Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да продава мед?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ми дай го, Оги.Ще пробвам двама-трима и където ми хареса най-много - там ще остана.®
    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
    Ванга

    Коментар


      #17
      Малко инфо за меда,рапица захаросва се най бърже до седмица от ваденето от кошера става като свинска мас,акацията захаросва най бавно между година година и половина колкото е по светъл е по чист зависи от района,липата захаросва до 5-6 месеца цвета е по тъмен от олио,билковия е най тъмен кафеникав цвят бърже захаросва 2-3 месеца,с мановия мед не съм запознат много защото по нашия край почти няма условия за него този мед се вади от Бургас надолу,меда най бърже кристализира(захаросва)между 12-15 градуса.Дано съм бил полезен и да съм го написал ясно.
      пунто 1,7тд

      Коментар


        #18
        Аз не знам защо нямаш доверие на хората по пазарите. Голяма част от тях са производители и са постоянни, стоят си на сергиите от както се помня. А ако много държиш да си 101 % сигурна в произхода и качествата на меда, периодично има дни, в които производители на мед, които си имат съответните сертификати за качество, правят изложения и изкарват продукцията си в центъра на големите градове. Виждал съм такива изложения и в Пловдив, и в Пазарджик, сигурно навсякъде ги има. От тези изложения можеш да си купиш мед с гарантирано качество, а и да се снабдиш с визитки на колкото си искаш истински медари.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #19
          Ми не знам, Венко, не мога да дам логичен отговор защо нямам доверие на хората по пазарите.Може би от толкова много избор, е трудно да отсееш кое наистина е качествено и кое - не.
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            #20
            Най-трудното е да отсееш качественото от некачественото, така е.Аз си взимам мед от приятел, пчелар, занимаващ се само с това. Гарантирано качествен.Даже ще взема и за децата на един приятел, да му занеса като идвам в София.

            Коментар


              #21
              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
              Ванга

              Коментар


                #22
                Цените са в зависимот от меда и разфасовката мисля последния път като вземах акациа и рапица /много интересен мед защото рапицата се взахарява а липата не и стойна слоеве/ бурканче от 330мл. беше 3лв. а големите буркани от Липа и слънчоглед бяха по 6-8лв.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #23
                  Immortal написа:
                  Най-трудното е да отсееш качественото от некачественото, така е.Аз си взимам мед от приятел, пчелар, занимаващ се само с това. Гарантирано качествен.Даже ще взема и за децата на един приятел, да му занеса като идвам в София.
                  Залагам една кофа мед и ляв фар за Браво, че никой не се сеща на кой ще носиш медец. ЛС с контакта, Ирка. Дидо, ако донесеш повече, ще ти осигуря пазар за 2 буркана.

                  Коментар


                    #24
                    Вуйна ми от години продава мед на пазара в Люлин, ако не се льжа. Само дето цените само малко ... сладко-солени . Майтапа настрана, меда е един път.

                    Коментар


                      #25
                      А бе, на пчелите ГПС ли сте им имплантирани със сензори на краката, за да знаете къде кацат и да имате история на събрания мед Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #26
                        Вържа им юларчета водя ги до цвета и им казвам от тука ще събирате Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
                        пунто 1,7тд

                        Коментар


                          #27
                          Пчелите сами си казват къде са били за мед Irka, ако искаш мога ад ти дам на ЛС телефона на тъста ми. меда му е 100% каквото са дали пчелите, а това го знам, защото аз го вадя Само че не го продавам, той се занимава с това
                          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                          Коментар


                            #28
                            Абе тази година всички яко са дохранвали със захар пчелите и "реколтата" е малка. Инак за Пловдив мога да ви съдействам да купите директно от производител.

                            Коментар


                              #29
                              Тази година билков мед няма дълга суша,всички медоносни треви изгоряха,липата даде по добра реколта от миналата година,захарта която е дадена на пчелите те почти я изядоха защото нямаше принос от полето,колеги пчелари които познавам се оплакват че кошерите им нямат достатъчно мед за зимата.
                              пунто 1,7тд

                              Коментар


                                #30
                                Благодаря на всички колеги, които се отзоваха. Получих доста предложения. Ще се възползвам от някои.За мен от значение е цената - налага се да избера тези оферти, които са на 8лв.Също така ми е важно човекът да е от София или поне меда да го взема оттук, а не да пътувам донякъде или да плащам за Еконт.П.С.Synthy и Миро - кажете ми все пак някаква цена, за да знам.
                                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                                Ванга

                                Коментар

                                Working...
                                X