Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Запитване относно часовник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Запитване относно часовник

    Колеги, имам възможност да купя един часовник за около $150 от едно наркоманче наоколо, марката е IWC. Като се поразрових в нета открих официалния им уебсайт и там ценитена другите часовници бяха някакви ненормално високи за моя стандарт,но не успях да намеря този. Може ли някой който разбира от такива аксесоари да ми каже, този екземпляр има ли шанс да струва 4 цифрена сума. Прилагам снимкиhttp://imageshack.us/photo/my-images.../img3649k.jpg/

    #2
    IWC Portuguese Boris Becker special edition - оригиналът е без датник и е винаги с черен дисплей: http://panerai.watchprosite.com/?sho...зведени са малко бройки и цените са между 5 и 10 хиляди евро.Копията са евтини: http://www.swisswatchesus.org/iwc-po...Намират се по 170 долара.Не съм сигурен, разбира се, че този, който ти предлагат не е оригинал, но силно се съмнявам. Наркоманчетата не са тъпи, и едва ли ще ти продаде нещо, което струва минимум 5000 евро за 150 долара.

    Коментар


      #3
      Реплика, братче - нищо чудно

      Коментар


        #4
        Долнопробно менте си е това. Дидо правилно ти е казал че IWC дори и втора ръка си е четири цифрена сума. Все пак това си е една от най-елитните марки сред познавачите...
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Иначе часовника е ммого красив.Аз бих му предложил 50-60лв за тази НОСЕНА реплика и бих го слагал понякога - като съм с костюм например. Естествено ще инвестирам в нова каишка и цялостно почистване на касата.Ако ти не го искаш - купи го за мене - гарантирам че ще ти го платя
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Давам 65 лв. нето Доставката за моя сметка
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #7
              tyson написа:
              Давам 65 лв. нето Доставката за моя сметка
              Еее, де, да не видите нещо...Ни тъ йе срам!Колкото даде Тайсъна - давам 2 лв отгоре :P
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                Yavor написа:
                бих го слагал понякога - като съм с костюм например.
                Не се излагай! Тези, които разбират от тези неща ще ти се смеят, а ако попаднеш на някой, който не разбира, може да си навлечеш неприятности.
                Няма начин да няма начин!

                Коментар


                  #9
                  Извинявам се, ама какви пък неприятности...

                  Коментар


                    #10
                    vital написа:
                    Извинявам се, ама какви пък неприятности...
                    Сигурно да не ме набият за дами го вземат...Само дето тия дет биха се опитали да ме набият едва ли са чували за тая марка и няма да го разпознаят - може да е някое Q&Q на ръката ми например, а тия пък дето биха го разпознали едва ли ще тръгнат да на бой...Па съм и 112 кила...Иначе какво лошо има в това да носиш хубава реплика - нима 99% от часовниците в света не са точни такива - като започнем от горепосочената от мен марка, та до всичките видове безмаркови ’фьешън’ часовници продаващи се навсякъде.Или пък като часовника, който подариха на жена ми приятелките й за 30тия й рожден ден - Кортеберт, свис маде... Маде, маде, ама друг път, па те бяха дали 200лв за него... Оказа се че марката Кортберт е престанала да съществува след втора световна война, ама в БГ кой да контролира или поне да знае. Иначе часовничето излезе много добро - работи точно, не му пада покритието - ерго - качествена реплика.
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Разгледах го този оригинал за Борис Бекер и това ме накара да мисля скептично, но от друга страна тези часовници не си приличат особено . Ако бях тръгнал да правя реплика, нямаше да променям часовника напълно :D . Освен тоя индивид да е бил къорав и далтонист отгоре на тва :Д Незнам де, ще го взема ако даде по приемлива цена и така Благодаря за мненията

                      Коментар


                        #12
                        Евтините реплики колега винаги и визуално имат разлика от оригинала, за качествените 400-500+EU разликата за нетренираното око на непрофесионалиста е обикновено невидима. п.с. ако ще го купуваш това часовниче, не давай повече от 50лв. Все пак е по-добре евтина марка оригинален часовник (SEIKO, ORIENT, CASIO) от колкото долнопробно менте на престижна такава...
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          И аз искам да ми изпадне Panerai за 1000 лв. , ама няма :D
                          Fiat Forum Bulgaria

                          Прекаленият светец и богу не е драг !

                          Коментар


                            #14
                            Е, що, Патек нещеш ли?

                            Коментар


                              #15
                              Хммм ... пионера на хронографа ... достоен за уважение, но много се комерсиализира напоследък ... все 1 да карам BMW ... I’d rather DIE :D Обиждаш мъ :D Panerai и Vacheron Constantin са ми бляна за момента, но ... не съм заслужил :D Като стана наемен убиец, тогава ... П.П : Ако се сметне за реклама, последното да се изтрие !
                              Fiat Forum Bulgaria

                              Прекаленият светец и богу не е драг !

                              Коментар

                              Working...
                              X