Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвети за избор на автомобил

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    syfer написа:
    Стило Комби е на първо място.Защо ? Ами защото Стилото е нова година знам каква е подръжката на моторите 1.9 JTD
    И аз така се заблудих преди време, двигателя е железен, няма какво да му се поддържа, виж всичко останало в Стило е проблемно.Ако купуваш Стило твърдо след 2005г.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #62
      Емцо кажи как е Ланчата сравнение със стилака? Лично аз съм доволен от моето стило, 2002г. 1,9 Jtd 115 к.с. закупено от италия от първи собственик, сменил съм само консумативи, не съм правил нищо по сериозно от фрайлайф, двигателя е просто уникален, единственото гадно поне за мен е постояното пикане на индикатора за вода в горивото ама това е при абсолютно всички стила, и е пълен блъф проверено.ако си се замислил за стило вземай но избери читав екземпляр, което е трудно ама много трудно защото нашите момчета по автокъщите вземат само боклука а читавото е на космически цени.Поздрави и успех в покупката
      Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp 2002г.
      Citroen Berlingo(B9) - 1.6HDI
      Skoda Fabia 1,9 SDI (спънат кон) 2005г. бивша служебна
      Renault Clio 1,5 DCI 2004-бивша
      ............

      Коментар


        #63
        Благодаря за съветите. Аз взех кола скоро, но взех Пежо 406. Отидох да гледам едно Стило комби, 2005 г., 1.9 Мултиджет. Всичко хубаво ама като отидох вътре доста занемарено, фаровете захабени, направо изгорели отвътре, вътре си личи, че е измито, но все пак захабено, жабката не бяха я измили и все едно са носели въглища вътре. Паля го аз, то тресе ама тресе, цялата броня трепери. А и вътре комфорта никак не ми хареса. Тясни седалки и някак си вдигнати, все едно си в автобус. Та същия ден видях и Пежото и за добро или лошо го взех. Двигателят работеше безупречно, заведох го на преглед, имаше 3 беалетки за смяна, диагностиката показа, че всичко е наред с дюзи, АБС, еърбези, климатроник и т.н. Вътре и вън е супер запазена и така. От тук нататък какъвто ми е късмета. Има и глезотийки - климатроник, сензор за дъжд, 4 ел. стъкла, круиз контрол, ел. седалки, добро заводско стерео Кларион.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #64
          Някое Пунто или Панда с 1.3 мултиджет мотор. По икономична кола от това едва ли ще намериш.За последните 3600 км съм засякъл разход по зареждано гориво 4.4 литра. По борд комп показва 3.1. От тези километри 1500 са извънградско, останалите градско софийско.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #65
            Е той колегата си е взел готина кола вече честито колега и поздрави за избора.Просто останах с впечатление, че си търсиш комби.Леки и безаварийни !
            предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
            Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

            Коментар


              #66
              Мерси, колега Наистина комби търсих, но попаднах на седана, а и специално при 406 повече ми допада. Багажника е доволно голям
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                #67
                Супер кола, честито. 2ка ли е или 2,2?
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #68
                  И аз се колебаех между 406 и либрата, ама вътре пижо ми е постен.А и лексията маса пари струва , друго си е с кракнат фес да бачкаш
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #69
                    2.0 е двигателят. Доста е пъргав за тежкото купе. Комбито съм свидетел как върви със 190 и пуснат климатроник. Иначе 210 ги прави. Вътре на мен много ми харесва. Седалките са много комфортни, може би от подлакътника можеше да се иска повече. Утре ще щракна една-две снимки и ще постна. Таблото е от много качествени материали. Скърцане не може да се чуе. Когато е с климатроник и заводско CD е добре, с врътките ако е с климатик си е скучно, да. Няма спор де - Либрата има уникален интериор. Моята имаше и електрохроматично огледало, но изтекло и го заместих с обикновено, разбира се. Недостатък 1 - чистачките имат голямо незастъпване и става капка. Мисля да си поиграя с различни размери. 2 - Пружините и макферсона са тъпо конструирани и понякога се чупят пружините, при което има вероятност да ти пукне гумата. Случва се при маневра с много навит волан. Хубаво е да се сменят лагери на мекферсона профилактично.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      #70
                      idrltd написа:
                      единственото гадно поне за мен е постояното пикане на индикатора за вода в горивото ама това е при абсолютно всички стила, и е пълен блъф проверено.
                      Как пък при мен не писнало нито веднъж за 60 000+ хиляди километра, карал съм с всякаква нафта.П.п А на колега честита придобивка, милиони безаварийни километри и много хубави моменти с нея.
                      Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                      Коментар


                        #71
                        emzo написа:
                        И аз се колебаех между 406 и либрата, ама вътре пижо ми е постен.А и лексията маса пари струва , друго си е с кракнат фес да бачкаш
                        Колите нали ги купуваме, за да ги караме? Какво им баете с тия фесове и пр. диагностични софтуери?@style34, пежото изглежда много лачено. Честито!
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #72
                          Ами нормален потребител кара и не пипа нищо и казва колата ми е перфектна, а като се качиш в нея и тропа та хлопа, та си е*ало фара.Ами сори ама не съм нормален
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #73
                            emzo написа:
                            Ами нормален потребител кара и не пипа нищо и казва колата ми е перфектна, а като се качиш в нея и тропа та хлопа, та си е*ало фара.
                            С това съм съгласен. Но чак лаптопът да ми стане част от задължителното оборудване, ми идва в повече .
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #74
                              Честито, със здраве да я караш и да не ти създава проблеми
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар

                              Working...
                              X