Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко контролни точки имате?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Все още си имам пълен набор от точки и се надявам така да е и за напред.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      #47
      Те милиционерите добре са обиграли разчитането на наличният брой точки - не се безпокой.Имат супер таен алгоритъм за дешифриране на броят перфорации на тоя талон, получени при защипването му посредством телбод към останалите бумаги всеки път като ти го приберат.Виждат се по-добре като се гледа срещу слънцето Обаче като гледам колко отличници има тук направо се изчервявам виновно и чупя уши...Между другото, това според органа се нарича "Пълна Дисциплинираност":
      ...Възстановяване на отнетите точки по служебен ред за пълна дисциплинираност:
      Не можах да намеря в "портала" им къде е дефиниран този термин.Може би включва както изрядна лична хигиена, така и задължително наличие на вяра в утрешният ден
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #48
        39

        Коментар


          #49
          39Имам един акт за превишена скорост - на магистрала хемус след последният тунел, сигурно някои колеги го знаят. 135км/ч при позволени 80, и тъпият знак на 1м. от изхода - я го видиш я не. Сега е преместен и се вижда, ама тогава не беше. Та тогава ми взеха някакви точки, преди 3г., сега вече са ми пълен брой. Други хванати нарушения нямам.
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #50
            39 :D
            Brava td100 1999г.
            CIVIC 1,6 SOHC VTEC EH9 на части !
            http://besniq30.snimka.bg/automobile...9-td100.672971
            Форд Фокус 1.8 Тдди
            http://picbg.net/pic1.php?u_id=71529...84&i_id=688945

            Коментар


              #51
              А къде мога да проверя колко точки имам... Попринцип са ми отнемани 1 или 2 пъти по 4 но хич си нямам и на идея как да разбера с точност? Мерси.

              Коментар


                #52
                30 години активно шофиране без нито една глоба-39 точки и златен талон/да чукам да не ме чуе дявола/.
                PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
                Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

                Коментар


                  #53
                  Засега всичките точки са налични,но никога нее късно да ме хванат в крачка.
                  пунто 1,7тд

                  Коментар


                    #54
                    39
                    Fiat Brava ELX 1.6 16V

                    Коментар


                      #55
                      39 точки, от 7 години и нещо съм без акт и съответно собственик на златен талон!!! Иначе съм имал няколко акта - за превишена скорост.

                      Коментар


                        #56
                        39. Освен ако нямам някоя снимка чакаща, но скоро като проверявах в онзи сайт не пишеше да ме чака нещо Пред месец ме спряха за шофиране без колан. Полицаят благородно ми писа фиш за 50 лв. вместо акт, който прилежно... прибрах в сенника Уж до 7 дни щял да стане НП, но нещо ме съмнява тая работа...Обаче като си плащам данъците в края на годината сигурно ще цъфне....
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #57
                          39, но не мога да се похваля със златен талон - губя и печеля .

                          Коментар


                            #58
                            Ми аз таковата 39 точки, ама имам да им ги давам. пп Син талон не съм виждал от 06/12/2010год. Минавам с номера че съм го загубил и отивам да си го взема от Разград И сигурно съм единствения човек дето за един ден на едно и също място са му написали два акта за едно и също нещо просто беше сутринта и вечерта
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #59
                              kostov написа:
                              30 години активно шофиране без нито една глоба-39 точки и златен талон/да чукам да не ме чуе дявола/.
                              И аз по тази причина с дявола ще си трая. Ако трябва да мисля за санкции много трябва да се напъвам.Със син талон съм, защото не виждам смисъл да си губя един ден за някаква хартия, а и от друга страна като се знам какъв съм Марко Тотев, сигурно на следващият ден ще ми го приберат! :D
                              Няма начин да няма начин!

                              Коментар


                                #60
                                По-ефективен златен талон от служебна карта няма. Според мен полицаи и техни роднини и приятели не трябва да участват в анкетата, за да са коректни данните и да има смисъл от нея, както и въобще да дават мнения по темата Едвам се сдържах да се разсмея, когато веднъж ме спряха за проверка и ме разпитаха какви нарушения имам, и единият полицай ми се похвали, че за не знам си колко години нямал нито едно нарушение.
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X