Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лъжите в магазините

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Уляля винаги ми е харесвало да има сериозна опозиция! ))Колеги, съфорумници. 1. Не искам да обидя никой и моля никой да не се чувства засегнат...просто си говорим..Със сигурност съм бил премятан и то не веднъж и 100000% не ми е било безразлично. Не се опитвам да защитавам някоя или друга търговска верига...Просто се опитвам да бъда обективен и да погледна нещата от двете страни. Знам и съм виждал не веднъж измами в големи вериги...едната е СБА...повече не влезнах там и няма и да влезна повече...това важи и за останалите в които забележа някакви нередности...Относно охраната е като котка и мишка...в 90% от веригите охраната е чисто за "сплашване" за да не прекаляват някой....От това което виждам ежедневно ви казах...злоупотребите са повече от грешките на служителите...сега, че има места където хората са крайно демотивирани и не им дреме, че може да прекарат някой да даде пари отгоре които е изкарал с пот е друга тема на разговор...Също съм СЪГЛАСЕН, че има вериги в които нещата се случват умишлено...дори на скоро една такава верига беше със запечатан магазин в София...предполагам всички знаете коя е...но мисля, че е грешно всички да се слагат под един знаменател...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар

    Working...
    X