Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Днес пускат втория лъч на метрото в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    НЕма верно. Затова лятото предпочитам да пътува през Бистрица. Хиляда пъти по-красиво е. Откакто оправиха и пътя, стана любим.

    Коментар


      #62
      Mupo написа:
      ... Сега за пример давам Ломско шосе. За чии у* от 3 платна за 10 метра се събират в едно? Там оставям всеки път безмълвен. Хубаво, ама лайняно. Тапата я преместиха с 10 метра. ...
      Това къде е на Ломско?ПС. Да не би да имаш предвид лента за движение вместо платно?
      Stop giving directions, just say "Follow me."
      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

      Коментар


        #63
        Седях си днеска в тая новата станция на Сердика в най голямата гмеш в 6 вечерта. Гмеш като мравуняк беше станало и в влаковете и на самата станция.И си мислех какво би станало ако някой влезе вътре с бомба?Аз влязох с доста голям сак и предполагам съм изглеждал подозрително защото не се бях объснал, и на никой на входа не му направи впечатление.
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #64
          Айдеее следващата глупост... Колко само студенти мъкнат всякакви раници, сакове, куфари и не знам си какво из градския транспорт....

          Коментар


            #65
            vital написа:
            Айдеее следващата глупост... Колко само студенти мъкнат всякакви раници, сакове, куфари и не знам си какво из градския транспорт....
            Глупост ама нарочно минах покрай охранителя на входа със сака и нула внимание от негова страна.То значи остава само на някой да му щукне да сложи бомба и ще стане мазало вътре.На самолета дето има няма 100 човека минаваш толкова скенери за оръжие и багаж, а тука сигурно над 400 човека имаше.Долу страшна тълпа и само 1 ескалатор нагоре. Една пиратка дори да беше хвърлил някой и щеше да стане страшна трагедия от стъпкани хора.
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #66
              infineon написа:
              vital написа:
              Айдеее следващата глупост... Колко само студенти мъкнат всякакви раници, сакове, куфари и не знам си какво из градския транспорт....
              Глупост ама нарочно минах покрай охранителя на входа със сака и нула внимание от негова страна.То значи остава само на някой да му щукне да сложи бомба и ще стане мазало вътре.На самолета дето има няма 100 човека минаваш толкова скенери за оръжие и багаж, а тука сигурно над 400 човека имаше.Долу страшна тълпа и само 1 ескалатор нагоре. Една пиратка дори да беше хвърлил някой и щеше да стане страшна трагедия от стъпкани хора.
              Колега, в тесен кръг от хора това съм го говорил доста отдавна. След като гръмна Сарафово - казах, че нищо не пречи по времето на някой касов филм да влезеш с една раничка семтекс и 10 кила пирони и да си излезеш без нея. Да я гръмнеш като си достатъчно далече и ... подобно нещо взе, че стана в щатско. Не бъди черен пророк, че не се знае кой чете форума - идея може да е нямал и да му я даваш...
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #67
                това с бомбите, някой реши ли да го направи, ще го направи, каквито и мерки за сигурност да вземеш, винаги има един момент, в който осъществяването на нещо подобно е възможно, така че Бог да ни пази от такива неща, и пепел ти на устата !

                Коментар


                  #68
                  метро

                  Сега се качихме на новото метро и е хубаво направено .НО на някой станции е малко тясно / старото е по широко/ не е направена статистика от къде колко хора може да се качат.Ескалаторите се обслужват от младежи и не са на ясно къде какво има Електрониката е точно под входа където минавах хората -можеше да е на стената .Е поне вече и аз съм участвал в ремонтирането на новото метро .
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    #69
                    Kuku написа:
                    Ха, брат, ако съм искал много отдавна да съм изчезнал - имам близки хора в Белгия, Дания, Италия, Германия, Англия, включително и САЩ - просто не ме кефи идеята да бягам от проблемите! Ако отида там ще знам за какво работя, ще знам за какво давам всяка стотинка, ще имам права и ще живея в пъти по-спокойно (умишлено не казвам по-добре, а по-спокойно) отколкото тук, но просто не искам да напускам родното си място, роднини, приятели, познати, работа.... прогонен от банда "политизирани" мошеници.... стари, нови, все едни и същи
                    ей тоя рефрен най-го обичам!!!!!п.п. по темата - честито на софиянци! още не съм го пробвал туй нещо метрото у Софето, ама другият път като ида съм си обещал...
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #70
                      Донче, метрото е мноо убаво - на ац-дц кат ходихме - колата в младост и на метрото - за левче и 5 мин - точно до стадион В.Левски. Недей ги слуша че реват!Дотука преброих 5 човека, които подкрепят каквото казвам аз и само 1-2 мислещи коренно различно...
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #71
                        И ква стана тя... Бай Мангал с кебапчета, софиянци с Метро.
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #72
                          За уреденоста на София може да четете тук: http://www.bezhaberie.com/index.php нищо, че сайта е от 2007-ма Метро на цена половината от "гьола" в Белене. Да видим Тиквата какъв "гьол" ще направи в Козлодуй...

                          Коментар


                            #73
                            donnna написа:
                            Kuku написа:
                            Ха, брат, ако съм искал много отдавна да съм изчезнал - имам близки хора в Белгия, Дания, Италия, Германия, Англия, включително и САЩ - просто не ме кефи идеята да бягам от проблемите! Ако отида там ще знам за какво работя, ще знам за какво давам всяка стотинка, ще имам права и ще живея в пъти по-спокойно (умишлено не казвам по-добре, а по-спокойно) отколкото тук, но просто не искам да напускам родното си място, роднини, приятели, познати, работа.... прогонен от банда "политизирани" мошеници.... стари, нови, все едни и същи
                            ей тоя рефрен най-го обичам!!!!!п.п. по темата - честито на софиянци! още не съм го пробвал туй нещо метрото у Софето, ама другият път като ида съм си обещал...
                            А нима не е така?!Поне половината ми познати в близкото обкръжение биха могли да заминат за различни страни по целия свят, но не го правят по ред причини Сигурен съм, че голяма част от населението на страната има възможност, но не го прави, отново според своите виждания.

                            Коментар


                              #74
                              [quote="infineon"]
                              vital написа:
                              На самолета дето има няма 100 човека минаваш толкова скенери за оръжие и багаж, а тука сигурно над 400 човека имаше.
                              Ха ха ха... ама някой да не си е помислил, че тези мерки са заради пътниците Знаеш ли колко струва един самолет?!??А знаеш ли колко пари ще загубят авиокомпаниите, ако гръмнат за кратко 3-4 самолета и няма видими мерки за сигурност.Нищо не се прави за хората, а за Хората. Иначе ако целта е просто да се направи атентат с жертви, най-лесно е да се взриви някой междуселски автобус.

                              Коментар


                                #75
                                Humppa написа:
                                За уреденоста на София може да четете тук: http://www.bezhaberie.com/index.php нищо, че сайта е от 2007-ма Метро на цена половината от "гьола" в Белене. Да видим Тиквата какъв "гьол" ще направи в Козлодуй...
                                хора, няма ли да разберете най-накрая, че да строим белене, е все едно сами да се фалираме ? това е безумна инвестиция, от която няма избивация и печалба, станишев и доган са оцоцали 1-2 млрд от там и сега се правят на гугутки, и те нямаше да строят не е притеснявай

                                Коментар

                                Working...
                                X