Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за оглед на Либра в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба за оглед на Либра в София

    Моля, ако някой има възможност да погледне утре по хладното една Либра комби. Намира се в автокъща Факт, кв. Овча купел. Изглежда много красива, чиста и запазена отвътре, но на място как ще е не знам, алкантарата е капризна тапицерия и рядко срещам запазени. Цената е добра 3500лв. 1,9 ЖТД, странно, че още не е продадена вече 3-та седмица. Пише, че е 115к.с. което ме радва, но дали наистина е толкова. ЩЕ съм благодарен ако някой се отзове.Фаровете изглеждат много чисти, което ме навежда дали не са сменени с Депо и не е имала удар нещо отпред... link към обявата
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    #2
    Със сигурност е 110 или 115к.с. т.е. Евро3
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Аз мога да мина утре да я погледна, ама да предупредя че не съм специалист. Ако ми кажете къде точно, и какво да гледам, добре.Иначе ако ми позволят (а не виждам защо да не), ще я пална, ще чуя двигателя как работи, и такива работи.Иначе наистина изглежда добре. Чудя се дали да не ти я отмъкна , шегувам се.
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #4
        Е то и аз не съм специалист, да няма одрано вътр в салона, олющено, омазано, както и в двигатлния отсег. Да няма разлика в цветовете на детайлите, както и в марката и годината на производство на стъкла. фарове, стопове, където може да се видят разбира се.Един колега от Ланча форума забеляза разпукване на капака на пасажерския еърбег.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          van_dal написа:
          ...
          ОК, утре сутринта ще отида.
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            #6
            много подозрително облизано и лъскаво... дано не съм прав...
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              Много лъскава и запазена изглежда. Фаровете не ми изглеждат подозрително чисти, дори са леко пожълтели. А къде пък го видяха това разпукване на капака за пасажерския еърбег ?
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Te ланчистите го раздават перфекционисти ама всичките либри са дръгели По снимки кола НЕ се преценя
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Ето снимки на интериора:http://imageshack.us/photo/my-images...тиснете върху снимките, за по-голям размер. Просто се виждат повече детайли.Ето и клипче:http://www.youtube.com/watch?v=bqDG3...атления. От вън е хубава, има много дребни драскотини тук таме, ама нищо фрапиращо. Не забелязах различни цветове, фугите между панелите са нормални. Фаровете са си оригиналните според мен. Единият е пълен с мухи, и са леко пожълтели.Вътре не ми хареса. Таблото е доста захабено, всичко се вижда на снимките. Пасажерския еърбег наистина е напукан от едната страна.Двигателя работи добре, добре запали. Климатика нещо не изтудява хубаво. Като се пуска компресора двигателя леко вдигна обороти, не знам дали е нормално. Освен това първият път като се пусна компресора, дисплея (големият горе) премигна много гадно, може би е от липса на ток, не знам. Друго какво,... Към края на клипа махам капачката на маслото, съжалих за което, всичко направи в масло. Не можах и да си сложа хубаво ръката да осетя духа ли. Под капачката метала беше лъскав. Маслото бе черно, за смяна е. Турбото нормално се чува, поне според мен.Единствено забравих, да и натисна педала на съединителя, съжалявам за което.Ами, това е.
                  00' Bravo 105 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Колега благодарско Определено не е това което търся като автомобил, на снимките в обявата нищо от това не се виждаше, наистина страхотен оглед, точно от това имах нужда!
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #11
                      Докато я снимах вътре, момчето каза че точно днес планирали да и опряват таблото, там драскотините и избелялото. И наистина в момента в който казах довиждане, изкара я на заден, и я вкара в халето.Аз се чудя от какво толкова може да се изхаби материала по таблото? Хайде седалките ясно, ама пластмасата, не знам какво трябва да я правиш, да се изхаби така.
                      00' Bravo 105 JTD

                      Коментар


                        #12
                        На мен това ми хареса http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...379&f1=details като цена и изпълнение...п.п. сега видях - няма й задната чистачка и е понатисната отпред под фара....
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          #13
                          nikolce написа:
                          Докато я снимах вътре, момчето каза че точно днес планирали да и опряват таблото, там драскотините и избелялото. И наистина в момента в който казах довиждане, изкара я на заден, и я вкара в халето.Аз се чудя от какво толкова може да се изхаби материала по таблото? Хайде седалките ясно, ама пластмасата, не знам какво трябва да я правиш, да се изхаби така.
                          Първо - евала за огледа! Браво, така се прави! А по въпроса защо се е прецакал материалът по таблото, бих отговорил: защото такова му е качеството. Некачествени материали+слънце=захабено табло. А за тапицерията не знам какво да кажа. Като че ли прословутата обърната еленова кожа (алкантара) изглежда толкова зле само на ланча либра.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #14
                            Същите тия поражения на тъмния салон (синя алкантара с черни кори) въобще няма да личат и да правят лошо впечатление. При светлите салони това определено е проблем. Само ми е чудно как се е появил тоя процеп на пътническия ербег?! На снимките от мобилето не се виждаше цялата основа, но на снимките от колегата се вижда, че е само от едната страна...Сомо да кажа на колегата van_dal да не се отказва от търсенето на Либра, понеже си заслужава като автомобил. Не се знае от къде ще излезе подходящата, но човек като си види колата и я познава още от пръв поглед, че е неговата. Успех!
                            Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                            Коментар


                              #15
                              Тя и тази не е лоша. Аз бих я купил, ако търсех дизелова либра. Единственото, което изглежда притеснително, е това с климатика. Но ако климатикът на либра е като на мареа, е съвсем нормално за 10-ина минути да не се усети много-много, че охлажда.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X