Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво е това??? Комютърен въпрос

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво е това??? Комютърен въпрос

    Имам усещането че това нещо и вирус и не трябва да е там.Какво мислите?
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    http://www.tightvnc.com/дишай
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      А защо е там и е в режим на сървис?Открих го като разглеждах активните процеси.Не ми дава да я спра и в рековъри е настроено ако сървиса е спрял да го рестартира и след това да рестартира компютъра.
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        infineon написа:
        А защо е там и е в режим на сървис?Открих го като разглеждах активните процеси.Не ми дава да я спра и в рековъри е настроено ако сървиса е спрял да го рестартира и след това да рестартира компютъра.
        Ами махни си TightVNC програмата и няма да е там. Сервиз=Услуга. В случая това държи връзката будна (отворен порт за връзка) и ако някой оторизиран иска да влезе - примерно ти от друг компютър - да може да отговори. Сега защо е там, ако не си го инсталирал - е друга бира - като например драйвери теглени от торент тракер...?
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          jenshen73 написа:
          infineon написа:
          А защо е там и е в режим на сървис?Открих го като разглеждах активните процеси.Не ми дава да я спра и в рековъри е настроено ако сървиса е спрял да го рестартира и след това да рестартира компютъра.
          Ами махни си ThightVNC програмата и няма да е там. Сервиз=Услуга. В случая това държи връзката будна (отворен порт за връзка) и ако някой оторизиран иска да влезе - примерно ти от друг компютър - да може да отговори. Сега защо е там, ако не си го инсталирал - е друга бира - като например драйвери теглени от торент тракер...?
          Както винаги точен....ама обясни му го на малко по-народен език да се оправи човека... )
          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

          Коментар


            #6
            veselin10 написа:
            jenshen73 написа:
            infineon написа:
            А защо е там и е в режим на сървис?Открих го като разглеждах активните процеси.Не ми дава да я спра и в рековъри е настроено ако сървиса е спрял да го рестартира и след това да рестартира компютъра.
            Ами махни си ThightVNC програмата и няма да е там. Сервиз=Услуга. В случая това държи връзката будна (отворен порт за връзка) и ако някой оторизиран иска да влезе - примерно ти от друг компютър - да може да отговори. Сега защо е там, ако не си го инсталирал - е друга бира - като например драйвери теглени от торент тракер...?
            Както винаги точен....ама обясни му го на малко по-народен език да се оправи човека... )
            И викаш детето да му намажа на една филия едно голямо мерси, а?
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              Предварително се извинявам за Off-a.Да са таковам у таковата: отворих снимката и цъкам на canцel и пустото неще дасе затвори и неще.
              Manowar - Татко
              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

              Коментар


                #8
                fihi написа:
                Предварително се извинявам за Off-a.Да са таковам у таковата: отворих снимката и цъкам на canцel и пустото неще дасе затвори и неще.
                Изтрещял си брат ми. Трябва ти добра компания и каса бира да се отпуснеш...
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  infineon написа:
                  А защо е там и е в режим на сървис?Открих го като разглеждах активните процеси.Не ми дава да я спра и в рековъри е настроено ако сървиса е спрял да го рестартира и след това да рестартира компютъра.
                  Ако е служебен компютър е инсталиран от администратора най-вероятно.Не ползвам VNC, но ако е като Radmin на времето имаше опция да си гледаш потребителя , к’ви ги върши, без той да знае.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    emzo написа:
                    infineon написа:
                    А защо е там и е в режим на сървис?Открих го като разглеждах активните процеси.Не ми дава да я спра и в рековъри е настроено ако сървиса е спрял да го рестартира и след това да рестартира компютъра.
                    Ако е служебен компютър е инсталиран от администратора най-вероятно.Не ползвам VNC, но ако е като Radmin на времето имаше опция да си гледаш потребителя , к’ви ги върши, без той да знае.
                    За шпиониране на потребителя никога не съм го ползвал. VNC е предназначен, за да оправяш бозите на потребителя и да му покажеш как да не ги прави повече :D
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      #11
                      Като Ви гледам все специалисти компютърни тука, я един от вас да си вдигне ръката по желание да ми преинсталира компа че нещо ми забива като си играя на МОНА пише ми нещо график процес ала бала и П.М. и угасва а след малко си светва. пп Е*@$и как съм го написал, чак аз не се разбирам като се чета
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #12
                        Аз ползвам VNC. Програмата е много подобна на RA-то. Има viewer i server. Връзваш се по IP с предварително сетната парола и си ти Банков МОХА-та Медал оф Хонър ли беше?
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #13
                          tyson написа:
                          Аз ползвам VNC. Програмата е много подобна на RA-то. Има viewer i server. Връзваш се по IP със предварително сетната парола и си ти Банков МОХА-та Медал оф Хонър ли беше?
                          да, ама нещо не мога да и се нарадвам като хората.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар

                          Working...
                          X