Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за оглед на Либра в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Алкантарата се захабява от начина на ползване. Зависи от човека как влиза, как кара колата и т.н. Като плат е една и съща във всички автомобили, които я използват.Климатика на Мареа при 35 градуса външна температура на 3-тата минута духа с 6 градуса. Ако не ти харесва това, не знам какво очакваш.А и наистина пазара на автомобили е малко относително понятие. И аз търся автомобил в момента, навъртял съм над 1000 километра тази седмица, по разходки и все едни гробници, нищо общо със снимките.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #17
      ВО, ти продължаваш ли да търсиш Либра или по принцип се оглеждаш за нещо интересно?Щото то и аз не търсех 156, ама като я видях в автокъщата....

      Коментар


        #18
        Kuku написа:
        ВО, ти продължаваш ли да търсиш Либра или по принцип се оглеждаш за нещо интересно?Щото то и аз не търсех 156, ама като я видях в автокъщата....
        Либра вече не търся. Просто на дневен ред е кола, която да се кара с възможно най-ниски разходи. За това съм се спрял на нещо с 1.4-16в двигателя на Фиат.Иначе видях в Ланча форума каква Либра са пуснали на пазара. По едно време за малко да си променя критерия на търсене, ама едвам ме спря жената, за добро ли, за зло ли, нямам представа :P
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #19
          BO написа:
          Kuku написа:
          ВО, ти продължаваш ли да търсиш Либра или по принцип се оглеждаш за нещо интересно?Щото то и аз не търсех 156, ама като я видях в автокъщата....
          Иначе видях в Ланча форума каква Либра са пуснали на пазара.
          Каква?
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #20
            От тия снимки не е толкоз зле, това е Алкантара. И да я купиш перфектна за месеци ще се завали.Пластмасите се чистят. Кофти е със светлите пластмаси, затова си търсих с черни кори.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #21
              Има си специален начин на поддръжка, не се пере като плат или чисти като кожа, а трябва хубави препарати и смо повърхностно чистене, ама това с корите в тази Либра, явно са били мръсни и са почистени и затова изглеждат толкова избелели и олющени. Както и да е следващият автомобил е капариран, но утре ще се похваля като го пракирам пред къщи
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #22
                kiro_of_the_day написа:
                BO написа:
                Kuku написа:
                ВО, ти продължаваш ли да търсиш Либра или по принцип се оглеждаш за нещо интересно?Щото то и аз не търсех 156, ама като я видях в автокъщата....
                Иначе видях в Ланча форума каква Либра са пуснали на пазара.
                Каква?
                http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11345722814202459&f 1=details
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #23
                  Бо, тая либра таман за Тъста ми Ако тъщата се смили над него - може да му я докарам на 2.09, че жената и без това ми купила билет за влака
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #24
                    BO написа:
                    kiro_of_the_day написа:
                    BO написа:
                    Kuku написа:
                    ВО, ти продължаваш ли да търсиш Либра или по принцип се оглеждаш за нещо интересно?Щото то и аз не търсех 156, ама като я видях в автокъщата....
                    Иначе видях в Ланча форума каква Либра са пуснали на пазара.
                    Каква?
                    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11345722814202459&f 1=details
                    Това е автомобила!!! Само дето не е комби...
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #25
                      Точно това му е якото ..... замислям се, хубавото е, че докато мисля, някой ще го отнесе
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #26
                        Съмнявам се....

                        Коментар


                          #27
                          snake написа:
                          nikolce написа:
                          Докато я снимах вътре, момчето каза че точно днес планирали да и опряват таблото, там драскотините и избелялото. И наистина в момента в който казах довиждане, изкара я на заден, и я вкара в халето.Аз се чудя от какво толкова може да се изхаби материала по таблото? Хайде седалките ясно, ама пластмасата, не знам какво трябва да я правиш, да се изхаби така.
                          Първо - евала за огледа! Браво, така се прави! А по въпроса защо се е прецакал материалът по таблото, бих отговорил: защото такова му е качеството. Некачествени материали+слънце=захабено табло. А за тапицерията не знам какво да кажа. Като че ли прословутата обърната еленова кожа (алкантара) изглежда толкова зле само на ланча либра.
                          Само за протокола - алкантарата е изкуствен материал.Ето ви полезно материалче.http://fakti.bg/avto/2011-kakvo-vsys...alkantaraп.с И моята светло синя тапицерия никак не изглежда зле ... нищо че е в либра
                          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                          Коментар


                            #28
                            Не знаех. Чувал съм го като термин от автоджамбазите това, че алкантарата е обърната еленова кожа и не съм се замислял изкуствена материя ли е или естествена. Но така или иначе фактите са, че много рядко е в добро състояние. Аз също съм виждал синя алкантара на либра в много прилично състояние. До нас има едно младо семейство с либра 2.4, която е очукана от градушка. Но пък вътре е изключително добре запазена. Може би точно това, че е удряна от градушка, е довело до продажбата й на действително малко километри (по километраж е около 120 000) и салонът е останал запазен.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #29
                              Ами за съжаление алкантарта си иска и поддръжка.... Но пък не е нищо сложно.Но пък от друга страна това е материята която най-много ми допада за автомобилен салон.п.с Все пак няма начин един десет годишен салон да изглежда като нов.
                              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                              Коментар


                                #30
                                pr_00f написа:
                                п.с Все пак няма начин един десет годишен салон да изглежда като нов.
                                А требе!Купиш ли си нещо оно требе да те погребе и при внуците ти да е като ново и да иляди!Те тава е философията на бугарино. Он затова си аресува немското. Може секи месец да си го прави - ама оно не се троши.
                                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                                Нека Силата на бъде с Нас...

                                Коментар

                                Working...
                                X