Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой иима ли Fiat Punto 1.9 M Jet 2006г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Определено е по-добре ’Стило’ от последните, отколкото ’Гранде Пунто’ от първите Търси ’Стило’ МултиДжет и ще останеш доволен.Конкретно това от обявата ми изглежда добре, но май някой му е свил джантите - не виждам, как ще има другите екстри и няма да има ляти джанти.За 5000лв. (но не повече) мисля да е добра сделка, при условие, че всичко е наред с колата!!!П.П.Въпреки, че за 5000-6000лв. вече можеш да купиш ехеее.....

    Коментар


      #17
      Аз имам такова Гранде Пунто, колега )) Кажи какво те интересува за него (понеже не видях да си споменал конкретни въпроси), ако искаш може и на лично съобщение. Иначе накратко: Колата е много хубава, личи си, че е с по-съвременен дизайн (все пак моделът е 2005г., т.е. нов е), много е приятно за каране, много е динамично, върви здраво като го настъпиш (все пак 130к.с.), и е от много малкото коли, които ми доставят удоволствие дори когато ги карам леко ). За това, че личало че е по-долен клас - сигурно е така, ако е 1,2 60 и няколко к.с., аз моята не я приемам като нисък клас :D Но това е субективно. За мен стилото е класа по-надолу и като визия вън, и вътре. Изобщо не бих го предпочел, но пък те хубавите коли от двата модела са с осезаема разлика в цената. Т.е. ако нямаш възможност за хубаво пунто, стилото сигурно е добро решение, но нямам наблюдения. Всъщност аз от Фиат моделите след 2005г. харесвам само Гранде Пунто (без фейслифта) и ФИАТ 500! ) Двигателят на Грандето наистина е здрав, икономичен е (поне по моите критерии). Много бяга. Тъпкано е с екстри като за кола от този клас. Вътре ако е с климатроник е много по-приятна гледката към таблото ) Вози твърдо, това бих го определил като недостатък. Друго за моя скромен 4х.км. опит с него като недостатък не съм открил ))
      - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

      Коментар


        #18
        Не знам Колега, но като сравнявам двете коли от линковете, стилото по-добре изпипано вътре в интериора. Стилото определено е запазено, видимо си личи от снимките, и с тая решетка си е супер, не знам какви са данните в габаритите, но оставам с впечатлението ,че стилото е по-широко от гранде пунтото. :D
        Fiat palio 1.7td

        Коментар


          #19
          Возията е основното предимство.Пунтото си остава лагерна количка дори и да е Гранде.Колегата по-горе да не се засяга, аз си говоря така
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #20
            Колега Бръм, не ме разбирай погрешно - аз също си харесвам колата и то много, НО визията на нисък клас кола НЕ идва от мощността!Гранде Пунто с 1.4 бензин и с 1.9 дизел може да изглежда по абсолютно еднакъв начин - просто си е пластмасово....

            Коментар


              #21
              :D Колега, Гранде Пунто спорт идва със съвсем друг пакет от обикновеното пунто Това имах предвид. И всички нови коли, погледнато реално, изглеждат пластмасово, не знам с какво точно стилото ти изглежда по-хубаво
              - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

              Коментар


                #22
                Малко са нещата от пакет Спорт, които не можеш да добавиш на обикновено Гранде Пунто. Версия Спорт има и с 95к.с. Аз не сравнявам класовете на Гранде Пунто и Стило, а по-високите класове - личи си, че Пунтото е нисък клас! Стило, Панда, 500 - всичко си е пластмасова конфекция.Конкретно Стило вози по-добре и има по-добра шумоизолация, по-широко е вътре, има по-мощни дизелови двигатели, а според различните вкусове дори е и по-красиво от Гранде Пунто.Като добавим и по-ниската цена....

                Коментар


                  #23
                  Нормално Стилото да е по-евтино - все пак е с 4г. по-стар модел
                  - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

                  Коментар

                  Working...
                  X