Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за GSM с 2 активни сим карти.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за GSM с 2 активни сим карти.

    Смятам скоро време да взема такъв GSM. Дайте съвет за апарат който да работи с две активни сим карти . Ако примерно говоря по едната и ме потърсят по другата да мога да видя кой ме търси,а не че съм извън обхват или че телефона ми е изключен. Интересува ме нещо до към 200 лв. Предпочитам да е Nokia.

    #2
    Re: Съвет за GSM с 2 активни сим карти.

    VIT написа:
    Смятам скоро време да взема такъв GSM. Дайте съвет за апарат който да работи с две активни сим карти . Ако примерно говоря по едната и ме потърсят по другата да мога да видя кой ме търси,а не че съм извън обхват или че телефона ми е изключен. Интересува ме нещо до към 200 лв. Предпочитам да е Nokia.
    Няма такъв. В този ценови диапазон можеш да си намериш някой стар самсунг като D800 Duos, дори и по-евтино и да си купиш батерия. Проблема на двете активни карти е, че има шум почти винаги във втората карта.
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      Nokia X1-01. Ползвам я само с 1 карта. Идеален телефон - има си фнерче, мп3-плейър, слот за мемори карта, издръжлива батерия.

      Коментар


        #4
        Или Nokia 101 аз съм с такъв и батерията издържа до 7 дена с поне час говорене на ден!
        Fiat Bravo 99' 1.6 GT
        Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
        Fiat Bravo 99' 1.6 SX

        Коментар


          #5
          Humppa написа:
          Nokia X1-01. Ползвам я само с 1 карта. Идеален телефон - има си фнерче, мп3-плейър, слот за мемори карта, издръжлива батерия.
          Потвърждавам за Нокиата - имам такъв с две карти работи перфектно. Кара 7-10 дена в зависимост от ползването. Намира се под 100 лева.
          Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

          Коментар


            #6
            SAMSUNG D-880.Работи перфектно и с двете карти,но батерията държи 3 дни
            TIPO 1.4,DEDRA 1.8

            Коментар


              #7
              Колеги, май не четете въпроса. Две едновременно активно линии постоянно. На изброените нокии при разговор от едната линия другата излиза от обхват. Водят се Dual standby, а не Dual Tuner. Някои по-стари модели Самсунг го поддържат това.
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #8
                Колеги,интересуват ме само GSM с 2 активни сим карти.

                Коментар


                  #9
                  VIT написа:
                  Колеги,интересуват ме само GSM с 2 активни сим карти.
                  Аз те разбрах и ти отговорих. В момента ВСИЧКИ нови телефони с 2 или повече карти са с един тунер, като при водене на разговор остава активна само картата свързана с разговора. Ако ти е голям проблем това - можеш да пренасочиш картите една към друга под условие "Извън обхват". Самото пренасочване е безплатно като услуга, но ако вдигнеш - си плащаш за разговора. Бях го направил така, видях, че не ме радва и възстанових нещата, но пак ще го правя, че някои хора, които ми знаят и 2та номера звънят последователно Нокиа имат двукартови телефони от последните 2 години, като за тях важи точно това, което не искаш - линията от която не водиш разговор излиза от обхват. Ето този модел марков телефон е с две активни едновременно линии:http://www.gsmarena.com/samsung_d880...Сигурен съм, че можеш да го намериш втора употреба или залежал нейде + нова батерия.
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #10
                    От доста години ползвам телефони с 2 сим карти. Предния ми беше Privileg X6 и работеше точно както искаш ти. Когато се води разговот от едната карта и ти звъннат на другата виждаш кой те търси и можеш дори да дадеш на холд първата, да говориш по втората и пак да се върнеш на първата. Това за този телефон. Ако намериш все още читава бройка батерии се продават по 20 лева. Аз лично търсих и не намерих и за това си купих Privileg SM5 с Android. Телефончето като за парите си е добро, но както казва и Женшен когато говориш по едната карта другата е офлайн.
                    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                    Коментар


                      #11
                      Весо, на тоя привилег не ти ли се жалваха отсрещните, на втората линия, че не те чуват, че им шуми или нещо не е в ред? Защото моят опит с точно тия телефони е точно такъв.
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        и аз съм чувал за подобни оплаквания, но моя Х6 беше перфектна бройка.... докато не падна от 6-ия етаж ...ползвах го близо 3 години...
                        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                        Коментар


                          #13
                          Ползвам два такива двукартови телефона, страшен комфорт е вместо да ходя с 4 телефона.ползвам един IPRO E71 PRO и един Полароид и двете са страшни реплики ама пък ми вършат работа.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            #14
                            Ползвам PrivilegX6 от около 5 години.Нямам забележки. Другия телефон,който работи по начина по който искаш е Samsung C5212. Даже и цената ще се вместиш. Всичко останало не отговаря на твоите изисквания. Аз поне не съм намерил такъв.
                            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                            Коментар


                              #15
                              S_BANKOV написа:
                              Ползвам два такива двукартови телефона, страшен комфорт е вместо да ходя с 4 телефона.ползвам един IPRO E71 PRO и един Полароид и двете са страшни реплики ама пък ми вършат работа.
                              iPro E71 Pro - това е имитация на E51, нали? Мисля, че картата по която не се говори излиза от обхват. @kik73bg: Тоя Samsung C5212 много зле от към батерия бе - аз съм със C3322 - на моите разговори устисква почти 4 дни, а понякога ако захапе почивни дни - по 6...
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар

                              Working...
                              X