Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обсъждане на електронни цигари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз пък да се оплача от Декангската течност DEKANG GOLD ZERO GRAM. Навсякъде я водят тютюнев аромат ,а на мен ми мирише по скоро на дърта маслина. Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 .
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      Сега пробвам кафето само с електронната цигара и не изпитвам нужда от аналогова,това чудо взе да ми харесва П.П.Взех си някакъв никотин за проба на 3.50лв. тубичката Марлборо(исках за пробата,не ми се даваха 9лв.)па взе,че ми хареса.
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        MEMO написа:
        Включвам се и аз в темата защото продавам е-цигари.Качествената батерия има защита от късо съединение и е практически неубиваема по електронен път.Когато купувате цигара задължително искате демонстриране на защитата от късо на батерията /пъхате някво желязо във фланеца където се завива картомайзера и натискате копчето/,ако ви откажат излизате си от магазина. Джой имат свестни акумулатори и най насраната електроника която съществува и която гори при първото претоварване по ток.
        Вече и аз съм в сектата благодарение на колегата.Ходих им на гости в офиса където са заедно с jenshen73.Започнах да изпарявам манго 11мг.Много евтино ми беше досега с табакерата ,филтрите и хартийките ,но ми писна джобовете ми да са пълни с тютюн и особенно сега както пътувам с влак да видя някой да опъва дигиталка ,а аз да се чудя къде да се крия и как да пуша.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          Tornado написа:
          MEMO написа:
          Включвам се и аз в темата защото продавам е-цигари.Качествената батерия има защита от късо съединение и е практически неубиваема по електронен път.Когато купувате цигара задължително искате демонстриране на защитата от късо на батерията /пъхате някво желязо във фланеца където се завива картомайзера и натискате копчето/,ако ви откажат излизате си от магазина. Джой имат свестни акумулатори и най насраната електроника която съществува и която гори при първото претоварване по ток.
          Вече и аз съм в сектата благодарение на колегата.Ходих им на гости в офиса където са заедно с jenshen73.Започнах да изпарявам манго 11мг.Много евтино ми беше досега с табакерата ,филтрите и хартийките ,но ми писна джобовете ми да са пълни с тютюн и особенно сега както пътувам с влак да видя някой да опъва дигиталка ,а аз да се чудя къде да се крия и как да пуша.
          2 пъти се пробвах във влак да пуша и 2-та пъти ме изгониха между вагоните на студено да пуша,щото било забранено вътре във вагоните.Иначе,след Коледа и Нова Година,цигарата я пуша само като ми се наложи на закрито,почнах си пак обикновенните цигари ...
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            Princo написа:
            2 пъти се пробвах във влак да пуша и 2-та пъти ме изгониха между вагоните на студено да пуша,щото било забранено вътре във вагоните.
            Ако си започнал да изпаряваш като комин на ТЕЦ много ясно ,че ще ги ядосаш и ще те изгонят.Става дума за някоя друга дръпка не за постоянно дърпане.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              Tornado написа:
              Princo написа:
              2 пъти се пробвах във влак да пуша и 2-та пъти ме изгониха между вагоните на студено да пуша,щото било забранено вътре във вагоните.
              Ако си започнал да изпаряваш като комин на ТЕЦ много ясно ,че ще ги ядосаш и ще те изгонят.Става дума за някоя друга дръпка не за постоянно дърпане.
              Мне,точно това ми беше идеята.Исках през 10-15 мин. да си дърпам по 1-2 дръпки,като гледах максимално да не преча на другите (гледах да издишвам дима надолу и да махам с ръка да го разсея),точно 1 път опънах и за късмет точно тогава минаваше проверка за билети и ме наредиха между вагоните,където имаше още 3ма човека с ел. цигари. Тва беше единия път,2-рия път беше във тея вагони,където стоят в едно купе 5-6 човека.Тогава само като я извадих от джоба ми цигарата,една жена ме видя и каза,че ако пуша ще се оплачи от мен и тогава просто вече реших да не се занимавам да се обяснявам и толкова.
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                Princo написа:
                Tornado написа:
                Princo написа:
                2 пъти се пробвах във влак да пуша и 2-та пъти ме изгониха между вагоните на студено да пуша,щото било забранено вътре във вагоните.
                Ако си започнал да изпаряваш като комин на ТЕЦ много ясно ,че ще ги ядосаш и ще те изгонят.Става дума за някоя друга дръпка не за постоянно дърпане.
                Мне,точно това ми беше идеята.Исках през 10-15 мин. да си дърпам по 1-2 дръпки,като гледах максимално да не преча на другите (гледах да издишвам дима надолу и да махам с ръка да го разсея),точно 1 път опънах и за късмет точно тогава минаваше проверка за билети и ме наредиха между вагоните,където имаше още 3ма човека с ел. цигари. Тва беше единия път,2-рия път беше във тея вагони,където стоят в едно купе 5-6 човека.Тогава само като я извадих от джоба ми цигарата,една жена ме видя и каза,че ако пуша ще се оплачи от мен и тогава просто вече реших да не се занимавам да се обяснявам и толкова.
                Щото им се връзваш... аз си изпарявам навсякъде... от офиса на работа та до кино-салоните... и до сега никой не ми е правил проблем... като изключим някоя друга сервитъорка ама те се засилват заради дима... докъто видят че е ел цигара. Другия път накарай контролата да ти каже къде пише че не можеш да изпаряваш в купето???
                Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
                Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

