Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Гражданска отговорност

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Гражданска отговорност

    Колеги, принципен въпрос (не можах да намеря по-малко неподходящ форум).Ако човек има застраховка ГО на разсрочено плащане, платил е първите 1-2 вноски, но не е платил останалите - какво се случва на следващата година, ако иска пак да си кара колата законово?Трябва ли да плаща пропуснатите две вноски или може направо да си направи нова застраховка?
    _________________________
    FIAT Punto MK2, 1.2 / 8V / 2000 г.

    #2
    Правиш си нова.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      krasio_79bs написа:
      Правиш си нова.
      Това е добре, и аз се надявам се да е наистина така. Дано не дадем лоша идея на някой алчен застраховател...
      _________________________
      FIAT Punto MK2, 1.2 / 8V / 2000 г.

      Коментар


        #4
        Колега , здравей , застраховател съм от 5 години ,ако не си внесъл следващата си вноска до 15 дни ти се анулира полицата , няма никакви последствия просто си правиш нова и даваш 12 лева отгоре при първата вноска за стикер и картонче
        Fiat Bravo 97 набор 1,6 16V

        Коментар


          #5
          geleto__ написа:
          Колега , здравей , застраховател съм от 5 години ,ако не си внесъл следващата си вноска до 15 дни ти се анулира полицата , няма никакви последствия просто си правиш нова и даваш 12 лева отгоре при първата вноска за стикер и картонче
          Обичам тоя форум, благодаря на всички (За данъка не питам, щото се досещам за отговора )
          _________________________
          FIAT Punto MK2, 1.2 / 8V / 2000 г.

          Коментар


            #6
            Браво, ама тоя раздел е за въпроси, свързани с общи технически проблеми, а твоят не е свързан с проблем по колата, затова и темата отива в Общи приказки.

            Коментар

            Working...
            X