Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обсъждане на електронни цигари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    На тези,които им идва силна 18-ка течност,да не се притесняват.Ще свикнат бързо.И ги съветвам да не минават на по-лек вариант,защото след месец някъде ще започне да им отслабва силата и ще почнат да не я усещат.А така варианта да запалиш друга цигара е по-голям.Моята батерия е Его-Т Ъпгрейд и съм доволен засега.Има опция да изпарява по-слабо и по-силно.За тези фалшификатите в нета дето са 2 за 40лв не знам някой да е доволен.Бързо се прецакват.А относно изпарителя(картомайзера) ами аз си го сменям всеки месец.Не е скъп и е по- добре да се сменя навреме.Иначе се запушва понякога в най неподходящ момент.Понякога ми е изкарвал и 2 месеца,понякога се запушва за 20 дни.Явно си е на късмет.Веднъж дори я бях изтървал и се беше пукнал картомайзера.Започна да ми сълзи и да губи течност.Тогава го смених на 10-тия ден.И да попитам Женшена може би е запознат за влиянието на съставките съдържащи се в течноста към организма на човека и дали наистина са по-вредни за самия пушач от нормалните цигари?Чел съм доста и навсякъде има противоречива информация.
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #17
      popara801 написа:
      И да попитам Женшена може би е запознат за влиянието на съставките съдържащи се в течноста към организма на човека и дали наистина са по-вредни за самия пушач от нормалните цигари?Чел съм доста и навсякъде има противоречива информация.
      По-вредни са, ако слушаш тютюневото лоби. Или ако пиеш течностите.Какво има в една течност за изпаряване:- пропилен гликол - от 25 до 55%- растителен глицерин (глицерол, в аптеките го има, хранителна добавка, разрежда се с вода и се пие, вместо мед например) - от 55% до 25%- никотин - различен обемен процент, като примерно най-силната течност за изпаряване е с 36мг. - хранителни есенции, т.н. овкусители - всичките Е-та, които всеки ден така или иначе си консумираме с различните продукти на ХВП - 8 до 12%- вода, уж дестилирана - 2 до 5%- оцветител - същата работа, но в по-малки проценти, пак Е-та.- различни помощни вещества съдържанието на които е под 1%Какво получавате изпарявайки никотинова течност - пара съдържаща никотин (който сам по себе си е клетъчна отрова, но е и наркотикът, който Ви кара да смучите аналоговите фаски), хранителните Е-та, които си ги изпикаваме. Какво има в една аналогова цигара:- никотин - различна концентрация според сорта тютюн и вида цигари- въглероден окис - нали все пак гори тая цигара- катран - пак заради горенетои още около 3200 знайни и незнайни вещества, кои вредни, кои не съвсем безвредни, да не броим и хартията, филтъра и прочие.Оставям на разумът да ви посочи кое точно е по-вредно - пушека или парата... (вредна ли е парата на боб чорбата???)...Изпаряването или тъй-нареченото е-пушене е по-близо до инхалация ....На практика - кофти нещата остават по нагреватела - карамели, оцветители, разни овкусители, чистата пара е това, което получаваме... и не, не е подобно на наргиле, но почти.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #18
        Благодаря за конкретното разяснение относно съдържанието на чорбата за електронните цигари.Сега ми остава само още един въпрос за който не мога да си отговоря и той е:Ти като непушач как си се заинтригувал да са занимаваш с действието и изпаряването от електронните цигари?Да не си станал вносител на такива?Ако е така да те имаме в предвид да купуваме консумативи.
        FIAT BRAVO 1.6
        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

        Коментар


          #19
          Междудругото, мога да Ви намирам такива http://www.steltcomputers.com/e/images/1641.jpg по 35лв парчето, ако някой се интересува да пише
          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

          Коментар


            #20
            Аз пък мога да Ви намирам ето такова http://prikachi.com/images.php?images/86/5467086X.jpg и http://prikachi.com/images.php?images/90/5467090w.jpg за 35 лева.
            Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
            Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

