Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся учебник самоучител за офис пакет 2010

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся учебник самоучител за офис пакет 2010

    Търся учебник или самоучител за офис пакет 2010 на български:задължително вътре трябва да има информаци за:WordExcelPowerpointOutlookInternetЩе съм благодарен на всеки линк който ми предоставите аз търся цял ден и на нищо не попадам
    Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

    #2
    http://www.book.store.bg/search?srch.../it/index.html
    Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
    Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

    Коментар


      #3
      Благодаря може да триете темата,няма за 2010 такава книга
      Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

      Коментар


        #4
        trance4life написа:
        Благодаря може да триете темата,няма за 2010 такава книга
        Е то и за графичен инструмент щом ти трябват указания... Все едно инструкции към чука "Тук се държи, а с онова - се удря"... Office пакетите (нямат Интернет в тях) от версия ’95 та чаааак до 2010 нямат никаква еволюция особена освен визуалната такава - т.е. дръжката и главата на чука са добре украсени и нашарени. Виж, ако питаш как се програмира в Excel - този въпрос ще го призная, но как се работи...? Изначалния замисъл е наречен "WYSIWYG - Каквото виждаш - това получаваш" - дори не се очаква от бутончето "Преглед" да направи нещо различно...
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар

        Working...
        X