Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обсъждане на електронни цигари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    kiros написа:
    а по какво може да се познае кое е оригинал и кое реплика?в нета има оферти от по 150лв и от 50лв, а на вид са едно към едно!дайте някакви координати на хора които продават оригинални ел.цигариа ако някой знае в плевен дали има магазин с качествени продукти,ще е още по добре.ще ми се нагледно да видя и да се обясни за какво иде реч.поздрави!
    Ако някой може да отговори, защото и аз се интересувам.
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #32
      popara801 написа:
      Да бе моята е такава от 8лв и се сменя цялата.Издържа месец и нагоре и не променя вкуса,само почва да изпарява по-малко.Аз предпочитам такива да сменям на месец месец и нещо.Иначе сега съм с камел 18-ка (полска течност) и е леко червеникава на цвят.Ама е изгодна.10лв е 60мл.Та въпроса ми е към Женшена.Трябва ли да е безцветна задължително течността?
      Аз не съм Женшена но мога да се опитам да ти отговоря... не трябва да е безцветна. Като се замисля безцветна течност съм изпарявал само ако аз си я забъркам. И един съвет... Купи си един Кангер Т2 и едни глави... и ще се родиш... и на 2 седмици да сменяш глава пак ще ти е по евтино ... а и събира повече течност. "дайте някакви координати на хора които продават оригинални ел.цигари " - колкото до това ... трудно може да се каже кои са оригинални и кои не... за едни от добрите както каза Женшена се смятат Joyetech Но лично аз първо си купих 650 MaH батерия EGO-C на Joyetech и след това я замених с 900 МаН пастру. Еми с пъти по доволен съм от Пастру-то пък била тя и "менте" вече 4 месеца си карам с ментака пък мои познати хвърлиха по един оригинал вече.Един съвет... вземете си по една пастру батерия 900 МаН и един кангер Т2/ CE9(същото като кангера) и си свиркайте.
      Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
      Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

      Коментар


        #33
        popara801 написа:
        Да бе моята е такава от 8лв и се сменя цялата.Издържа месец и нагоре и не променя вкуса,само почва да изпарява по-малко.Аз предпочитам такива да сменям на месец месец и нещо.Иначе сега съм с камел 18-ка (полска течност) и е леко червеникава на цвят.Ама е изгодна.10лв е 60мл.Та въпроса ми е към Женшена.Трябва ли да е безцветна задължително течността?
        Колкото е по-бистра течността - толкова по-малко Е-та има в нея и толкова по-бавно цапа намотката.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #34
          gamma написа:
          kiros написа:
          а по какво може да се познае кое е оригинал и кое реплика?в нета има оферти от по 150лв и от 50лв, а на вид са едно към едно!дайте някакви координати на хора които продават оригинални ел.цигариа ако някой знае в плевен дали има магазин с качествени продукти,ще е още по добре.ще ми се нагледно да видя и да се обясни за какво иде реч.поздрави!
          Ако някой може да отговори, защото и аз се интересувам.
          Ами аз незнам какво разбират колегите под "Оригинални" но тези който предложих са си доста качествени! Аз лично не ползвам и не бих си дал парите за такава простотия! - все едно да пиеш уиски на таблетка! Но ако искаш да си вземеш - пробвал съм ги, на мен ми исглеждат екстра! Иначе мисля, че човека който ги внася ги поръчва от тук www.dx.com
          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

          Коментар


            #35
            Включвам се и аз в темата защото продавам е-цигари.Качествената батерия има защита от късо съединение и е практически неубиваема по електронен път.Когато купувате цигара задължително искате демонстриране на защитата от късо на батерията /пъхате някво желязо във фланеца където се завива картомайзера и натискате копчето/,ако ви откажат излизате си от магазина. Джой имат свестни акумулатори и най насраната електроника която съществува и която гори при първото претоварване по ток.

