Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам си първокласничка, ехейййййй.....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Да са ви живи и здрави първокласниците! Много да ви радват и да им спори в ученето! Аз помня моя първи учебен ден (и последния Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 ) беше доста интересно преживяване. Отиваш на едно място с много деца, а никого не познаваш, всички възрастни търчат край тебе. Тоз да ти пооправи косата, оня дрешката - една паника, да разбереш на кого да връчиш китката Yellow_Flash_Colorz_PDT_10 . Една седмица по-късно всички тичахме по коридорите заедно - абе детска му работа - живот!Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

    Коментар


      #17
      Да са ви живи и здрави! И няма какво да се правите на репортери с тия камери ами "залягайте" с дечурлигата над учебниците, че ей го края на срока иде...!Това беше шега! Дано ви радват и повече шестици! Е, да не се прекалява!
      Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

      Коментар


        #18
        Честито и от нас с жената!Да са ви живи и здрави първолачетата.Пък и ние скоро да ви догоним

        Коментар


          #19
          Логи , желая ти много спокоини и щастливи дни ,а от новини да не се оттървеш. Честито и на мен - първолак!

          Коментар


            #20
            Да са ви честити първокласничките, колеги. И както се зачекна темата, залягайте и вие над букварите!!!

            Коментар


              #21
              Тази година още един първолак.С тази разлика ,че гледам само снимки.
              Прикачени файлове
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #22
                Да ти е жива и здрава първокласничката и успехи в учението!

                Коментар


                  #23
                  ....ехеййй...да ти е жива и здрава малката, много е хубава.......жалко само, че не си бил днес с нея, но няма как... ...как ме върна с тази тема в миналото, ако видиш малката сега колко е пораснала....

                  Коментар


                    #24
                    Браво! Нека е като истинско Торнадо в учението!
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #25
                      Честити първолаци !!! Да им върви по вода и да няма изненади в бележниците Пък и да има... Лошо нема Но... да си учат уро-ци-те
                      Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                      Коментар

                      Working...
                      X