Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Днес пускат втория лъч на метрото в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    примерите ти не са на място
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #92
      Защо?

      Коментар


        #93
        ами какво общо има увеличаването на някаква си глоба, или брой места в детските градини с финансови отчети/доклади на финансов министър?
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #94
          Sev написа:
          ами какво общо има увеличаването на някаква си глоба, или брой места в детските градини с финансови отчети/доклади на финансов министър?
          Сериозно ли го задаваш този въпрос?
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #95
            kiro_of_the_day написа:
            Sev написа:
            ами какво общо има увеличаването на някаква си глоба, или брой места в детските градини с финансови отчети/доклади на финансов министър?
            Сериозно ли го задаваш този въпрос?
            x2

            Коментар


              #96
              абсолютно сериозно...между дргото от къде знаете какво пише в документите по тези въпроси?
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #97
                Е като е между другото да те питам и аз - в България има ли корупция като няма осъдени?

                Коментар


                  #98
                  За градините липсват места само в големите градове, ела да видиш в по-малките дали няма места. Друга бира е че много от децата ги пишат с предиство само по документи т.е. изкарват ги болни или с някакъв здравословен пролем и ги вкарват. И моето дете остана извън приетите, но категорично съм против да го изкарват болно за да го вкарам. А и да вметна, че имаме във Варна една новопостроена детска градина или поне аз знам само за една http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=567968

                  Коментар


                    #99
                    Аз не говоря за това има или няма места в градините. Говоря за това как един бюрократ може да интерпретира данните.

                    Коментар


                      По-добре заключете темата, че напълно ще се отчая... И без това я усрахме отгоре до долу...
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        преди да са я заключили - on-topic: 1. днес на спирката на стадиона в посока центъра на мотрисата пишеше "джеймс баучер". доколкото това трябва да е синята линия, някой може ли да ми каже какво прави тая мотриса по червената? да не са ги преплели нещо, без да го съобщят?2. Събраха ми 2 кинта паркинг на цариградско, въпреки че съм ползвал метрото, щото трябвало да си дам пропуска на касиерката и тя да ми даде безплатен, с който да изляза от паркинга. това никъде не го пише, така че имайте предвид. аз, щото си знам как нашите "правят нещата", на влизане я питах касиерката какво правим с паркинга и тя каза "нямам още никаква информация, карайте си както досега". на излизане платих, щото бързах, но после си отвисях на опашката от изненадани хора.
                        браво 1,6/90 - 09 г.

                        Коментар


                          след сутрешните разправии, вече няма безплатно паркиране за първите 2 часа дет се вика браво и да живей!
                          браво 1,6/90 - 09 г.

                          Коментар


                            slonikon написа:
                            щото трябвало да си дам пропуска на касиерката и тя да ми даде безплатен, с който да изляза от паркинга.
                            Това е голяма тъпотия! Тия нашите държавни експерти-инженери са абсолютно неспособни да проектират каквато и да е система! Чували са, че някъде има нещо електронно и хайде и ние ще пъхаме хартийки в четци! Ама то нещата не се изчерпват само с това
                            Brava 1.6 16V 103hp

                            Коментар

                            Working...
                            X