Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за електрическа резачка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    С две думи купи си една бичкия и си решаваш дилема хем евтино хем тихо хем мобилно
    Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
    Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

    Коментар


      #17
      Xaus написа:
      С две думи купи си една бичкия и си решаваш дилема хем евтино хем тихо хем мобилно
      Бичкия си имам, имам и така наречения крап с вълчи зъби 2м. дължина, останал още от дедо, имам си и циркуляр, Свата има моторна щилка, но ми е неудобно постоянно да го моля човека, та затова поставих питането, дървата са на двора, е не съм в къща, но имам кабел над 20 м. В крайна сметка идеята на питането ми беше дали такава ще ми свърши работа да си режа на година 5-10 кубика дърва, в момента тези дето ми ги докараха има и по 40 см в диаметър, а да ги качвам на циркуляра е трудно, едно време като нямаше моторни така ги режехме.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #18
        Ами аз ако става на въпрос съм нарязвал 10 кубика метровки за 3-дни със ел.триона. Така че ДА ще ти свърши работа
        Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
        Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

        Коментар


          #19
          да щети свърши работа за тези кубици дори за малко по вече
          пунто 1,7тд

          Коментар


            #20
            Аз също потвърждавам, че ще ти върши иделна работа, но просто си купи хубав модел

            Коментар


              #21
              едно дърво ще ти се наложи да отрежеш някъде извън къщата и ще те е яд ,че нямаш 200 м кабел .Вземи си една бензинова щилка поне да си имаш резачка като хората ,около 100-150 лева е по скъпа от хубавите електрически май .
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #22
                tomazo написа:
                едно дърво ще ти се наложи да отрежеш някъде извън къщата и ще те е яд ,че нямаш 200 м кабел .Вземи си една бензинова щилка поне да си имаш резачка като хората ,около 100-150 лева е по скъпа от хубавите електрически май .
                МАЙ, МАЙ ама сме Септември!За 120лв. има китайски бензинови за случай те в който ще режеш дърва извън населено място! И пак Електрическия е по удачен. Хубав Щилт под 400стотака няма да намери! Хубав Електрически трион на Бош е около 200-250лв. Има и за по 170 на промоция.
                Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                Коментар


                  #23
                  Xaus написа:
                  tomazo написа:
                  едно дърво ще ти се наложи да отрежеш някъде извън къщата и ще те е яд ,че нямаш 200 м кабел .Вземи си една бензинова щилка поне да си имаш резачка като хората ,около 100-150 лева е по скъпа от хубавите електрически май .
                  МАЙ, МАЙ ама сме Септември!За 120лв. има китайски бензинови за случай те в който ще режеш дърва извън населено място! И пак Електрическия е по удачен. Хубав Щилт под 400стотака няма да намери! Хубав Електрически трион на Бош е около 200-250лв. Има и за по 170 на промоция.
                  тия китайски бензинови все едно не съм ги чул електрическата ако не е хубава си трябва и натискане и точенее винаги .Няма нужда да счупи 2/3 преди да си вземе хубава бензинова за под 500 лева.Като ти е под ръка резачката винаги има какво да се реже :D и аз преди да си купя щил-а счупих една електрическа и то хич не беше лоша .А по нагоре прочетох ,че колегата си има циркуляр ,ако е само за рязане на дърва за огрев си го ползвай него,че иначе стават стърготини на всякъде
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #24
                    Въпрос за електрическа резачка

                    Не ,, Щилт ’’ , ,, Щил’’ ( ,, Тишина ’’ означава )
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар


                      #25
                      Re: Въпрос за електрическа резачка

                      Румен_Хинчев написа:
                      Не ,, Щилт ’’ , ,, Щил’’ ( ,, Тишина ’’ означава )
                      Със 115dB голяма тишина.
                      Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                      Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                      Коментар


                        #26
                        Взимай смело електрическа, само гледай да е с голяма гаранция не робувай на марка.Ако е по-слаба,ще се наложи по малко да натискаш,и че става по-бавно,но нали ти е в къщи,ако не стане днес утре ще продължиш.Важнто е да си свъшиш работа без да си зависим от други.
                        EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                        EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                        FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                        Коментар


                          #27
                          Вчера купих на бащата Makita UC3520A. Надявам се ,че съм направил добър избор. В началото мислех да взема Partner 2200, но в последния момент се отказах, защото резачката беше от 2008 година и най-смущаващото беше , че като го изключиш малко преди да спре да се върти елмотора се чуваше едно леко тракане за 1-2 секунди. Може и това да е нормално за този модел електрически триони, но реших да не рискувам, въпреки много добрата цена от 198 лева.
                          SEAT Leon Cupra 300
                          Triumph Street Triple 765 R

                          Коментар


                            #28
                            Баща ми имат служебна Макита, смятай че като служебна, който свари той реже с нея. Кубиците не си ги знае, ползвахме я да си направим и покрива. Общо взето смяна на вериги и старо отработено масло, и тая гад не мре . Това е моят опит с ел. трион.

                            Коментар


                              #29
                              Абе чета Ви и се сещам за оня виц с чукчето рекордиьор Аз пък като едно селско момче ще ви кажа че бензиновата резачка е по добра, Нищо че е по - шумна и по-тежка. И дъската е по- дълга, и мотора и по - мощен, и го няма момента с " Оп резнахме си кабела"
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                #30
                                Изтупвам прахта от темата, за да се похваля с днешната покупка на ’Makita UC4020A’ на промоционалната цена от 299лв. с подарък 1л. масло и 3 години гаранция.Инцидентно ми се наложи да купувам резачка и нямах много време за мислене, но все пак смятам покупката за много добра
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Working...
                                X