Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обсъждане на електронни цигари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    popara801 написа:
    krasio_79bs написа:
    Някой колега от тютюнджиите усеща ли промяна след замяна с ел. цигара.Имам предвид промяна на вкуса в устата,смяна на дъха,мирис на кожата,сутришната кашлица и другите подобни негативи от тютюна.Изчезват ли след време или не усещате такива промени ?
    Ооооооооооо това е само в + за е-пушенето.Няма кашлица,по-леко ти е на гърдите и вкуса в устата най вече изчезва гадния и дъхав мирис от тютюна.Абе голяма е разликата особенно както сме ние с жената аз пуша,а тя не.От е-цигарата няма разлика дали си пушач,дали не във устата.
    +1. Определено не смърдиш .
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      Здравейте колеги,първо искам да се извиня.че давам линк към един сайт за ел.цигари,но искам съвет бях в тяхен магазин и ми предлагат този модел http://www.pu6com.com/index.php?rout...product_id=265 комплекта дали е добър и като цена как ви се вижда.Защото според мен е малко висока,но ако са качествени работите бих дал парите.Също така ако имате някои по добри предложения моля да ги споделите,защото съм решил да пробвам с ел.цигара и така или иначе ще си купя.
      ex. punto elx 1.2i
      Lancia Libra 1.6

      Коментар


        petio4528 написа:
        Здравейте колеги,първо искам да се извиня.че давам линк към един сайт за ел.цигари,но искам съвет бях в тяхен магазин и ми предлагат този модел http://www.pu6com.com/index.php?rout...product_id=265 комплекта дали е добър и като цена как ви се вижда.Защото според мен е малко висока,но ако са качествени работите бих дал парите.Също така ако имате някои по добри предложения моля да ги споделите,защото съм решил да пробвам с ел.цигара и така или иначе ще си купя.
        Ако ще е подарък за жена - става. Ако ще го ползваш ти ... си е лека набутвация в бъдеще. Комплекта е красив, но е далеч от добрата практика. Течността се капе в мундщуците, а те събират едва няколко капки. Изпрява добре и дава добър вкус, но ... си е лигава работа.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          petio4528 написа:
          Здравейте колеги,първо искам да се извиня.че давам линк към един сайт за ел.цигари,но искам съвет бях в тяхен магазин и ми предлагат този модел http://www.pu6com.com/index.php?rout...product_id=265 комплекта дали е добър и като цена как ви се вижда.Защото според мен е малко висока,но ако са качествени работите бих дал парите.Също така ако имате някои по добри предложения моля да ги споделите,защото съм решил да пробвам с ел.цигара и така или иначе ще си купя.
          Жива набутвация ,не си струва парите
          EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
          EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
          FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

          Коментар


            Препоръчайте нещо изпробвано вече.
            ex. punto elx 1.2i
            Lancia Libra 1.6

            Коментар


              Прочети 10-те страници и ако имаш въпрос пак питай.

              Коментар


                Така, вече четвърта седмица съм на електронка и съм адски доволен, за това време изпуших 2 аналогови цигари, едната когато ми падна батерията по време на работа в началото и другата когато останах без течност една вечер но ,НЕ СМЯТАМ ПОВЕЧЕ ДА ЗАПАЛЯ АНАЛОГОВА.През тези седмици имах и неволи които сам си ги докарах а именно реших онзи ден да почистя изпарителя с нагревателя в топла вода и като "голям майстор " реших и фитилите да изкарам и прецаках целият нагревател та сега не ми работи изпарителя, търся такъв нагревател но не намерих, взех си друг изпарител уж пак СЕ9 но няма нищо общо с този който колегата hood ми достави.Сега ще поръчам от колегата hood резервни нагреватели и се надявам да са със същият дълъг фитил както в оригиналният изпарител и да правят същото обилно количество пара защото ментето което купих днес за 9 лв не изпарява въобще добре както моят.Изпарявам течности e-healt - 3 лв/20мл и съм доволен.Днес си купих деканг биг бенд, е няма такава отврат.Вкусът е ужасен, все едно пуша сушени билки и сухи треви.Сега съм решил да си поръчам течност FlavourArt - вкус SHADE.Четох доста хубави отзиви за точно тази течност и се надявам да ми допадне.Виждам че има оферти за по 50/100 мл от нета на база FlavourArt и отделно си поръчваш вкусове и си мешиш малки разфасовки и излиза много по евтино.Това е засега от мен и ще се радвам ако и вие споделите каква течност ви е любима, какви проблеми срещате и как ги решавате.Поздрави
                ----------------------------------------------------------------------------
                Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
                ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
                ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

