Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поредното тъпо решение 30 км в Градовете и други ограничения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Не - има, и ще има най - голяма файда от подлези и надлези, но ако са комбинирани с огради и парапети който да ограничават народа да пресича където му падне, и секви пенсии да кретат по пътя.......Тия с кочаните първо няма да дремят там щото не пада чикалък от пешаците, второ БГ не е само 2-3 големи града........
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      #47
      Е не е ли явно, просто пречим на баровците да летят и се чудят какво да измислят за да ни притиснат. Скоро очаквам да забранят на МПС-та над 5г да се движат щото видите ли много замърсяват въздуха. Макар че може да поспорим какво е количеството CO2 от Мерцедес 500 коня и една средностатистическа кола.
      Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
      ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

      Коментар


        #48
        Абе това е е++++си глупоста ако направят ограничението 30 км/ч. ще си организилам гонки с пешеходците
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #49
          Защо го задъвкахте това ограничение така настървено! Вие още ли вярвате на журналистически писания? Ако въобще направят такова ограничение, то то ще е само за определени зони - жилищни райони, покрай детски градини и училища ....., така както е и на други места, по "белия" свят. А ако гледат от там, легналите полицаи ще ги направят още по-интересни от това, което по-голямата част тук си представят.

          Коментар


            #50
            Xaus написа:
            Аз мога да кажа с ръка на сърцето че вече спазвам всички ограничения и не си позволявам да превиша скоростта с повече от 10км/ч. Причината е че за последните 5 месеца получих 3 ел.фиша от мобилни камери.
            Е как успя да го постигнеш? Аз досега нищо не съм получил, а карам много, даже 2 пъти минах с 90 покрай камерата на Плевен дето е.Колко време след нарушението ги получи?
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #51
              А след като имаш 3 фиша, взимат ли ти книжката? Защото по правилник ако имаш 3 превишени скорости в рамките на 1година ти взимат книжката за 3месеца(по спомен). Така и не разбрах смятат ли ги електронните фишове или само актове...

              Коментар


                #52
                infineon написа:
                Xaus написа:
                Аз мога да кажа с ръка на сърцето че вече спазвам всички ограничения и не си позволявам да превиша скоростта с повече от 10км/ч. Причината е че за последните 5 месеца получих 3 ел.фиша от мобилни камери.
                Е как успя да го постигнеш? Аз досега нищо не съм получил, а карам много, даже 2 пъти минах с 90 покрай камерата на Плевен дето е.Колко време след нарушението ги получи?
                От 5 до десет дни.Последния беше на 26.07 и го получих на 3.08... Щом не получаваш си късметлия Иначе съм чувал че можело да закъснеят с 1 , 2 месеца ел.фишовете.
                Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                Коментар


                  #53
                  vital написа:
                  А след като имаш 3 фиша, взимат ли ти книжката? Защото по правилник ако имаш 3 превишени скорости в рамките на 1година ти взимат книжката за 3месеца(по спомен). Така и не разбрах смятат ли ги електронните фишове или само актове...
                  То ел.фиша идва на името на собственика на МПС-то демек на мен но аз винаги мога да кажа че някой друг е карал. По принцип не ми вземат точки а само глоба 100лв. Ако я платя до 15 дни е 70. Смисъл такъв аз въобще не ходя в КАТ плащам ги по банков път тия 70лв. Надявам се да не ме изненадат след време с някво известие. Ще взема да се поинтересувам....
                  Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                  Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                  Коментар


                    #54
                    peho написа:
                    Защо го задъвкахте това ограничение така настървено! Вие още ли вярвате на журналистически писания? Ако въобще направят такова ограничение, то то ще е само за определени зони - жилищни райони, покрай детски градини и училища ....., така както е и на други места, по "белия" свят. А ако гледат от там, легналите полицаи ще ги направят още по-интересни от това, което по-голямата част тук си представят.
                    Аз на журналистите не вЕрвам, ама ако го направят 30 за населените места и това ще е скоростта освен ако не е указано с друг знак. Както и сега има булеварди достатъчно големи , но след като няма друг знак си жужиш с 50. Днеска се загледах за скороста докато се движех в жилищна зона и беше 25-30 км/ч. Мисля че тези ограничения са напълно излишни, все пак всеки има глава на раменете, а който няма си носи последствията. Все пак и в момента 50км/ч е максимална скорост, а не че трябва да караш навсякъде с толкова.
                    Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
                    ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

                    Коментар

                    Working...
                    X