Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добра новина за всички със Златен талон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добра новина за всички със Златен талон

    Ето и една добра новина за колегите, които са със Златен талонhttp://novinata.org/Zlaten-talon-paz...ntrolni-tochki

    #2
    Тоест със златен талон вече можеш да направиш неограничен брой нарушения без да ти вземат точки, а само пари?
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #3
      Такава наредба противоречи на закона, Конституцията и здравия разум! Пак ще даваме индулгенции... Или журналистите пак нещо не са разбрали или живеем в държава управлявана от абсолютни малоумници. Вежди нямал нарушение 40г. - ми като шамари полицаите - как ще има. Страх ги е да му пишат...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Поредният малоумен лобистки закон. Щял да стимулира добрите шофьори... дрън дрън.
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #5
          кое му е лобисткото, противозаконното и противоконституционното най-вече лобисткото :D
          Брава 1.6

          Коментар


            #6
            Ми защитава отново определена група Такива закони с лопата да ринеш.
            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

            Коментар


              #7
              това не е лобистски закон, много си е добър според мен, стимулира хората да не правят нарушения на ЗЗДП и да се сдобият с въпросния талон или вие, мислите че, видиш ли бай иван взел златен талон и давай да правим нарушения да дава само пари, без да му вземат точки, нищо че от 6 години няма провинения :D :D
              Брава 1.6

              Коментар


                #8
                Ами според мен е тъпо, понеже по голямата част от хората които ще вземат такъв талон ще са шофьори който са изкарали книжка, но не са сядали зад волана, шофьори който черпят полицайте и "колегите" които си минават без проблем! Няма как да си активен шофьор и да не направиш нарушение поне 1 път месечно и и за 6 години да не те спрат!
                Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                Коментар


                  #9
                  има има, и още как да те спрат какво от това - ако си изряден няма от какво да се притесняваш
                  Брава 1.6

                  Коментар


                    #10
                    Откакто имам книжка карам от първия ден, в който я взех.Сменям масло два пъти годишно и карам предимно в София.Имам златен талон. Какво казвахте, че е невъзможно?Много ми харесва идеята, но едва ли ще стане. По принцип за мен това, че биха ми бръкнали в джоба е достатъчен стимул, за да не правя нарушения
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #11
                      вместо да гласуват: Всички над 70 годишна възраст всяка година да си презаверяват книжката .Тия се занимават с глупости, ще им дават златни талони .
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #12
                        Лобито на хората със златни талони ... хах.По-добре веднъж да ме оттърве от акт за 150 лева или повече, отколкото всеки път да ме оттърва от вземане на точки, а да си плащам за нарушението - то това си е лоша новина до някъде.Остават ми още 14 месеца за да станат 6 години. Ако устискам (защото често превишавам с около 8-9 км разрешеното) и ако ми се полага, ще си изкарам, независимо каква би била ползата.
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар


                          #13
                          tomazo написа:
                          вместо да гласуват: Всички над 70 годишна възраст всяка година да си презаверяват книжката .Тия се занимават с глупости, ще им дават златни талони .
                          Защо само те? Ние като сме на по 20-30-40 да не би да познаваме ЗДП? Книжка трябва да се преиздава на 5 години и то само след проверочен изпит.

                          Коментар


                            #14
                            Заради забавените реакции, например Аз даже бих казал след 60-65г.

                            Коментар


                              #15
                              аз искам също да вкаран психото за всички задължително
                              Брава 1.6

                              Коментар

                              Working...
                              X