Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обсъждане на електронни цигари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    gamma написа:
    krasio_79bs написа:
    Консултирах се за някои подробности от темата и няколко ЛС с Женшена
    Ти хубаво си се консултирал, ма що не си го послушал, ами се занимаваш с тез ментета? http://e-pushcom.net/ това е твоят магазин. Той Женшена знае
    Това съм го пропуснал. Ако ЖенШен-а е свързан с тези, направо вземай. Smoktech са също сериозна фирма. Сайта също. Само не знам с гаранциите как са, предполагам че имат. Една батерия + един редукс картомайзер. И примерно Maxx-blend течност на FA.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      gamma написа:
      krasio_79bs написа:
      Консултирах се за някои подробности от темата и няколко ЛС с Женшена
      Ти хубаво си се консултирал, ма що не си го послушал, ами се занимаваш с тез ментета? http://e-pushcom.net/ това е твоят магазин. Той Женшена знае
      При положение ,че не я взимам за мен,е по добре момата да си избере на място.В трите(до подлеза на операта,по Александровска и срещу Билковата) магазина в които влязох в Бургас все от тоя тип ми предлагаха.А иколкото и да ги чета ,по голяма мъгла ми става у главата. Те от стандартните цигари не могат да си харесат марка,па аз съм тръгнал за електроона да я мисля. ПП.Като се прибере момата след седмица,тогава ще я мисля.Още не сме преговаряли дали въобще ще сака да ползва подобна.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        Абе като ви чете човек направо да му се прииска да си купи такова чудо и без да е пушач.

        Коментар


          То и такива има. Изпаряват база без никотин + аромат
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            gamma написа:
            krasio_79bs написа:
            Консултирах се за някои подробности от темата и няколко ЛС с Женшена
            Ти хубаво си се консултирал, ма що не си го послушал, ами се занимаваш с тез ментета? http://e-pushcom.net/ това е твоят магазин. Той Женшена знае
            Айде като всички говорите за тея ментета,кажете каква е разликата между тия 2 комплекта??????????Вместо да се мъчите да я откриете,веднага ви я казвам.Разликата е само в едни 80лв....Единия комплект е 58лв а другият,които предлагат в прословутият Пушком е 140лв.Не може нещо дето струва 20$ в Кйтай,тука да се продава на 140лв.И да казваме оригинал.От 2 години съм на тея електронни джиджавки и първият ми комплект беше УЖ оригинален за 120лв с 6м гаранция.До сега съм сменил вече 3 комплекта и не намирам разлика между оригиналния и УЖ ментето от 50-60лв.Батериите си имат пак защита(винаги пробвам).Ментетата за които говорите са още по евтини.Мога да ви намеря на 24лв комплекта,но тва са наистина ментета и си им личи по външния вид(недодялани от всякъде).Батериите нямат защита а атомайзерите се скапват за 2 дена и изпаряват много странна пара на вкус от самото начало....За 2 години съм поръчвал над 20 комлекта от по 50-60лв на познати и приятели и до сега никой няма оплакване.Всичко над 60-70лв си е чиста набутка за мен.В момента съм с комплект от 68лв с най новата батерия с дисплей 1300мА.Батерията ме държи 2 дена пълни,при условия че не я вадя от устата.И има защита от късо.Изводите оставям на вас разбиращите......П.С...Лично видях на Краси комплекта.Изобщо не е менте.....
            Прикачени файлове
            FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

