Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз за фотоапарат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз за фотоапарат

    Апарата е Pentax, тип "сапунерка", но ако ремонта е на разумна цена, ще се прави. Изпуснат е на пясък и сега изписва някакъв "Lens Error" на дисплея, явно се е надраскала лещата. Въпроса е къде има сервиз в София, защото никога досега не съм се интересувал (въобще не разбирам от фотоапарати, на мен снимките с такъв за 200 и 2000лв ми изглеждат еднакво :D ), а се оказва, че не са под път и над път като сервизите за телевизори или климатици например.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    #2
    фотоапарат

    В Пазаржик едва ли да е останало нещо такова иначе в София има София, ул. Искър 47,София 1000, ул."Хан Аспарух" 64
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Най-вероятно е влязъл пясък в обектива и е блокирал.Цената за подобен ремонт в Бургас е 50лв. със 3 месеца гаранция за ремонта.За София намерих това из нета-Сервиз
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        Опитай тук ... два или три пъти съм се обръщал към тях и съдействието е пълно.
        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          #5
          В Пазарджик има сервиз, в който ремонтират и фотоапарати. Барабар с телевизори (оторизиран сервиз са на Филипс и Самсунг), перални, касетофони... Няколко пъти съм си имал вземане-даване с тях - справят се. Намира се на "Руски", малко след бившото читалище (сега е фитнес), ако идваш от "Стамболийски".
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Фотоапарата е на сестра ми, тя е питала в едно от фототата в Пазарджик, там и казали, че няма сервиз в града и ако им го остави ще го пращат в София някъде си. Та затова съм го взел с мен, да не се разправям и с куриери. Засега ме упътиха към един ъндърграунд сервиз за ламборгинита и ферарита при фотоапаратите, да видим дали ще искат да обърнат внимание на моето фиатче :D Навсякъде прочетох положителни отзиви за тях, пък да видим.ZENTEXСофия, Младост 1, бл. 25, вх. 3тел. 0888972776, zentex@abv.bg
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #7
              Zentex ще оправят сапунерката, това е сервиз за фото техника, доказан в др. форум със същото съкращение ФФ Фото-Форум.нет, препоръчвам и аз, въпреки че не ми се е налагало да го ползвам
              ...хладилник, карам хладилник...

              Коментар


                #8
                seninkn написа:
                Zentex ще оправят сапунерката, това е сервиз за фото техника, доказан в др. форум със същото съкращение ФФ Фото-Форум.нет, препоръчвам и аз, въпреки че не ми се е налагало да го ползвам
                Според мен това е сервиз за сериозни фотоапарати. Имах сапунер Самсунг S850 и му набих обектива по невнимание. Препоръчаха ми Зентакс. За ремонта, преди 2 год. ми взе 60 лв. След 2-3 месеца при включване започна да ми задържа обектива и трябваше да му помагам за да излезе напълно. Предполагам, че само го е "нулирал" без да подменя счупени части. Неговите думи бяха приблизително такива "Купи си апарат за около 200-300 лева, ползвай го докато му е гаранцията и след това може да го удариш от стената и да си вземеш друг."

                Коментар


                  #9
                  В Габрово за ремонти на обективи вземат по 35лв.
                  ex. Tipo 1.6 i.e DOHC
                  ex. Marea Weekend HLX TD100

                  ex. Nissan Primastar 1,9 dci
                  Mercedes Vito W447
                  Skoda Rapid 1.2 110ps

                  Коментар


                    #10
                    zaio написа:
                    "Купи си апарат за около 200-300 лева, ползвай го докато му е гаранцията и след това може да го удариш от стената и да си вземеш друг."
                    Zentex ме отсвириха, но и аз бях разколебан от горните думи. Който ги е казал, за мен е пълен олигофрен. Представете си това да ви го кажат в автосервиз - "Купи си кола за 2000-3000лв, карай я една година и я засили в някое дере" Е сега какво, в сервиз трябва да се ходи само с Ролс Ройс и Бентли? Ще пробвам в Happy foto, което излиза като официален сервиз за Pentax, лошото е, че трябва да се разкарвам доста и освен това да преживея приключението "търся място за паркиране в центъра на София"
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      #11
                      Занеси го на "Руски" в Пазарджик. Народни хора, народен сервиз . И се справят. Ако искаш, мога да ти намеря техен телефон, поне да попиташ дали могат да го оправят.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар

                      Working...
                      X