                Коментар


                  Принципно не пътувам толкова много с влакове и не ми се е налагало,просто ся имам изпити и Пловдив-Стара Загора всяка седмица почти си го взимам с влака,че колата е разтропана и няма винетка. То и да се обяснявам файда няма,почват да гледат едно такова намръщено,знаят си тяхното,жената само по начина,по който ми каза да не пуша с един високомерен тон,ми стана ясно,че излизане на глава с нея няма да има.Пък и разстоянието е малко и горе-долу издържам,виж,ако беше към София,сигурно щях да се разправям със всички.
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    Нямах никакви грижи във влака на отиване до Казанлък и обратно до Варна тази седмица с изпаряването.Който има нещо против има си служители на реда във влака да се оплаче на тях.Ако не желае да го прави аз ще го направя ,че ме обижда и се заяжда с мен.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      Ако някъде в темата е писано се извинявам - опитайте Ред Бул и Френската пурета
                      Fiat Brava 1.8 16V GT

                      Коментар


                        niko09 написа:
                        Ако някъде в темата е писано се извинявам - опитайте Ред Бул и Френската пурета
                        Вчера и аз си взех Ред Бул,много ми хареса.Даже взех да се пристрастявам към него
                        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                        Коментар


                          Здравейте! Прочетох темата и имам няколко въпроса. Първо да уточня, че съм жена, тоест- размера има значение. Спрях се на Joyetech eCab, която както разбрах освен, че не побира много течност е ОК. Това което търся е възможно най-малка но също така функционална цигара. Ще се радвам ако някой има повече инфо за тези модели да го сподели.Друго, което повече ме притеснява е, че не мога да намеря (поне в нета) течност с ниско съдържание на никотин Единствено -FL Манго с 6мг, но по принцип не съм голям фен на ароматите, а и честно казано и 6мг ми е много, в момента пуша възможно най леките цигари 1мг. Просто ми е много трудно да преборя самият навик. Ентусиазирах се като разбрах за Dekang с 0 никотин, но и за него имаше отрицателен коментар .Ще съм благодарна на всякакви препоръки и инфо!

                          Коментар


                            stefa1111 написа:
                            Здравейте! Прочетох темата и имам няколко въпроса. Първо да уточня, че съм жена, тоест- размера има значение. Спрях се на Joyetech eCab, която както разбрах освен, че не побира много течност е ОК. Това което търся е възможно най-малка но също така функционална цигара. Ще се радвам ако някой има повече инфо за тези модели да го сподели.Друго, което повече ме притеснява е, че не мога да намеря (поне в нета) течност с ниско съдържание на никотин Единствено -FL Манго с 6мг, но по принцип не съм голям фен на ароматите, а и честно казано и 6мг ми е много, в момента пуша възможно най леките цигари 1мг. Просто ми е много трудно да преборя самият навик. Ентусиазирах се като разбрах за Dekang с 0 никотин, но и за него имаше отрицателен коментар .Ще съм благодарна на всякакви препоръки и инфо!
                            Батерията е малка 360мА което означава че ако пушиш в момента над 1 кутия цигари двете батерии в комплекта няма да ти стигат за деня .Качествения консуматив е 8 лева и се сменя на 15-20 дена .Ползват се само гъсти течности за да се ограничат течовете по джобове и чанти .Мощността на изпарителя и капацитета на батерията не стигат за качествено изпаряване ,винаги има проблеми .За залъгалка става но за отказване на тютюна не.

                            Коментар


                              Дайте някаква оферта за нещо хубаво.Отказах цигарите успешно. От две години не съм слагал филтър между устните си, но пустата ми майка не мога а я накарам да ги спре.Обеща поне да пуши електронна, ако някой ѝ подари.Очаквам предложения на ЛС.Благодаря в аванс!
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                Най-лесното нещо на света е да откажеш цигарите!!!Не пуша повече от 2 месеца!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X