Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обсъждане на електронни цигари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обсъждане на електронни цигари

    Купих си електронна цигара. Удара в гърлото е 99.5% като този на истинска, точно това което ми трябва. Не съм палил истинска от 6 часа, и не ми се и пали. За сега добре.Течността която взех е 18мг никотин/мл, вкус "Парламент". 5 дръпки и ми се вие свят Отцепих мненията от другата тема
    00' Bravo 105 JTD

    #2
    nikolce написа:
    Хвалба: Купих си електронна цигара. Удара в гърлото е 99.5% като този на истинска, точно това което ми трябва. Не съм палил истинска от 6 часа, и не ми се и пали. За сега добре.Оплакване: Течността която взех е 18мг никотин/мл, вкус "Парламент". 5 дръпки и ми се вие свят
    Аз също я ползвам от две седмици и друга цигара не съм палил .

    Коментар


      #3
      sota написа:
      nikolce написа:
      Хвалба: Купих си електронна цигара. Удара в гърлото е 99.5% като този на истинска, точно това което ми трябва. Не съм палил истинска от 6 часа, и не ми се и пали. За сега добре.Оплакване: Течността която взех е 18мг никотин/мл, вкус "Парламент". 5 дръпки и ми се вие свят
      Аз също я ползвам от две седмици и друга цигара не съм палил .
      +1 за електрониката Ако не е тайна какви пари се ръснахте? От 4 месеца си пуша само нея... много е яко да си пушиш където си поискаш!
      Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
      Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

      Коментар


        #4
        Мен ми излезе 65 лева. Батерия USB Joytech eGo-C 650mAh, прозрачен картомайзер Kanger, със сменяеми изпарители, 5 резервни изпарители, и 10мл течност. От днес на обяд до сега, съм изпафкал 0.8мл течност, а събира 2.4мл, разграфено е като спринцовка. Батерията държи, още не съм я зареждал.Пичовете в магазина всички ме уверяваха че два пъти дневно ще зареждам с течност, те всички били така презареждали. Като вземем в предвид цвета на очите им не ме учудва, та тия са си нон-стоп напушени . Аз като гледам и един на ден няма да мога да изпафкам.Я кажете вие по колко горите на ден, и с какви цигари сте .
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #5
          За съфорумци от Варна - има магазин за е-цигари форумски, ползва се отстъпка. Който желае информация - да ми пише лично, че да не правим излишни реклами. Хубава цигара на регулярните цени, без течност излиза 51лв.Аз не пуша, но изпарявам нулева база с вкус на грозде. Като демонстрирам на неверниците, че електронната цигара изпарява добре - мога и 2мл/ден да стигна Изпарявам със специален мод за "професионалисти" в електронното изпаряване.
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #6
            nikolce написа:
            Я кажете вие по колко горите на ден, и с какви цигари сте .
            около 1.2 ml на ден, Ego T.
            Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
            Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

            Коментар


              #7
              Точно и аз съм с Его-Т с разграфен картомайзер и горя около 1,2мл течност 18-ка на ден.Пуша я вече 8-ми месец нон стоп.Друга цигара не съм палил-още.
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                #8
                Аз пък съм паднал на 3-4 цигари на ден и съм на път да ги спра. Даже взех да се дразня някой като пуши около мен на затворено. А не съм го искал, просто не ми се пуши.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Не можах да изкарам и месец с тва чудо на технологиите. Признавам, не е толко лошо, но в никакъв случай не мое да ми замени кефа от свитата от мен самия цигара, дори и с калпав тютюн с който се мъча от края на август.
                  Manowar - Татко
                  Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                  Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                  Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                  Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                  Коментар


                    #10
                    На мен тези 18мг/мл са ми силни. Следващото шишенце ще е 11мг/мл. Вкусът "парламент" не е лош. Други такива тютюниеви интересни вкусове??И друго. На тези картомайзери (егати думата), през колко време се сменя изпарителя?Наистина обаче не на всеки му харесва. Приятелката ми дръпна два пъти, закашля се и се отказа. А точно нея исках да навия, че е по-голям турчин от мен .Един приятел пушач също щеше да се задави. Ама той като дръпна, все едно сокче със сламка... Ама и течноста ми се струва бая силна. Ще видим 11мг как е.
                    00' Bravo 105 JTD

                    Коментар


                      #11
                      popara801 написа:
                      Точно и аз съм с Его-Т с разграфен картомайзер и горя около 1,2мл течност 18-ка на ден.Пуша я вече 8-ми месец нон стоп.Друга цигара не съм палил-още.
                      Не я пушиш, а я изпаряваш. Пушека е продукт на горене Течностите идват силни за хора, които пушат за спорта, а не за пушенето - всички "хард" пушачи край мен 18мг. течност им идва силна. Тъста ми изпарява в момента 8мг. и е доволен, а е пушач със над 50 години стаж. Приятел дето пушеше по кутия и половина - кара вече 10 дни с 10мл. сокче вкус Camel (Desert Ship) с никотин 8мг. също е доволен. На тия които са си купили течност и тя им е силна - да си купят глицерол от аптеката и да си ги разредят. Така течността става по-лека, по-приятна на вкус и едновременно с това - по-обемисто парна Примерно 10мл. шишенце 24мг се разрежда с 20мл. глицерол и получаваме разреден вкус и концентрация от 8мг. никотин.
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        Едно шишенце от 10мл го "пуша "вече една седмица със вкус на пурета .Преди пушех по кутия и половина цигари .Почна много да ми тежи на джоба .Двете цигари ги купих за 120 лв Его Т със батерии 1100.Много съм доволен за сега .Жената нещо не е много доволна ,че и изсъхвало гърлото .Не знам дали е от течността .

                        Коментар


                          #13
                          Yavor написа:
                          Аз пък съм паднал на 3-4 цигари на ден и съм на път да ги спра. Даже взех да се дразня някой като пуши около мен на затворено. А не съм го искал, просто не ми се пуши.

                          Коментар


                            #14
                            sota написа:
                            Едно шишенце от 10мл го "пуша "вече една седмица със вкус на пурета .Преди пушех по кутия и половина цигари .Почна много да ми тежи на джоба .Двете цигари ги купих за 120 лв Его Т със батерии 1100.Много съм доволен за сега .Жената нещо не е много доволна ,че и изсъхвало гърлото .Не знам дали е от течността .
                            По принцип малко си "изсушава" гърлото... решението е повечко течности (така или иначе е полезно) Иначе до сега от всичките проби (първо си купих комплект EGO-C за 100-ина лева след това картомайзер) Най-доброто за мен лично е батерия passthrough 900MaH(предимството и е че може да си пушиш докато се зарежда) и картомайзер Т2 или CE9 със сменяеми глави... някой ако се интересува мога да Ви дам координати на човек който ги вкарва... и цената на батерия и СЕ9 картомайзер е 35лева.
                            Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
                            Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

                            Коментар


                              #15
                              Да може да го дадеш телефона.Цената на батерията е доста ниска сравнение със цените по магазините.

                              Коментар

                              Working...
                              X