Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за GSM с 2 активни сим карти.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е то не може туй в онуй и душата в рая.Аз моя го зареждам през ден,т.е. 2 дена макс ми кара батерията,ама това не ми пречи. Важното е,че отговаря на изискванията.
    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

    Коментар


      #17
      kik73bg написа:
      Е то не може туй в онуй и душата в рая.Аз моя го зареждам през ден,т.е. 2 дена макс ми кара батерията,ама това не ми пречи. Важното е,че отговаря на изискванията.
      Така е, прав си. За мен едно от изискванията беше да не тичам след контактите. И понеже няма как да говоря с двама едновременно - не ми пречи, че не говоря с втория Утре пак ще си включа пренасочването и ще виждам кой ме търси.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #18
        Аз имам Самсунг D 980 перфектен е, а и двете карти са активни, камерата е 5 пиксела- прави страхотни снимки, а и най-важното е, че към телефона има втора батерия, при положение че говоря нон стоп батерията държи поне 3 дни. Ако успееш да си намериш такъв ти го препоръчвам горещо

        Коментар


          #19
          Поради факта ,че не мога да намеря читав НОВ телефон с 2 Сим карти работещи едновременно ,се спирам на такива които са с две Сим карти ,но с един модул.Засега заглеждам предимно Нокиa, като тази Nokia X2-02 http://handybg.com/Nokia-X2-02-Dual-SIM-id2591.html

          Коментар


            #20
            Бих гледал за китайче с 2 сим карти.
            Lancia Kappa 2.4JTD
            Lancia Dedra Integrale 2.0 S.W.
            Fiat Croma 2.0 i.e. - ex.

            Коментар


              #21
              VIT написа:
              Поради факта ,че не мога да намеря читав НОВ телефон с 2 Сим карти работещи едновременно ,се спирам на такива които са с две Сим карти ,но с един модул.Засега заглеждам предимно Нокиa, като тази Nokia X2-02 http://handybg.com/Nokia-X2-02-Dual-SIM-id2591.html
              От 8 месеца съм със Samsung C3322 - батерията на моите разговори (много по много) издържа 4 до 5 дни. Един модул, но телефона е с "премиум" изпълнение - метален преден панел, хубаво стъкло, блутут, FM, 2МП камера, унифициран microUSB и uSD карта, която е "хот суап". Горещо ти го препоръчвам - цената е около 100-120лв. нов с 24 месеца гаранция. Камерата не можеш да я сравняваш с тая на X2-02 - просто е уникална. Нокиа някак си не им се отдават тия телефони...
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #22
                Свикнал съм с Нокиа затова. Утре ако ми остане време ще ида да видя 1-2-3 модела с 2 СИМ карти,тогава ще реша!

                Коментар


                  #23
                  VIT написа:
                  Свикнал съм с Нокиа затова. Утре ако ми остане време ще ида да видя 1-2-3 модела с 2 СИМ карти,тогава ще реша!
                  Така като гледам,твоята работа е хем сърби, хем боли, хем драго ми е .Не знам защо се пускат безмислени теми. .Ако само те интересува мнението на хората,пусни анкета.Търсиш нещо,питаш,казват ти ,но ти искаш да си вземеш друго-ГОЛЯМА ТЪПНЯ
                  MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                  "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                  R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                  Коментар


                    #24
                    kik73bg написа:
                    VIT написа:
                    Свикнал съм с Нокиа затова. Утре ако ми остане време ще ида да видя 1-2-3 модела с 2 СИМ карти,тогава ще реша!
                    Така като гледам,твоята работа е хем сърби, хем боли, хем драго ми е .Не знам защо се пускат безмислени теми. .Ако само те интересува мнението на хората,пусни анкета.Търсиш нещо,питаш,казват ти ,но ти искаш да си вземеш друго-ГОЛЯМА ТЪПНЯ
                    Твоето изкаване ми звучи точно като вица за Английския,Руския и Българския Форум, сега чакам само да напишеш колко съм прос че питам:Или иначе казано:"Разликата между английските, руските и българските форуми: в английския форум задаваш въпрос, отговарят ти; в руския задаваш въпрос, отговарят ти и на свой ред те питат нещо; в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост..."АЙ живи и здрави !

                    Коментар


                      #25
                      Хвърли едно око и на Nokia Asha 202.Като възможности е едно към едно с Х2-02.Екстрата е в дисплея който е сензорен.

                      Коментар


                        #26
                        аз имам Samsung Duos Chat 222. работи перфектно и с двете карти. Батерията е изключително издръжлива, имайки предвид, че постоянно говоря и цената му е приемлива. Само камерата му е много зле - 0.3, но това е телефон, а не фотоапарат.
                        Един за всички, всички за мен

                        Коментар


                          #27
                          bloodly написа:
                          Хвърли едно око и на Nokia Asha 202.Като възможности е едно към едно с Х2-02.Екстрата е в дисплея който е сензорен.
                          Голяма екстра, няма що. Телефон с клавиатура и резистивен дисплей - само нокиа могат да сътворят подобно извращение. За чии дедов ти е тоя тъч дисплей от двайсти век на обикновен телефон?
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #28
                            jenshen73 написа:
                            bloodly написа:
                            Хвърли едно око и на Nokia Asha 202.Като възможности е едно към едно с Х2-02.Екстрата е в дисплея който е сензорен.
                            Голяма екстра, няма що. Телефон с клавиатура и резистивен дисплей - само нокиа могат да сътворят подобно извращение. За чии дедов ти е тоя тъч дисплей от двайсти век на обикновен телефон?
                            Те изобщо НОКИА последно време само глупости творят...Оня ден избирах на жена ми нов телефон и останах невероятно изненадан - как може да пускаш телефон с резистивен дисплей модел 2012 година и на него да пише НОКИА... трагедия... За Лумията чувам само въздържани коментари... Усещам че или НОКИЯ ще останат производител на ефтини телефончета ( което сега са ) или накрая ще се п-родадат частично на някой... на Самсунг например... Гледам и двете фирми пускат върхови модели с ДЖАМОВЕ 8...
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар


                              #29
                              Аз имам от двата вида телефони на Нокиа.Единият е 5800XM другият е 6230i.Но съм много доволен от 6230i.Другият макар,че е с тъч дисплей започна да ме изнервя много.
                              първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                              Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                              Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                              Коментар


                                #30
                                Ако може да ползвам темата с един тъп въпрос...Има ли някой с Нокиа 100 или 101(2сим карти)?Пак се налага на мъкна 2ри телефон и искам да е нещо просто като тези. Интересува ме, вярно ли е че се чува отстрани този, с който си говориш...

                                Коментар

                                Working...
                                X