Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на мотор!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ми аз мотоциклети карам от 24г. а лафа за паданията си го пази за теб. Щом ти е тегаво придвижването в града и гората...... няма да коментирам.А и само да те попитам понеже си много отворен. Случайно да знаеш, че 150сс. 250сс. 400сс........... се слагат в много случаи на един и същи мотоциклет като размери..... Просто разликата е само в кубатурата и разни екстри като по добро спиране..........Та какво казваше за над 150сс. Аман от дървени философи.

    Коментар


      #32
      Пеца,първо помисли добре за екипировката!А относно мотора въобще не искай съвети по форумите!!Но ако държиш на съвет,моя е да избягваш малките кубатури и при възможност си вземи V2.Susuki SV 650 примерно е прекрасен мотор за града а още по-добре е SV1000.Малките кубатури (като изключа кросовите и скутерите) са си сранье както казват сърбите :D
      Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
      Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

      Коментар


        #33
        Аз не исках да посочвам SV-то като първи мотор, защото имам такъв и ще ви се стори, че съм пристрастен, което ще си бъде самата истина Но извън кръга на шегата, SV650 наистина е прекрасен учебен мотор - спокоен, лек, маневрен, здрав, лесен и евтин за поддръжка.

        Коментар


          #34
          chaveto написа:
          Ми аз мотоциклети карам от 24г. .......Аман от дървени философи.
          1988г си бил на 10г и сигурно и краката не са ти стигали до степенките на "Балканчето"/а ти даже и мотоциклет! / тогава.А и точно по онова време на 10г някой да ти разреши да се качиш на мотор....май верно си ги пишеш как ти дойде... Сори за но...
          LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
          LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
          LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
          Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
          Grande Punto 1.2 LPG

          Коментар


            #35
            Да не е 24-годишен ?!

            Коментар

            Working...
            X