            Коментар


              #36
              Относно батериите, и защитата от късо, обясниха ми в магазина, да не престягам картомайзера към батерията, защото се късала изолацията. Леко стегнато, да може да се върти без много усилие. 6 месеца гаранция имам за батерията иначе.
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #37
                nikolce написа:
                Относно батериите, и защитата от късо, обясниха ми в магазина, да не престягам картомайзера към батерията, защото се късала изолацията. Леко стегнато, да може да се върти без много усилие. 6 месеца гаранция имам за батерията иначе.
                То за да скъсаш изолацията трябва да я стегнеш като главата на двигателя. По-скоро се набива централния пин. Ама я забоди една отверка между него и корпус и я активирай - да видим какво са ти продали - ако устиска - щракай щастливо с пръсти...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #38
                  jenshen73 написа:
                  nikolce написа:
                  Относно батериите, и защитата от късо, обясниха ми в магазина, да не престягам картомайзера към батерията, защото се късала изолацията. Леко стегнато, да може да се върти без много усилие. 6 месеца гаранция имам за батерията иначе.
                  То за да скъсаш изолацията трябва да я стегнеш като главата на двигателя. По-скоро се набива централния пин. Ама я забоди една отверка между него и корпус и я активирай - да видим какво са ти продали - ако устиска - щракай щастливо с пръсти...
                  Яко това за защитата от късо съединение не го знаех... но явно и двете ми батерии са "ор’гинални" :D едната блокира светната за 1-2 сек като е на късо пък другата директно започва да мига. Та някой ако иска продавам оргиналдъ батерии (със тест за късо съединение) със картомайзери
                  Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
                  Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

                  Коментар


                    #39
                    Изпарявам от 10 месеца, като използвам 3 пастру 1000 mAh батерии Ego-T. Най-старата ми батерия е на 10 месеца и все още си работи безпроблемно - издържа около 10 часа. Изпарители съм пробвал всякакви, най ми допадат Kanger dual coil, но нещо ги няма последно време... Течност САМО Dekang - другите са ми гадни. Изпарявам по 50-60 мл/месец, започнах с 11 мг/мл, от месец разреждам до 6 мг/мл. Като цяло съм супер доволен от залъгалката, просто съм нов човек откакто спрях истинските цигари. Въднъж месечно паля нормална цигара, колкото да се уверя че са гадни и че не ми се пушат вече .
                    Fiat Bravo Dynamic 1.9 Multijet '08, Mercedes A170 CDI '02
                    Suzuki SX4 1.9 DDIS '09, powered by FIAT
                    Ex: Marea 2.4 JTD 2000
                    Ex: Brava 1.6 1997
                    Ex: Puntо 1.1 1994

                    Коментар


                      #40
                      Как точно се смесват никотиновата течност и аромата? Колко на колко трябва да е ?
                      "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                      Коментар


                        #41
                        ilian4o88 написа:
                        Как точно се смесват никотиновата течност и аромата? Колко на колко трябва да е ?
                        Никотинова база (без аромат) и аромат на вкус. Т.е. като си купиш есенцията от магазина за хранителни стоки си накапваш толкова, колкото ще ти хареса. Предварителен съвет - смесвай по-малки количества в началото, докато уцелиш кой вкус/аромат ще ти хареса. Аз търся аромат на кафе и тютюн
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #42
                          Страшна работа е това! От 10 дни изпарявам с его Ц ъп + картомайзер на его. Още не съм уцелил правилното сокче, но ще знам, че Деканг никога повече
                          FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
                          То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
                          Fiat Auto S.p.A

                          Коментар


                            #43
                            Да де но съотношението на милиграмите на базата,никотиновата течност и аромата какво трябва да е
                            "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                            Коментар


                              #44
                              milanist22 написа:
                              Страшна работа е това! От 10 дни изпарявам с его Ц ъп + картомайзер на его. Още не съм уцелил правилното сокче, но ще знам, че Деканг никога повече
                              Защо не ти харесват Деканг.Аз само такива си взимам и ми харесват.

                              Коментар


                                #45
                                Деканг са добри, изпарих едно шишенце. Поне знам че са истински. Сега съм си взел на Flavour Art, едно шишенце лакита (не съм сигурен че така се казваше), и две шишенца шейд, с различни милиграми. Също си взех и батерия 1000mAh USB eGo-C. Това чудо не е паднало от 14:00 от петъка. Още свети бяло като натискам копчето . 650-тката, я дадох на приятелката, която от петъка също е само на е-цигара .
                                00' Bravo 105 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X