. Примери мога да ти дам много.

                Коментар


                  #38
                  Човека сподели нещо директно от кухнята, Вие го обвинихте че бил се хвалил, с това къде бил, какво правил. Голяма работа че ял шницели. Друго искаше да сподели той, ама...А това:
                  vvvasilev написа:
                  Да беше там да видиш какво съм правил? Или какво съм говорил? Да ти покажа ли емейла който пратих на президента последно? Стойте там и мълчете и се радвайте на трохите. Знаеш ли - все повече и повече се убеждавам да кажа майната му на всичко там и да не си тровя нервите. Явно на повечето хора в България устите им могат да бъдат затворени с шницели ... Робски народ
                  е просто "каквото повикало, такова се обадило" .
                  00' Bravo 105 JTD

                  Коментар


                    #39
                    Immortal: Ние прочетохме по-главното - как ние в България сме прости идиоти, роби, на които дават шницели. Ако ще и милионер да си - това дава ли ти право да обиждаш така? Днес сутринта една позната се изцепи, че в БГ успявали крадците, лъжците и чалгаджиите. Ти би ли се съгласил с това изказване? Ако не, тогава защо така, с лека ръка, приемаш изказването на колегата? Пък знам ли, може и да се съгласиш.... как можеш да съдиш за едно събитие по това какво един човек е казал? Може колегата да е очаквал повече, да го уважат за това, че е важен и успял, вместо това са му били дузпата. А ако беше казал колко страхотно е било - пак щеше да повярваш, нали?Ако в тази тема се появи само още един човек, който е бил там, и потвърди казаното - тогава ще повярвам. До тогава мое право е да мисля, че колегата по-скоро са го отсвирили. Мисля, че му е време да пусне шлифера, дето е хванал, и да слезе на земята.
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #40
                      Бърз отговор на всички. Като професионално изкривяване съм свикнал както когато пишеш документация по проект - да дадеш най-много ФАКТИ и обстоятелства за ИНФОРМИРАНО решение или становище по даден въпрос. Когато чета неща от рода на чух от някъде или на мой приятел жена му - веднага го поставям под знаменателя - квартални клюки. Ето защо дадох толкова детайли - за достоверност и всеки ако реши - да провери ФАКТИТЕ !А Еле, мислиш ли че мен ме интересува как ме възприемат те??? От тях ли получавам заплата? Даже нямам амбиции за политическа кариера - там се издига и забогатява с много болка отзад ако ме разбираш какво имам предвид. И да - аз поне имам гражданска позиция - реагирам на глупостите които се случват там! ЗАЩОТО ВСЕ ОЩЕ ИМАМ СЕМЕЙСТВО И БАЩИНИЯ, която все още имам сантиментални задръжки да не продам и да зачеркна напълно българските си корени ! Аз ви споделям факти, защото преди се крадеше при Станишев, но поне имаше куртоазия и завоалиране. Днес се вършат безобразия - къде е гражданското общество??? Четохте ли новината за заповедта на Цветанов за издирване на подалия сигнала?? Днес му пуснах писмо - г-н Цветанов, не знам кой е пуснал сигнала, но го подкрепям. Вие не живеете в затворена система - и всичко се разбира по някакъв начин. А слава богу не на всички можете да затворите устите или подслушвате тъй като за голяма радост някои сме извън вашата юрисдикция. И всички ние не приемащи това статукво - подаваме сигнали.
                      Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
                      ----------------------------
                      Ignorance is a bliss

                      Коментар


                        #41
                        ele написа:
                        Ако в тази тема се появи само още един човек, който е бил там, и потвърди казаното - тогава ще повярвам. До тогава мое право е да мисля, че колегата по-скоро са го отсвирили. Мисля, че му е време да пусне шлифера, дето е хванал, и да слезе на земята.
                        Еле, да не съм се аз загърбил да правя ДЗУ-то че да ме отсвирят? Или Белене ? Хм... интересно.. Ако много държиш, Еле, ще ти покажа с какви хора ВЕЧЕ имам бизнес. Наскоро регистрирах фирма за луксозни яхтени чартъри в Москва. Ако си чела предишните ми постинги щеше да знаеш че яхтите са ми страст и реших да го направя и бизнес - да се изкарва нещо допълнително за старини. Нашите политици нямат и на половина от влиянието на тези хора и то в световен мащаб. Така че - какъв шлифер, какви пет лева...
                        Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
                        ----------------------------
                        Ignorance is a bliss

                        Коментар


                          #42
                          Значи, ако има куртоазия и завоалиране е ОК, ако няма - не е ОК? Сори, не мога да схвана какво си решил да казваш. Имаш някакви доказателства ли? Щото аз не видях такива, освен голата ти дума, и докато липсват такива, продължавам да твърдя, че завиалирано са те отсвирили. А това дава ли ти прави да обиждаш всички в БГ, че били роби и им запушвали устите със шницели?П.П. ми хубу, успех с бизнеса в Москва. Ся остава да кажеш, че там хич не са корумпирани И не ме интересува. Вече всички разбрахме, че си голямата работа, това поне на мен ми е достатъчно.
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #43
                            ele написа:
                            А това дава ли ти прави да обиждаш всички в БГ, че били роби и им запушвали устите със шницели?
                            Просто използвах метафората на колегата за шницелите. По неговата теория - тъй като ни били поканили там да ядем и да пием - било неприлично да злословим. Ето защо казах - ако на теб може да ти се затвори устата с един шницел - това е робско овчедушие - да не говориш заради трохи.Сега разбра?
                            Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
                            ----------------------------
                            Ignorance is a bliss

                            Коментар


                              #44
                              Не!Ти недовостваш, че не са ти приели идеята? Щото не са говорили за това, за което ти искаш да говориш? Какво да ти кажат преди референдума за Белене - спираме веднага Белене и наливаме пари в ДЗУ???? от какъв зор ще се наливат толкова пари в частно предприятие? Държавата какви правомощия има да налива пари там? Ако има, защо не налее пари и при мен, веднага правя предприятие?Мисля, че висиш на шлифера и си ни в клин, ни в ръкав. Пусни се.
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар


                                #45
                                ele написа:
                                Значи, ако има куртоазия и завоалиране е ОК, ако няма - не е ОК? Сори, не мога да схвана какво си решил да казваш. Имаш някакви доказателства ли? Щото аз не видях такива, освен голата ти дума, и докато липсват такива, продължавам да твърдя, че завиалирано са те отсвирили.
                                Повтарям - както и в темата която бе преместена в общополитическа- целта ми е да провокирам някаква реакция в хората. Този форум е трибуна - и макар от ограничен брой хора - все пак се чете. Иска ми се следващите избори да не се печелят от хората които просто са успели да купят повече гласове - защото ето такива политици получаваме. Иска ми се всеки един от нас да си заведе роднините на следващите избори - да гласуват, защото колкото повече гласуват - толкова по-малък ще е дела на тези купени недоразумения. Иска ми се следващата кампания да не е просто "аз съм зле ама той е по-зле" , а на база програми !!! И то ние да ги изискаме тези неща ! В момента политиците живеят в пълен медиен и обществен комфорт. Иска ми се повече да излизат на такива събития като организираните от анонимните. Това е! Просто споделих неща - да се види колко прогнило е всичко от вътре в политическата ни класа ! Под бляскавото представяне и гръмките слова по новините. Относно Русия - ДА ДА и ДА !!! Точно поради това не искам БГ да е като тях ! За това не живея там.
                                Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
                                ----------------------------
                                Ignorance is a bliss

                                Коментар

                                Working...
                                X