Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредното разхищение на държавни пари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    slonikon: Не знам, не им светя. Обаче се обзалагам, че ние ги бием по скорост в пъти.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      Хубаво е към списъка с атомните мощности на различните страни да се добави и информация колко от тях планират да строят нови, а също и колко планират да си закрият ВСИЧКИ атомни централи до края на десетилетието. И списъка изглеждащ сега толкова внушително може всъщност доста да се поразреди.

      Коментар


        Защо всяка втора тема в Общи приказки както и да почне, ако ще и от череши да почне се извърта към АЕЦ?!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          ls1 написа:
          Хубаво е към списъка с атомните мощности на различните страни да се добави и информация колко от тях планират да строят нови, а също и колко планират да си закрият ВСИЧКИ атомни централи до края на десетилетието. И списъка изглеждащ сега толкова внушително може всъщност доста да се поразреди.
          ми давай! :D и на мен ми е интересен един поглед в бъдещето, макар че предусещам резултата @ kiro_of_the_day: пренасочването на "милиардите за Белене към..." е основен аспект на темата още от встъпителното мнение, така че сме си съвсем по темата.
          браво 1,6/90 - 09 г.

          Коментар

          Working...
          X