Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой иима ли Fiat Punto 1.9 M Jet 2006г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой иима ли Fiat Punto 1.9 M Jet 2006г.

    Здравейте колеги,някой от вас има ли Fiat Punto 1.9 M Jet 131 к.с. (или около тази мощност) 2006г.?

    #2
    Вече има доста в България, но едва ли ще ги намериш тук За какво ти трябва?

    Коментар


      #3
      Ами иска ми се някой, който има такова да ми даде мнение за автомобила като цяло. След около месец мисля да си купя или такова Пунто или ако не мога да отделя толкова пари, съм решил да бъде Стило 2003-2005 г. ( 2 врати) и понеже не съм карал Фиат (само алфа преди много време) се ровя и чета във форума от няколко месеца, да се образовам малко, но е хубаво човек да има мнение от такъв, сблъскал се с конкретния автомобил и проблемите му.Ето една обява, която ми допадна - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...111&f1=details

      Коментар


        #4
        Аз нямам такова, но за да те улесня ще ти подшушна, че проблемите на този модел по нищо няма да се различават от проблемите на всяко друго Гранде Пунто и на всеки друг 1.9 8-клапана МултиДжет в Алфа/ФИАТ/Ланча Това, което четеш за другите 1.9 двигатели, с пълна сила важи и за този.Личното ми мнение е, че двигателя е БЕТОН! Здрав е като винкел и е почти толкова мощен!!! Двигателя без много усилие подлежи на задоволителен тунинг, ако случайно решиш, че ти се занимава.Модела като цяло е сполучлив, но си личи, че е нисък клас.За щастие конкретно версията Спорт с 1.9 JTD и 131к.с. предлага богато серийно оборудване, но все пак си остава Пунто, пък било то и Гранде Що се отнася до обявата по-горе - аз изобщо не бих ходил да я гледам тая излагация....

        Коментар


          #5
          Благодаря ти много за отделеното време Относно обявата заради цветовете ли не ти допада автомобила или има друга причина?

          Коментар


            #6
            Е, все пак волана е АБАРТ :D
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #7
              Така и не можах да разбера какво не ви хареса в обявата. Ще се радвам да споделите. Аз както казах не съм запознат кое е добре и кое не ... :D

              Коментар


                #8
                Най - вече цветовете предполагам, но не бих отделял голямо внимание на това, тъй като няколко пластмаси лесно се боядисват!

                Коментар


                  #9
                  Като започнем от това, че е удряна и погледнем захабените пластмасови/кожени елементи изглеждащи като в кола на 200’000км., минем през циганьосаните жълто-златисти детайли и стигнем до свинската опашка на задната кора..... един Господ знае за неволите на техническото състояние и какво още ще изкочи на живо Аз лично изобщо не бих се занимавал с тази кола.Освен това, без да ми се сърдиш, но такова читаво Гранде Пунто под 9-10 хил.лв. малко трудно ще намериш

                  Коментар


                    #10
                    Kuku написа:
                    Като започнем от това, че е удряна и погледнем захабените пластмасови/кожени елементи изглеждащи като в кола на 200’000км., минем през циганьосаните жълто-златисти детайли и стигнем до свинската опашка на задната кора..... един Господ знае за неволите на техническото състояние и какво още ще изкочи на живо Аз лично изобщо не бих се занимавал с тази кола.Освен това, без да ми се сърдиш, но такова читаво Гранде Пунто под 9-10 хил.лв. малко трудно ще намериш
                    Отново ти благодаря за мнението. Няма за какво да ти се сърдя, аз също прегледах като цяло обявите за този модел и ми беше странно, че цената на този е доста по-ниска в сравнение с другите. Затова и реших да се консултирам с по-запознати, като теб За съжаление на този етап не мога да отделя толкова пари за кола, така, че се ориентирам към първоначалното си желание - Stilo Дано да имам късмет, да попадна на нещо читаво

                    Коментар


                      #11
                      По-добре, Стило като возия и обезшуменост е класи над Пунто.Търси да е 2005г и почти няма да има какво да ремонтираш.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        emzo написа:
                        По-добре, Стило като возия и обезшуменост е класи над Пунто.Търси да е 2005г и почти няма да има какво да ремонтираш.
                        А това дали важи и за 2004? Или повечето такива са произведени преди това? Понеже много малко модели има на пазара 2005 и 2006 (поне според сайтовете)?

                        Коментар


                          #13
                          Гледай да е с тази маска:Доста от детските болести на Стило МК1, са решени в Стило МК2. Това има в предвид emzo. На пример, шарнирите на новите са отделно от носача, на старите са заедно с носача, и други подобни.
                          00' Bravo 105 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Tова за шарнира тотално го бях забравил.Аз имах предвид детските болести - еърбегове, абс-и, фалшиви съобщения и прочие.Тампона на ск. кутия вече е новия и други и други.
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              Благодаря ви за съвета Това е е единственото Стило с 2 врати в мобиле.бг, което е с тази маска.http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...зглежда добре, единствено не ми харесва, че волана не мулти функционален, но да речем, че това мога да го преглътна. Какво е вашето мнение за количката?

                              Коментар

                              Working...
                              X