            Коментар


              #21
              http://cdn101.iofferphoto.com/img3/i...00mah-1d5d.jpg Тези ще са Ви на 32лвА тези http://www.steltcomputers.com/e/images/1641.jpg - 60лв за комплект от 2 с 1 зарядно!- Цвят: Черен- Алуминиева сплав- Low nicoti- Built-in 3.7V 650mAh rechargeable battery- Package includes:- 2 x Батерии- 5 x Пълнителя- 2 x катомайзера- 1 x Зарядно- 1 x Упътване на англ.
              Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

              Коментар


                #22
                Момчета, батерия 950 милиампера, картомайзер (или каквото е там) + зарядно USB, цена 21 лв, за толкова я взех. Еднакви като тези от 32 и 35 лв.
                Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                Коментар


                  #23
                  1 някой може ли да поясни каква е разликата между оригиналните и фалшивите ел. цигари!2 също разликата между его т / его ц , и там другите!3 и разлика м/у атомайзер и картомаизер !

                  Коментар


                    #24
                    popara801 написа:
                    Благодаря за конкретното разяснение относно съдържанието на чорбата за електронните цигари.Сега ми остава само още един въпрос за който не мога да си отговоря и той е:Ти като непушач как си се заинтригувал да са занимаваш с действието и изпаряването от електронните цигари?Да не си станал вносител на такива?Ако е така да те имаме в предвид да купуваме консумативи.
                    Не, колега съфорумец (MEMO) и мой стар приятел купи помещение и конкретно той се занимава с електронните цигари, а аз понеже съм любознателен - попивам информацията, която снасят професионалните химици и изпарители, защото там са се събрали хора с поне 4 годишен опит в изпаряването (МЕМО не пуши аналогови цигари от почти 5 години). А слушам, защото ползваме помещението съвместно - т.е. там вече е и моят офис.
                    rebel написа:
                    Междудругото, мога да Ви намирам такива http://www.steltcomputers.com/e/images/1641.jpg по 35лв парчето, ако някой се интересува да пише
                    Това са най-големите боклуци, особено за хора, които са пушили вече цигара с картомайзер примерно Т2 на Кангер или Редукс на Смоктек.
                    kiros написа:
                    1 някой може ли да поясни каква е разликата между оригиналните и фалшивите ел. цигари!2 също разликата между его т / его ц , и там другите!3 и разлика м/у атомайзер и картомаизер !
                    Атомайзер е ебавка от миналото. Картомайзера е картридж (резервоар) + атомайзер (нагревател + фитил) в едно.eGO отдавна не фирма, а само стандарт за батерии/резба на масов продукт. eGO-T идва от "танк" - това са ония пишки по-горе, които е предложил колегата ребел. Оригинални/фалшиви разликата е, че като купиш фалшива - за нула време я хвърляш и казваш "електронните цигари са боклук" и се връщаш на нормалните. Когато попаднеш на качествен продукт - примерно картомайзер Т2 + Пастру батерия (пушиш докато зареждаш) с истински елемент и защита от късо напрежение - ще видиш, че и електронното изпаряване на никотин върши работа. Боклуците те отказват, хубавите неща ти отварят очите...
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #25
                      а по какво може да се познае кое е оригинал и кое реплика?в нета има оферти от по 150лв и от 50лв, а на вид са едно към едно!дайте някакви координати на хора които продават оригинални ел.цигариа ако някой знае в плевен дали има магазин с качествени продукти,ще е още по добре.ще ми се нагледно да видя и да се обясни за какво иде реч.поздрави!

