Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доволни ли сте от застрахователното дружество Армеец

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Доволни ли сте от застрахователното дружество Армеец

    Колеги да се оплача не съм доволен от Армеец..Колата която карам е от подписа ми Браво 1.8 излезна от боя и я закарах да направа каско оцениха ми я на 3500 лева като трябва да платя 300 лева за цяла година .след 1 месец ми я надраскаха с ключ предна дясна врата заден калник и някой ми подпря задна дясна броня.След което отидох при тях описах всичко както е станало снимаха ми колата и ми казаха до 13/14 дена да се обадя или направо да дойда за паричките..Днес отивам и жената на касата ми казва платихте ли си всичките вноски и аз не приспаднете ми от щетите..жената смята и ми казва ами вашите щети са на стойнот 229 лева което като ви удържим за вноските ще получите 4 лева.. Дигнах им скандал как може за 225 лева да ми се пръсне предна врата калник задна броня + кит като дори на детайл взимат по 100 лева .Тя ми отговори че така е има разлика от марката/модел автомобили години.И стигнах до извода че няма смисъл от каско като тези 300 лева ако не бях им ги давал щяха да ми стигнат да си оправя колата..
    Bravo 1.8 16v Gt

    #2
    Аз като цяло бях доста доволен от услугите им докато ги ползвах.Ти просто си мисля си че имаш твърде погрешни очаквания от изплащането на щети по каско за една 13 годишна кола...Всъщност какви са били те? Ще я вкараш в сервиз и да ти осребрят фактура за 600лв примерно?След няколко месеца (примерно) при подобна ситуация пак ще направят същото?И това при премия от 300 лева, която си разсрочил на 3 вноски?
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Утре ще пусна жалба да ми направят те колата в техен оторизиран сервиз за 225 лева
      Bravo 1.8 16v Gt

      Коментар


        #4
        Каско си струва при условие, че ти плащат по фактура или я ремонтират в техен сервиз, но това е ако колата е нова, за стара кола просто няма смисъл. С Армеец 2 пъти съм имал допир по ГО, доста са проблемни и доста измекярстват, гледат да си спестят детайли и да я оценят по-малко. В началото на годината имах изплатена щета от Уника пак по ГО и съм доволен и от отношението и от оценката им. Проблеми по каско подобни на твоите съм имал и с Виктория и от тогава не правя каско, оцениха ми я наполовина от реалното и то при условие, че беше регрес.... Поука от историята колкото по-малко срещи със застрахователи, толкова по-малко нерви!
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Поне 300 лева да бяха ми дали да знам че ще мога да я оправя по 100 лева на детайл взимат а те ..
          Bravo 1.8 16v Gt

          Коментар


            #6
            Доверен сервиз не можеш да ползваш за 13 годишен автомобил.Ако не се лъжа това е приложимо за автомобили до 5 години при армеец.Поне така беше докато ползвах услугите им.Мога да проверя точно ако искаш но аз пак не разбирам точно очакванията ти за каското:Всъщност очакваш от застрахователя да ти покрива на 100% всички щети по този автомобил за периода на застраховката, така ли ?!?
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #7
              очаквам да ми покрият щетите както трябва все пак за какво съм им дал 300 лева като дори не ми покриват щети те извинявай колега но за 225 лева как да си оправя 3 детайла
              Bravo 1.8 16v Gt

              Коментар


                #8
                Каското не е панацея. Все още има хора, които мислят, че задължение на застрахователя е да им покрива дори следите от стареене по боята на автомобила. За коли с пазарна цена около и под 4000 лв. не си струва да се прави каско. Вярно е, за повечето хора и 4000 лв. не са никак малко пари, но това е положението. Просто някаква измамна сигурност, това е каското в повечето случаи.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  Съжалявам, че си стигнал по трудният начин до баналната истина а тя е, че за дърта кола каското е безмислено!
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар


                    #10
                    Нещо си се объркал, колега.Разбирам ти терзанията, но няма какво да направиш.Дори и в общите условия си пише, че кола над 10 годишна възраст се обезщетява само по експертна оценка.Отделно за стар автомобил процентната ставка върху оценката на автомобила при плащане на премията е много по -висока. Както и сам виждаш почти 10% са ти взели от сумата на оценката срещу 7% за кола от 5 до 10 години. Изобщо е безмислено да правиш каско на стар автомобил.Не знам кой те те подлъгал да си дадеш парите, ама не му вярвай втори път Относно Армеец...знам ли аз от никой не съм доволен. Принципно застрахователния бизнес е въпрос на разчети. Както виждаш фалирал застраховател няма, така че дали плащат справедливо според теб ? Като не им излиза сметката режат от обезщетенията яко и колкото може и така. Не само Армеец, а всички.
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #11
                      Аз лично съм доволен. Предната ми броня я одраскаха на паркинг, капака беше с олющена боя от камъчета. Платиха ми 180лв. ако не се лъжа.
                      Fiat Punto MK2 Sporting
                      Fiat Punto MK2 HGT

                      Коментар


                        #12
                        та дори ми предлагаха да ми я оценят на 4000 лева добре че не се съгласих да плащам повече пари и то за нищо
                        Bravo 1.8 16v Gt

                        Коментар


                          #13
                          Каско????Какво е това "каско"?????
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            #14
                            При ПТП Армеец изплатиха 450лв за боя на 2детайла ново огледадло и мигач.Това за 18год.кошница
                            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                            Коментар


                              #15
                              MartoModev написа:
                              При ПТП Армеец изплатиха 450лв за боя на 2детайла ново огледадло и мигач.Това за 18год.кошница
                              А за какви пари беше застрахована тази 18 годишна кошница? И за Каско ли става дума или за изплатена щета от застраховка ГО?
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X