Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на мотор!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Карай си в гората и не се занимавай с глупости ,особено ако си от София нямаш приятели мотористи или повечето време прекарваш в София .Иначе ботушите са почти като пластмасовите за ендуро .Има и кожени и пластмасови и т.н. като цяло са по красиви и по лесни за ходене :D а и по скъпи .Щом караш ендуро тъй или иначе тоя мотор няма да те кефи ,вземи си един скутер да се придвижваш и тва си е .
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #17
      А, да, всъщност, за какво ти трябва този мотор?

      Коментар


        #18
        Kuku написа:
        А, да, всъщност, за какво ти трябва този мотор?
        От април до октомври искам да се движа с мотор из София не с колата.Ще си ходя на работа с него и вечер навънка.Когато има време карам по гората неделя най-често,карането по черни пътища и чукари е много по натоварващо,мотора е много по тежък и труден за управление.И варианта за скутер 400 или 400+ кубика го има,ама там и парите са други.Скъпички са.
        Fiat Tipo
        Corsa b комби !

        Коментар


          #19
          Щом имаш еднуро и ако е регистрирано....... аз бих ти предложил по добрият вариант за мен. Едни гуми супермото и само ги превърташ. Вероятно ще трябва и за ауспух да помислиш ако си сменявал....

          Коментар


            #20
            pecata написа:
            Kuku написа:
            А, да, всъщност, за какво ти трябва този мотор?
            От април до октомври искам да се движа с мотор из София не с колата.Ще си ходя на работа с него и вечер навънка.Когато има време карам по гората неделя най-често,карането по черни пътища и чукари е много по натоварващо,мотора е много по тежък и труден за управление.И варианта за скутер 400 или 400+ кубика го има,ама там и парите са други.Скъпички са.
            надявам се не си се заблудил ,че с голям мотор ,ще се придвижваш лесно в София ?С 400 куб.скутер си е почти като в гората в задръстванията :D А тия с пистовите печки са си направо за смях ,друго си е да си караш по джапанки P.s. един скутер 150 куб.ще ти върши идеална работа за София ,вози нормално маневрен ,лек ,харчи малко и т.н. От 250 нагоре скутерите са си бездънна яма .А и реално ти почти няма да караш мотор след като си посочил тия месеци като време -караш докато не паднат под 9 градуса темп. навънка
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #21
              Ако е само за превоз в натоварена София неистина не ти трябва голям и скъп мотор. Лично аз съм вече АБСОЛЮТЕН ПРОТИВНИК на моторите. Отзарана ме събуди една много добра семейна приятелка, на път от Гърция за България, тя и мъжът й там работят, жената ревеше защото малкия й син катастрофирал с Априлята си и сега горкия бере душа, лекарите незнаят какво да кажат, дали ще го бъде или не. Горкото момче направо се е размазало. Доктора казва "такова счупване на таз за първи път виждам". А бе пълна трагедия и това му е за втори път, но първия беше само със счупен крак. Молим се, молете се и вие колеги да оживее момчето, търсят се и кръводарители нулева група. Та така колеги, замислете си заслужава ли си за няколко минути адреналин да си отиде един млад човек и да се почерни едно семейство. Извинявайте за словоизлеянието, но неможах да се въздържа. Голяма мъка. Момчето е в Габровската реанимация.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #22
                Бандит е с доста трудна регулировка на карбураторите ако се наложи.Кубатурата е малка и след време моторчето ще ти умалее.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #23
                  tomazo написа:
                  надявам се не си се заблудил ,че с голям мотор ,ще се придвижваш лесно в София ?С 400 куб.скутер си е почти като в гората в задръстванията :D
                  С 250сс макси скутер в София не съм имал никакви проблеми. А в гората пък си зависи от много неща, защото някои и по ливада не могат да карат и се преметат.

                  Коментар


                    #24
                    Чаве да ме извиняваш,ама не прочетох ти да си търсиш мотор :D То е ясно ама за всеки е индивидулно .Всички писали в темата ако изхождат от личния си опит ше го затриеме човека !
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #25
                      tomazo написа:
                      Чаве да ме извиняваш,ама не прочетох ти да си търсиш мотор :D То е ясно ама за всеки е индивидулно .Всички писали в темата ако изхождат от личния си опит ше го затриеме човека !
                      И ти да ме извиняваш, но ти от къде си черпиш знанията за това колко ще му е трудно с голям мотор в града Някъде там напред в темата съм написал на колегата, че мотоциклета трябва на него да му е удобен....... никъде не съм казал да купува и няма да има проблеми. А в гората явно ти имаш проблем с придвижването и не само там :D

                      Коментар


                        #26
                        Извинявам се за тъжната новина, но момчето почина нощес. Лека му пръст!
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          #27
                          Кое момче бе колега
                          Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                          Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                          Коментар


                            #28
                            _жоро_ написа:
                            Кое момче бе колега
                            За което писах по-горе, сина на наши приятели.
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар


                              #29
                              NikMar написа:
                              _жоро_ написа:
                              Кое момче бе колега
                              За което писах по-горе, сина на наши приятели.
                              много жалко лека му пръст !
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар


                                #30
                                chaveto написа:
                                tomazo написа:
                                Чаве да ме извиняваш,ама не прочетох ти да си търсиш мотор :D То е ясно ама за всеки е индивидулно .Всички писали в темата ако изхождат от личния си опит ше го затриеме човека !
                                И ти да ме извиняваш, но ти от къде си черпиш знанията за това колко ще му е трудно с голям мотор в града Някъде там напред в темата съм написал на колегата, че мотоциклета трябва на него да му е удобен....... никъде не съм казал да купува и няма да има проблеми. А в гората явно ти имаш проблем с придвижването и не само там :D
                                Явно си форумен дървен философ във всяка тема .Ей така ,черпя знанията си аз и за мотори и за хора -опит му се вика .Аз мотори карам от преди да си проходил особено мотокрос :D а лафа за паданията си го запиши ако ти се наложи в някой форум да попишеш
                                фиатче Браво 2.0

                                Коментар

                                Working...
                                X