                      Коментар


                        #26
                        Аз от този магазин си напазарувах -> http://www.pv-bg.com/ . Имат и форум -> http://www.pv-bg.com/forum/index.phpДоверих им се заради друг основен бизнес където имам наблюдения.Та ето какво си взех:Батерия -> USB650mAh Joyetech eGo-CКартомайзер -> Kanger CC (Coil Changeable) 2.4 млТечност -> Parliament 10мл/18мги за резерва -> 5бр. изпарителни глави за картомайзери T2/Kanger CCВсичко ми излезе 62 лева и стотинки.Двоумях се между тази батерия и 1000mAh, ама изненадан съм и тази колко държи. От понеделника след обяд, както почнах, чак вчера преди лягане я сложих да се зарежда. През това време изпарих около 4мл. течност, което ме подсеща че утре трябва да си поръчам нова. И картомайзер ще си взема резервен.П.П. Междувременно не съм палил истинска цигара .
                        00' Bravo 105 JTD

                        Коментар


                          #27
                          nikolce написа:
                          ...От понеделника след обяд, както почнах, чак вчера преди лягане я сложих да се зарежда. През това време изпарих около 4мл. течност, което ме подсеща че утре трябва да си поръчам нова. И картомайзер ще си взема резервен.
                          Като си взел намотки за какво ти е целия карт? Намотката се сменя или като изгори или като сдаде тотално багажа и спре да изпарява кадърно. Ако пушиш качествени светли течности - няма да имаш проблем скоро точно с този карт. Т2 на Кангер е много добро устройство. Петте намотки трябва да ти стигнат за поне 5 месеца нормална течност.
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #28
                            jenshen73 написа:
                            Като си взел намотки за какво ти е целия карт? Намотката се сменя или като изгори или като сдаде тотално багажа и спре да изпарява кадърно. Ако пушиш качествени светли течности - няма да имаш проблем скоро точно с този карт. Т2 на Кангер е много добро устройство.
                            Заради това:
                            popara801 написа:
                            А относно изпарителя(картомайзера) ами аз си го сменям всеки месец.Не е скъп и е по- добре да се сменя навреме.Иначе се запушва понякога в най неподходящ момент.Понякога ми е изкарвал и 2 месеца,понякога се запушва за 20 дни.Явно си е на късмет.Веднъж дори я бях изтървал и се беше пукнал картомайзера.Започна да ми сълзи и да губи течност.Тогава го смених на 10-тия ден.
                            Аз вече я изпуснах един път Пък и гледам да навия приятелката, и тя да мине на такива, че ми писна да ми смърди на лайна в хола, като вляза сутрин. Само не разбрах popara801, това за запушването се отнася за самите намотки нали? Не за самият "съд".
                            jenshen73 написа:
                            Петте намотки трябва да ти стигнат за поне 5 месеца нормална течност.
                            Ами в офиса на хардуера ми казаха че се сменяли на 5-6 дена. Били се запушвали, променяли вкуса и т.н. Те може и да ги сменят на толкова, че били зареждали по два пъти на ден в офиса. Като взема в предвид цвета на очите на единният, не ме и учудва А нещо за батерията да кажеш? Че и аз така като колегата по-горе, не мога да различавам менте от оригинал, оферти от много места, и цени всякакви.
                            00' Bravo 105 JTD

                            Коментар


                              #29
                              Джой уж са марка, но ... не държат на късо - с калпава или прецакана намотка ще опукаш електрониката и трябва да ходиш да се разправяш с тях за гаранции. Картомайзера е цялото нещо - има такива на които не им се сменят намотките - попарата явно си е купил C4, която е такваз - като захароса намотката и е за боклука. А ти си имаш 5 намотки - ако течността ти е бистра и хубава, ако е по-пропиленова - ще държи доста време.
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар


                                #30
                                Да бе моята е такава от 8лв и се сменя цялата.Издържа месец и нагоре и не променя вкуса,само почва да изпарява по-малко.Аз предпочитам такива да сменям на месец месец и нещо.Иначе сега съм с камел 18-ка (полска течност) и е леко червеникава на цвят.Ама е изгодна.10лв е 60мл.Та въпроса ми е към Женшена.Трябва ли да е безцветна задължително течността?
                                FIAT BRAVO 1.6
                                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                                Коментар

                                Working...
                                X