                Коментар


                  HANGSENВсички аромати им са хубави и течноста е огън.....30мл=14-16лвхубави течности Ryuan 4,Davidoff,Camel,Parlament,Cuba,Peter Stuyvesant....Уникални
                  FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                  Коментар


                    Оттук http://www.moreto.net/novini.php?n=195930ЕС иска да забрани електронните цигариЕвропейският съюз (ЕС) иска да забрани електронните цигари, както и тютюна за дъвчене.Това съобщава британският в. "Дейли телеграф", като се позовава на текстове от готвеното от ЕК законодателство, с които разполага.Сред предложенията на ЕС е електронните цигари да бъдат квалифицирани като медицински продукти, което на практика означава, че няма да могат да се продават свободно, посочва изданието.Йевем ти и ЕС-а...

                    Коментар


                      ls1 написа:
                      Оттук http://www.moreto.net/novini.php?n=195930ЕС иска да забрани електронните цигариЕвропейският съюз (ЕС) иска да забрани електронните цигари, както и тютюна за дъвчене.Това съобщава британският в. "Дейли телеграф", като се позовава на текстове от готвеното от ЕК законодателство, с които разполага.Сред предложенията на ЕС е електронните цигари да бъдат квалифицирани като медицински продукти, което на практика означава, че няма да могат да се продават свободно, посочва изданието.Йевем ти и ЕС-а...
                      Да не стане като с кривите краставици и шкембе чорбата. По темата.От вчера и моята мома я оборудвах с ел. моливче от ония китайските ментаци ,на които съм дал снимки по рано в темата.Закупих и и течност на Hangsen De Tobacco / Davidoff 11 мг, никотин. За сега е много доволна и от цигарата и от самата течност. Картомайзера (CE5 1.6 мл с дълги фитили) за моя радост също е идеален.Няма течове,а парата и удара в гърлото и харесаха.
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        Ако отменят забраната за пушене, ще се върнете ли към "божието творение", както се изрази един мислител по телевизора, или ще продължите с електронните? Заради по-евтиното ли ги ползвате, или заради това да стоиш вътре и да пушиш? Мой приятел пушеше ел. ц. точно толковя, колкото да и избие парите спрямо 3/4 кутия "бяло" ’боро на ден. Около 2 седмици. Сега си пуши аналогови и предпочита да стои на студа, но да пуши истински цигари.

                        Коментар


                          ogi28b написа:
                          Ако отменят забраната за пушене, ще се върнете ли към "божието творение", както се изрази един мислител по телевизора, или ще продължите с електронните? Заради по-евтиното ли ги ползвате, или заради това да стоиш вътре и да пушиш?
                          Тези причини са много по-назад, от това че го правя заради себе си, и хората около мен. И обратното, това са последните причини които биха ме накарали да се върна на аналоговите.Само за протокола още като пушех аналогови, бях ЗА забраната. И още съм.
                          00' Bravo 105 JTD

                          Коментар


                            Сега разглеждам бази за домашна направа на течности, ето тази например 100мл./18мг. е 15 лв. и аромати има от 3.5 до 7 лв. в зависимост дали са 5мл. или 10 мл. Струва ми се че е доста по изгодно така да се процедира и ми е интересно дали някой от вас си забърква сам течността.Чувам че аромата SHADE е бил превъзходен и съм решил да си поръчам 100 мл. база и 3-4 аромата и да си забъркам сам.Ако някой от вас така процедира ще се радвам да сподели и колко капки се слагат от аромата на примерно 10мл. база за да си забъркам няколко аромата.Също така споделете кои аромати ви допадат най много .
                            ----------------------------------------------------------------------------
                            Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
                            ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
                            ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

                            Коментар


                              IvanIanushev написа:
                              Сега разглеждам бази за домашна направа на течности, ето тази например 100мл./18мг. е 15 лв. и аромати има от 3.5 до 7 лв. в зависимост дали са 5мл. или 10 мл. Струва ми се че е доста по изгодно така да се процедира и ми е интересно дали някой от вас си забърква сам течността.Чувам че аромата SHADE е бил превъзходен и съм решил да си поръчам 100 мл. база и 3-4 аромата и да си забъркам сам.Ако някой от вас така процедира ще се радвам да сподели и колко капки се слагат от аромата на примерно 10мл. база за да си забъркам няколко аромата.Също така споделете кои аромати ви допадат най много .
                              И аз ги гледах тия "бъркочи",но май има един период на узряване на смеската от около 2 седмици до 2 месеца,според писанията по форумите.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                И аз четох за това узряване но пише че е за 2-3 дни до 5 дни максимум..
                                ----------------------------------------------------------------------------
                                Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
                                ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
                                ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

                                Коментар

                                Working...
                                X