            Коментар


              Кой говори за комплекти тук? От пушком-а батерия Smoktech passtrough 900mah + SmokTech Re-Dux V2 излиза 47лв.В PV-BG, USB 1000mAh Joyetech eGo-C + Kanger T2 CC ти е 50лв. Всичко е проверено и с 6 месеца гаранция.Все пак всеки си прави сметката. Който го устройва две "цигари" в лъскава кутийка (не визирам твоите) за 35лв. да им се радва. Аз не съм толкова тъп
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                Мен пък ми писна да ми обясняват кое е менте, и кое не е. И да, това на първата снимка е ментак също. Цената на оригинален комплект "джой", няма как да е 40-50 лева. Първо, защото самите те не ги продават на толкова. И второ, защото задължават дистрибуторите си по света, да продават на определени цени, за да няма отлив на пазара от едно място на друго. Те затова ще започнат да слагат и серийни номера на всяка една опаковка. Отваряш сайта, регистрираш кода. Както с лаптопите примерно.Друг е въпроса кой ще даде 140 пари за комплект с АТОМАЙЗЕР . Като вече всичко живо движи с картомайзери. Нещо което "джой" не предлага, и не продава. Така че комплекта който Краси е показал, е менте.И защо да дава 40-50 лева за комплект менте, като може да си вземе оригинална батерия за 35-40 лева с гаранция (това е другата разлика между оригинала и ментето, гаранцията), и един картомайзер за 10 лева.
                00' Bravo 105 JTD

                Коментар


                  Тя работата е малко като Нокия и оригиналните батерии. Едва ли не телефона ще ти се повреди и тн. Ама масово се ползват китайски батерии.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    nikolce написа:
                    Мен пък ми писна да ми обясняват кое е менте, и кое не е. И да, това на първата снимка е ментак също. Цената на оригинален комплект "джой", няма как да е 40-50 лева. Първо, защото самите те не ги продават на толкова. И второ, защото задължават дистрибуторите си по света, да продават на определени цени, за да няма отлив на пазара от едно място на друго. Те затова ще започнат да слагат и серийни номера на всяка една опаковка. Отваряш сайта, регистрираш кода. Както с лаптопите примерно.Друг е въпроса кой ще даде 140 пари за комплект с АТОМАЙЗЕР . Като вече всичко живо движи с картомайзери. Нещо което "джой" не предлага, и не продава. Така че комплекта който Краси е показал, е менте.И защо да дава 40-50 лева за комплект менте, като може да си вземе оригинална батерия за 35-40 лева с гаранция (това е другата разлика между оригинала и ментето, гаранцията), и един картомайзер за 10 лева.
                    Joyetech са дистрибутор а не производител.Производители са китайците.Те произвеждат за целия пазар.Както произвеждат за Joyetech така и за останалите.Понеже имам познати приятели вносители от Китай на едро,знам и сайтовете от който повечето магазини пазарят(няма да ги споделя за не подливам вода на дистрибуторите) ...Цена на най скъпия комплект е 27-34$.в зависимост от мощноста и типа батерия.Атомайзера им е 3-4$.То в една цигара няма нищо.Един цилиндър с една батериика вътре и един микрочип.И за тва трябва да даваме по 140лв за комлект ли ?????То стана малко като тея енергоспестяващите кутиики за контакт дето им искаха по 40лв за един кондензатор вътре...хах...П.С..нека да са ментета пък да ме карат по 2 години...батериите..
                    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                    Коментар


                      Краси вземай спокойно.Тия еднократните са по 5 лв в нета и са за около месец.Дето се казва кво им плащаш.Аз си вземам всеки месец по един и си изпарявам перфектно.За батерията и вземи 650милиампера според мен.По-къса е и е по-стилна.Стига ми за 2 дни без заряд,а аз си смуча стабилно.Въпреки това си я зареждам всяка вечер преди да си легна я включвам и сутрин си я нападам.Има гаранция 6 месеца,а аз вече си я пуша над 8 месеца.Успех и дано свикне Миленка с електронния кавал както се изразява един колега. Вземи си и ти една без никотинова течност и си кадете на воля.
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        Oт горните 2 снимки мога да кажа че първият комплект е менте а втория аз продавам за 140 лева.В България има 2 форума и магазина за електронни цигари/ и 1 прохождащ/ които съществуват повече от 2 години.e-pushcom.net е този чийто представител съм аз,вторият е pv.bg .Ние поне знаем какво продаваме и държим на клиентите си, и когато всички които се хвърлиха в този бизнес с цел бърза печалба фалират ще останем пак само ние които започнахме преди 4 години да популяризираме ел.цигарите.Ментета има много ,има даже и такива които работят добре но 90 процента от евтините боклуци EGO -Ц,Ю ,Я и подобни са способни да разочароват всеки от тази иначе добра алтернатива на тютюнопушенето.

