Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обсъждане на електронни цигари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дам, трябва да зреят минимум две седмици. От миналата седмица съм сложил едни, и ги гледам всеки ден. Бистри си стоят още, а трябва да пожълтеят . Базата която съм взел е на Инавера 18мг/100мл. За аромати си взех cowboy blend и праскова на FA. Слагах по 8-10 капки на 10мл. Ще видим какво ще излезе. Иначе излиза доста по-евтино, да. Стига да уцелиш рецептата
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      Да се "оплача" от китайските ментета дето ги купих. Бива ли ся такова менте да го ....От вторник вечерта я опъва момата,а още не и е паднала батерията.От днес и вземах още един карт за да опита и Декангските течности.DK-4 (RY4) 18 мг. Разликата с Хангсен е доста осезаема от към пушилка.Казва ,че и на вкус повече и харесва от DE tabaco на Хангсен. Забелязах също така и падане на цените в магазина.От 7,50 на 6.00 лв за 10мл на Хангсен.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        Красьо, не, че нещо, но деканг и хангсен освен, че са китайски нямат почти нищо общо освен Уж бившия главен технолог на Деканг, който направил Хангсен. Принципно от тия двата производителя Деканг ми харесва повече, а от китайските - FeelLife.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          Стелияне,на мен ми е все тая.Зора е ,че търся угодия на жена. На Хангсена не и хареса ,че нямало толкова пара.На вкус и е добре. Търсих да и взема това прословуто Шаде на ФА ,ама то ще кажеш ,че търся сирене през криза.Или няма или е свършило. Намерих в Бургас един магазин дето да ги продава,обаче за ден са продали и 20 те бр, 50мл Шаде. Чакали тия дни доставка на 10мл и обещаха да се обадят,ама малко ме съмнява.Радвам и се ,че за тия 3 дена е изпушила 5-6 нормални цигари.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            krasio_79bs написа:
            Стелияне,на мен ми е все тая.Зора е ,че търся угодия на жена. На Хангсена не и хареса ,че нямало толкова пара.На вкус и е добре. Търсих да и взема това прословуто Шаде на ФА ,ама то ще кажеш ,че търся сирене през криза.Или няма или е свършило. Намерих в Бургас един магазин дето да ги продава,обаче за ден са продали и 20 те бр, 50мл Шаде. Чакали тия дни доставка на 10мл и обещаха да се обадят,ама малко ме съмнява.Радвам и се ,че за тия 3 дена е изпушила 5-6 нормални цигари.
            Shade 10 мл. няма.Вземи и maxx-blend (Marlboro) се води вкуса.
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              Princo написа:
              krasio_79bs написа:
              Стелияне,на мен ми е все тая.Зора е ,че търся угодия на жена. На Хангсена не и хареса ,че нямало толкова пара.На вкус и е добре. Търсих да и взема това прословуто Шаде на ФА ,ама то ще кажеш ,че търся сирене през криза.Или няма или е свършило. Намерих в Бургас един магазин дето да ги продава,обаче за ден са продали и 20 те бр, 50мл Шаде. Чакали тия дни доставка на 10мл и обещаха да се обадят,ама малко ме съмнява.Радвам и се ,че за тия 3 дена е изпушила 5-6 нормални цигари.
              Shade 10 мл. няма.Вземи и maxx-blend (Marlboro) се води вкуса.
              Shade има 10мл. Имаме обаче мисля само 18мг никотин. Ще проверя.
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                Краси, като минаваш покрай нас се обади да ти сипя от моят бъркоч - база Инавера около 14мг никотин + аромат манго на ФА. Ако на момата й хареса да й забъркаш. (Баси, как се пише ударено ’и’ на фонетика на вин 7?)
                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                Коментар


                  gamma написа:
                  Краси, като минаваш покрай нас се обади да ти сипя от моят бъркоч - база Инавера около 14мг никотин + аромат манго на ФА. Ако на момата й хареса да й забъркаш. (Баси, как се пише ударено ’и’ на фонетика на вин 7?)
                  Мерси Боби.На тоя етап не ми се занимава с бъркочи. Минах и покрай Малибу да проверя за тия компоти,ама ме отказаха с тоя период на узряване и тн. А и доста беше обран от към асортимент.Очаквали зареждане след нова година.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    gamma написа:
                    Краси, като минаваш покрай нас се обади да ти сипя от моят бъркоч - база Инавера около 14мг никотин + аромат манго на ФА. Ако на момата й хареса да й забъркаш. (Баси, как се пише ударено ’и’ на фонетика на вин 7?)
                    Пише се лесно: ѝ, ако не знаеш къде е - Shift+x докато си на фонетика
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      колеги, какво точно пише на течността "парламент" на деканг?едит: отговорих си -"Big Ben е новото име на Парламента на Деканг."
                      браво 1,6/90 - 09 г.

                      Коментар


                        Китайската батерия най-накрая се предаде.От вторник вечерта та чак днес по обяд свърши.
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          Колко милилитра течност е изпарила тази батерия?
                          00' Bravo 105 JTD

                          Коментар


                            Не мога да хвана точното количество,защото смени няколко вида течности и два карта.Предполагам 6-7мл. Това и беше първоначалният заряд от магазина.Колко време трябва да я зареждам при първото зареждане у дома?
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              На мен ми казаха 12ч първо зареждане.

                              Коментар


                                В смисъл? Зареждаш до край, докато се зареди. Час, час и нещо. Нали са Li-ion тези батерии, не се влияят от часовете на първото зареждане като старите NiMH.
                                00' Bravo 105 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X