Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

изработване на шапки по поръчка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    изработване на шапки по поръчка

    Къде в София има кожухар или ателие, в което се изработват шапки по модел на клиента и с негови материали? Имам няколко кожи от белки, норки и лисици и искам да си направя шапка-калпак. Нещо такова:
    Един за всички, всички за мен

    #2
    Ами... като никой не казва нищо - аз ще се заема Ушивам шапки всякакви...само трябва да взема мярка

    Коментар


      #3
      Само гледай добре да я скроиш капата...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Мислех си, че ще има поне 2-3 сериозни мнения в темата, преди да стане както си знаем, но не би :D
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          dikanio написа:
          Мислех си, че ще има поне 2-3 сериозни мнения в темата, преди да стане както си знаем, но не би :D
          И аз силно се надявах, но очевидно сериозни хора няма, както и такива, които да поръчват кожени изделия за жените си
          Един за всички, всички за мен

          Коментар


            #6
            presinka написа:
            такива, които да поръчват кожени изделия за жените си
            Едно кожено палто сигурно струва повече от средната цена на колите във форума :D По-добре пусни темата във форума на някоя марка по-скъпи коли, като Бентли примерно :D
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #7
              Immortal написа:
              Ушивам шапки всякакви...само трябва да взема мярка
              Всъщност не се шегувам.

              Коментар


                #8
                За съжаление работата с кожи изисква майсторство. А тези древни професии вече са на изчезване ... Но ако говорим за палто - четох че за направата на едно отиват около 300 кожи. И от там - цената. Но от Гугъл все пак намерих подобен въпрос във форума, в който има всичко - бг-мама И ето някои отговори:Ъгъла на ул. "Герлово" и ул. "Проф. Асен Златаров"телефон на кожухарското ателие 0877 49 24 47 поправка на лицеви якета и кожени палтаима още 2 ателиета в ж.к. Красна поляна 1. на гърба на блока с Фантастико на спирката на тр.22,11 авт.83,11,60 след прелеза2. в кантон след бл.22 /авт.77/
                Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
                ----------------------------
                Ignorance is a bliss

                Коментар


                  #9
                  vvvasilev написа:
                  За съжаление работата с кожи изисква майсторство. А тези древни професии вече са на изчезване ... Но ако говорим за палто - четох че за направата на едно отиват около 300 кожи. И от там - цената. Но от Гугъл все пак намерих подобен въпрос във форума, в който има всичко - бг-мама И ето някои отговори:Ъгъла на ул. "Герлово" и ул. "Проф. Асен Златаров"телефон на кожухарското ателие 0877 49 24 47 поправка на лицеви якета и кожени палтаима още 2 ателиета в ж.к. Красна поляна 1. на гърба на блока с Фантастико на спирката на тр.22,11 авт.83,11,60 след прелеза2. в кантон след бл.22 /авт.77/
                  Много благодаря за бързия отговор. Надявам се скоро да се похваля с нова придобивка.
                  Един за всички, всички за мен

                  Коментар


                    #10
                    presinka написа:
                    ... няма... такива, които да поръчват кожени изделия за жените си
                    Ами... всяко нещо с времето си Доколкото имам опит, кожените изделия се поръчват СЛЕД, а не ПРЕДИ.

                    Коментар


                      #11
                      Immortal, точно на против Обикновено когато един мъж спира да харчи като луд за една жена е след брака :D Аз ако се оженя ще стана милиардер :D
                      Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
                      ----------------------------
                      Ignorance is a bliss

                      Коментар


                        #12
                        vvvasilev написа:
                        Immortal, точно на против Обикновено когато един мъж спира да харчи като луд за една жена е след брака :D Аз ако се оженя ще стана милиардер :D
                        Явно не си бил женен А за след развода, особено ако имаш деца - не смей и да питаш

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          vvvasilev написа:
                          Immortal, точно на против Обикновено когато един мъж спира да харчи като луд за една жена е след брака :D Аз ако се оженя ще стана милиардер :D
                          Явно не си бил женен А за след развода, особено ако имаш деца - не смей и да питаш
                          Плашим се, аз това ще съм си ерген
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            #14
                            vvvasilev написа:
                            Аз ако се оженя ще стана милиардер :D
                            Може, ако сега си мулти-милиардер

                            Коментар


                              #15
                              Дидо във връзка с горното ти изказване че мижеш да шиеш шапки, да те питам как вземаш мярката. Чувал съм че става перфектно с китара
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар

                              Working...
                              X