                        Коментар


                          popara801 написа:
                          Вземи си и ти една без никотинова течност и си кадете на воля.
                          Ша си взема кат стана на 80 години и ги направят да изпаряват виагра или квото измислят.Не могат ме кандърсдисат на таквоз чудо.Никога не съм робувал на марки за каквото и да било.DVD-та,телевизори,телефони,навигации и тн. От години техниката е толкова напреднала ,че еземесечно се изваждат нови и нови модели.Убедил съм се ,че и ментетата си имат своите предимства. Пример.Приятел се изръси със 350 лв. за ДВД Филипс.Ами пущиняка не четеше Divx.Освен Двд нищо друго не тръгваше,а тогава торентите още бяха неизвестни чудеса.Аз си взех Нео за 80 лв. дето ако сгъна вестника в слота ми четеше обявите.Друг пример.Зет ми робува на марки.Телевизор Сони за 800 лв със кинескоп 32 инча.Ми тоя кютюк тежеше 72 килограма с кашона. Едвам го качихме до вторият етаж. След 2-3 години имаше ЛСД та за толкова пари ,а сонито беше 3 пъти в сервиза.Маркова работа явно.Същият чеп и с китайските навигации без име.Мога да си бодна всекакъв софт на тях,а с Гармин удряш греда.Климатиците ми и двата са Осака ,ама бичат и при -15 ,а познат с инвертор Панасоник си пуска и духалката да го грее.Часовниците реплики.Нима не ви показват колко е часа?Показват,ама не струват колкото гарсноиера.Мерцедес и тн . и те са класи над Фиат,ама на нас Фиат ни вършат работа и им се радваме.Разберете ме добре.Не искам най-добрата ел цигара.Искам такава дето да е средна хубост и що годе да върши работа.При положение ,че се продават с добри отзиви и гаранция ,не разбирам де е проблема.Нали не мислите ,че и тия хора не искат място на пазара?
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            gamma написа:
                            krasio_79bs написа:
                            Консултирах се за някои подробности от темата и няколко ЛС с Женшена
                            Ти хубаво си се консултирал, ма що не си го послушал, ами се занимаваш с тез ментета? http://e-pushcom.net/ това е твоят магазин. Той Женшена знае
                            Щот на Красьо му се струва, че продаваме скъпо Не, цялата драма е, че иска да пробва за да е сигурен, че момата ще хареса вкус. А тоя боклук, който са му препоръчали е с възможно най-миндилската течност, която е едно много важно съставно от цялото е-пушене. Аз си играя с една такава фалшива батерия - като тия от снимките на Красьо - като смених батерията - тотална промяна на вкус, мирис и удар от течността. А картомайзер не съм сменял. Хванах уреда и замерих - фалшивата батерийка даваше 3.53V, а оригиналния ни СМОК - 4.02.Всъщност той и МЕМО по-горе се е изказал в темата, а той продава цигарите. Аз съм просто по-словоохотлив от него
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              Някой колега от тютюнджиите усеща ли промяна след замяна с ел. цигара.Имам предвид промяна на вкуса в устата,смяна на дъха,мирис на кожата,сутришната кашлица и другите подобни негативи от тютюна.Изчезват ли след време или не усещате такива промени ?
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                krasio_79bs написа:
                                Някой колега от тютюнджиите усеща ли промяна след замяна с ел. цигара.Имам предвид промяна на вкуса в устата,смяна на дъха,мирис на кожата,сутришната кашлица и другите подобни негативи от тютюна.Изчезват ли след време или не усещате такива промени ?
                                Ооооооооооо това е само в + за е-пушенето.Няма кашлица,по-леко ти е на гърдите и вкуса в устата най вече изчезва гадния и дъхав мирис от тютюна.Абе голяма е разликата особенно както сме ние с жената аз пуша,а тя не.От е-цигарата няма разлика дали си пушач,дали не във устата.
                                FIAT BRAVO 1.6
                                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                                Коментар

                                Working...
                                X